Voegelová – Cibulková 0:2 (kon.) | Muguruza – Schmiedlová 2:0 (kon.)
Strýcová – Azarenková 0:2 (kon.) | Nara – Rybáriková 2:0 (kon.)
6 6
Anna Karolína Schmiedlová
0
3 3
Štvrtok 16.01.2014, 03:18Australian Open - ženy - Australian Open (tvrdý povrch)

6:3
    Kaja ukončila zápas dvojchybou a po 68 minútach prehráva s Garbine Muguruzaovou Blancovou pomerne hladko dvakrát 3:6.

40-30
    Ale tentokrát tu už mečbal máme, pretože Kajinu loptičku zastavila páska!

40-A
    Loptičku Muguruzaovej zastavila páska a Kaja má opäť šancu na brejk!

40-A
    Kaja má dokonca brejkbal po aute súperky!

3:2
    Veľká škoda! Po tom, čo Karolína vzala súperke v úvode setu servis, stratila dvakrát svoj a prehráva v druhom sete 2:3 s mankom jedného brejku!

40-30
    Krásna výmena na sieti bohužiaľ končí fiftínom pre Muguruzaovú, ktorá má brejkbal!

1:2
    Druhý brejkbal však už Muguruzaová využíva na okamžitý ribrejk a stav druhého setu je v tejto chvíli 1:2.

40-0
    Tri brejkbaly teraz aj pre Muguruzaovú!

0:2
    Skvelé!!! Tretí brejkbal nakoniec Karolína premieňa a v druhom sete vedie 2:0!

0-40
    Tri brejkbaly pre mladú Slovenku! Muguruzaová ukončila opatrnú výmenu autom!

A-40
    Snáď prvýkrát v zápase Kaja zatlačila súperku, no finálny úder putoval do autu. Brejkbal Muguruzaovej!

6:3
    Tretím esom však Muguruzaová získava prvý set za 30 minút v pomere 6:3!

40-0
    Opäť sieť z rakety košickej rodáčky. Muguruzaová má k dispozícii tri setbaly!

5:2
    Po krátkej výmene mieri Muguruzaová do autu a Kaja berie súperke po druhýkrát za sebou servis. Pri vlastnom podaní sa však zatiaľ nevie presadiť!

15-40
    A vzápätí dvojchyba číslo 5, Kaja má dva brejkbaly!

5:1
    Kaja poslala loptičku po krátkej výmene znovu do tesného autu a prehráva tak v prvom sete 1:5!

40-30
    Aut tentoraz z rakety Slovenky a brejkbal pre Muguruzaovú.

4:1
    Výborne Kaja! Muguruzaová si v tejto hre vybrala slabšiu chvíľku a Karolína to využíva na zisk brejku. Stále však na súperku jeden stráca.

40-A
    Tretia dvojchyba Španielky a výhoda Schmiedlová!

4:0
    A je už 4:0! Kaja absolútne nezachytila úvod stretnutia!

40-0
    A znovu boduje Muguruzaová, ktorá má v tejto chvíli opäť tri brejkbaly!

2:0
    Kaja tento gem začala dvojchybou a tak ho aj skončila. Španielka preráža hneď prvý servis súperky!