FC Viktoria Plzeň
cz Pondelok 20.01.2014, 16:30 • Belek, Turecko • Prípravný zápas

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ WÁGNER se prosazuje a Viktoria Plzeň přidává v rozmezí necelé minuty druhý gól, celkově třetí!!

88
    TOMÁŠ HOŘAVA zvyšuje na 2:0!! Hořava se dostal v šestnáctce ke střele a zamířil přesně k tyči.

85
    LUKÁŠ STRATIL posílá Viktorku do vedení!! David Štípek našel přesným centrem Lukáše Stratila, který zamířil přesně do černého. Perm 0 Viktoria Plzeň 1.

77
    Hráči Permu výrazně zahrozili a Kozáčik musel vytáhnout skvělý zákrok!

75
    Perm vypálil zpoza šestnáctky, Kozáčik ale předvedl jistý zákrok a se střelou jednoho z domácích hráčů si poradil!

72
    Plzeň připravila další střídání. Na hřiště přišel Lukáš Stratil, který nahradil Stanislava Tecla.

63
    A další změna v sestavě Viktorky. Limberský přepustil místo Hubníkovi.

58
    Plzeň připravila další dvě střídání. Ze hřiště odešli Pavel Horváth a Daniel Kolář, přišli Marek Hanousek a Tomáš Wágner.

54
    Kanunnikov se ocitl ve skvělé šanci, jeho zakončení ale skončilo těsně mimo!

46
    Plzeň sáhla před výkopem druhého poločasu ke trojitému střídání. Ze hřiště odešli Hejda, Řezník a Hrošovský. Přišli Procházka, Rajtoral a Hořava.

45+1
    Nad rámec prvního poločasu byly nastavena 1 minuta, v níž se Viktoriáni konečně dostali do šance! Domácí brankář si ale s hlavičkou Tecla poradil.

36
    Perm se ocitl v obrovské šanci, když se po centru do šestnáctky dostal k hlavičce jeden z domácích hráčů, jehož následná hlavička těsně míjela vzdálenější tyč!

25
    Domácí se prodrali do nebezpečného zakončení a Kozáčik dokázal jejich střelu nadvakrát zneškodnit!

3
    Plzeň musela hned ve třetí minutě sáhnout k vynucenému střídání. Ze hřiště odešel zraněný Petržela, kterého nahradil Štípek)