NFL: Denver Broncos - New England Patriots 26:16 (kon.)
Playoff NFL: Denver Broncos - New England Patriots

cz Nedeľa 19.01.2014, 21:00 • Invesco Field at Mile High • Americký futbal

0:00
    Konec zápasu. (00:05:03)

0:25
    Manning už jen zaklekává a nechá uběhnout časomíru dokonce. Utkání končí vítězstvím pro Denver Broncos 26:16.

1:08
    Útok DEB – 4.down a zbývájí 2-yardy – Ale teďka už se to Ballovi daří a získává 1.down a ukončuje tak zápas mezi Denverem Broncos a New Englandem Patriots.

2:00
    Útok DEB – 3.down a zbývají 2-yardy – Ball si nedošel pro 1.down.

2:00
    Útok DEB – 2.down a zbývá 5-yardů – A je tu další běhová hra pro 3-yardy. Teďka tu máme očekávanou pauzu, která je vždy 2 minuty před koncem poločasu.

2:48
    Útok DEB – 1.down a zbývá 10-yardů – Ball si došel další běhovou hrou pro 5-yardů. Patriots si berou poslední timeout.

3:01
    Útok DEB – 2.down a zbývá 7-yardů – Manning kompletuje přihrávku a je to 1.down. Toto je další hřebíček do rakve Patriots.

3:06
    Útok DEB – 1.down a zbývá 10-yardů – Ball si došel po zemi pro 3-yardy. Patriots si berou timeout.

3:07
    Patriots zkoušeli krátký kop, ale Decker bez problémů zachytil a to je nejspíše konec pro Patriots.

3:07
    Patriots si šli pro dva body, ale Vereen byl zastaven a tak sk=re zůstává na 26:16 pro Denver Broncos.

3:07
    TOUCHDOWN – New England Patriots – Tom Brady si sám došel pro body a posouvá skóre na 26:16

4:05
    Útok NEP – 1.down a zbývá 10-yardů – Brady našel svého spoluhráče a Patriots už jsou blízko endzóně.

4:43
    Útok NEP – 1.down a zbývá 10-yardů – Tom Brady netrefuje svého receivra, ale na 2. down si došel Vereen po 1.down.

4:55
    Útok NEP – 2.down a zbývá 1-yard – Brady nachází znovu Edelmana pro 1.down.

6:14
    Útok NEP – 3.down a zbývájí 2-yardy – Brady kompletuje pas na Edelmana pro 1.down.

6:56
    Útok NEP – 2.down a zbývá 10-yardů – Edelman zachytává přihrávku Bradyho pro 8-yardů. Bohužel to na 1.down nestačilo a bude do 3.down.

7:00
    Útok NEP – 1.down a zbývá 10-yardů – Brady nekompletuje pas na Verrena.

7:00
    Na hřiště jde znovu Patriots s Tomem Bradym. Patriots musí hodně spěchat a skórovat znovu další touchdown.

7:00
    FIELD GOAL – Denver Broncos – Prater prokázal kdo je nejlepším kickerem v této soutěži. Trefuje složitý 54-yardový kop a zvyšuje tak vedení svého týmu na 26:10 pro Denver Broncos.

7:20
    Útok DEB – 3.down a zbývá 8-yardů – Manning mířil svůj pas až do endzóny, ale Thomas nezkompletoval tuto přihrávku.