Parmentierová – Plíšková 0:2 (kon.) | Watson – Hantuchová 1:2 (kon.)
Vekić – Hradecká 0:2 (kon.) | Stosur – Koukalová 2:0 (kon.)
Glušková – Šafářová 1:2 (kon.) | Kumkhumová – Kvitová 2:1 (kon.)
0 1
Karolína Plíšková
2
6 6
cz Pondelok 13.01.2014, 01:12 • Melbourne Park, Court 10 • Australian Open - ženy - Australian Open (tvrdý povrch)

1:6
    Je dobojováno, mečbol je využitý!

1:5
    Ano, dočkala se a odvrátila hrozbu dvou kanárů. Nyní však jde podávat Karolína Plíšková.

0:5
    Jak to v úvodu druhé sady vypadalo na vyrovnanější bitvu, tak už to neplatí – Plíšková vede 5:0 ve druhém setu a je pouhý gem od postupu do druhého kola.

0:4
    Ten druhý už ale nikoliv a to znamená jediné, Karolína Plíšková vede 4:0!

0:3
    Hned ten první využívá, a pokračuje ve výborném výkonu. Po osmnácti minutách vede ve druhém setu 3:0!

0:2
    Ten už Karolína využívá, bere soupeřce další servis a vede 2:0 ve druhém setu.

0:1
    Další komplikace už Plíšková nepřipouští, drží si svůj servis a jde do vedení 1:0 ve druhém setu.

0:6
    Hned ten první využívá! Výborně! Znamená to, že Karolína Plíšková vyhrála první set hladce 6:0!

0:5
    Chvíli to vypadalo, že si Plíšková zkomplikuje hru při svém podání, ale dokázala to upodávat a vede už 5:0!

0:4
    Ano! Tento brejkbol si už Karolína nenechala proklouznout mezi prsty a jde do vedení 4:0 v prvním setu.

0:3
    Tak to je raketový vstup do utkání, neboť Karolína Plíšková vede za osm minut 3:0.

0:2
    Hned ten první brejkbol Plíšková využívá a trestá tak laxní vstup soupeřky do utkání. Je to 2:0 pro českou hráčku.