Olomouc – Písek 31:22 (kon.) | Most – Šaľa 26:25 (kon.) | Veselí n/M – Michalovce 24:34 (kon.)
Jindř. Hradec – Senec 34:30 (kon.) | Poruba – Partizánske 26:21 (kon.)
DHC Sokol Poruba
26:21 (13:9)
HK Slavia Partizánske
cz Sobota 18.01.2014, 18:00 • Víceúčelová sportovní hala SAREZA, Ostrava-Přívoz • Hádzanárska interliga ženy

59
    Proti střílející Revajové vytáhla hodně tvrdý zákrok Natália Szökeová a po právu je vyloučena na dvě minuty. (26:19) (26:19)

57
    Vyloučena je porubská Diana Poláchová za faul u poslední branky Blažekové. (26:18) (26:18)

45
    Vyloučení tentokrát pro Barboru Mýlkovou a dvě minuty nyní bude Poruba bránit vybudovaný náskok. (21:11) (21:11)

38
    Dvě minuty pro hostující Ščasnou za faul při střele Rechtorisové. (17:10) (17:10)

29
    Minutu před koncem prvního poločasu je vyloučena Petra Adámková. (13:9) (13:9)

25
    Dvě minuty za faul pro Silviu Ščasnou a Poruba bude zahrávat sedmimetrový hod. (8:8) (8:8)

15
    Dvě minuty pro Terezu Chovancovou a Partizánske bude hrát první přesilovou hru zápasu. (4:6) (4:6)

Tomáš Martínek

DHC Sokol Poruba: 1 ROHÁČKOVÁ Lenka, 2 DOLÁKOVÁ Markéta – 4 MÝLKOVÁ Barbora, 5 LEŠKOVÁ Alena, 7 ŠVIRÁKOVÁ Leona, 8 POZNAROVÁ Pavla, 10 HRBKOVÁ Michaela, 11 ADÁMKOVÁ Petra, 14 RECHTORISOVÁ Alžbeta, 15 CHOVANCOVÁ Tereza, 18 POLÁCHOVÁ Diana, 21 BĚLOHOUBKOVÁ Adéla, 24 REVAJOVÁ Maria, 33 UHRÁKOVÁ Lucia. Trenér: Ján Beňadík.
    HK Slavia Partizánske: 12 SÚLOVSKÁ Simona, 16 ŠKVARENINOVÁ Katarína – 2 ŠČASNÁ Silvia, 4 BLAŽEKOVÁ Selma, 5 LEGEŇOVÁ Paulína, 6 SZÖKEOVÁ Natália, 10 KANKULOVÁ Katarína, 11 HORNÍKOVÁ Lucia, 15 SÝKOROVÁ Simona, 17 MICHNOVÁ Klaudia, 21 BETTÁKOVÁ Eliška, 23 GREGUŠOVÁ Patrícia, 26 GAJDOŠOVÁ Veronika, 33 HOLLÁ Zuzana, 34 ŠIMÁKOVÁ Miriam. Trenér: Peter Olšavský.

Rozhodca: Jiří Králíček, Milan Letev