Bonusia Ostrava – Chodov 1:10 (kon.) | Tatran – Vítkovice 0:7 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 3:8 (kon.)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
1:10 (1:2, 0:2, 0:6)
FAT PIPE Florbal Chodov
cz Nedeľa 12.01.2014, 14:30 • ČPP Aréna Ostrava • ČEZ Extraliga žen (CZ)

Tímto se s Vámi loučím a těším se u dalšího online přenosu. Sportu zdar, florbalu zvláště! Matoušek Tomáš (16:22:09)

Střely v poslední třetině: 3:14
    Střely celkově: 13:30

Nejlepší hráčky utkání:
    Nikola Mrázková (Chodov) a Veronika Szczurová (Ostrava).

60:00

59:48
    Domácí se snaží dát ještě gól, ale moc času jim nezbývá.

59:35
    Domácí jako by ožily, vrhají se do útoku a kombinují seč jím síly stačí.

59:00
    Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:25
    Chodov právě vstřelil branku!
    JANA VOJÁČKOVÁ dává gól! Opět chvíli poté, co doběhla na hřiště. Asistence: Petra Beránková.

56:53
    Řepkové střela je vyražena helmou domácí Rousové.

56:19
    Střela Paulovičové zblokovaná, přesto mají hosté rozehrávku u brány domácích.

55:40
    Tučková po srážce s Nováčkovou opouští herní plochu.

55:12
    Jestliže doteď Bonusia hrála aspoň trochu aktivně, nyní přešla úplně do pasivního režimu, pouze se brání.

54:00
    Anna Dvořáková přenechala přihrávkou za sebe míček LUCII PAULOVIČOVÉ. Asistence: Anna Dvořáková.

53:22
    Jana Vojáčková záludně přihrála na GABRIELU TOŽIČKOVOU, která si našla malou skulinku mezi přilbou brankářky a tyčkou a dává gól! Asistence: Jana Vojáčková.

53:22
    Oddechový čas pro domácí.

52:05
    Ženy domácího týmu FBC ČPP Bonusia Ostrava jsou již vyčerpané, tudíž jejich reakce na hřišti už nejsou tak rychlé, jako tomu bývalo na začátku zápasu.

51:32
    Střela Tožičkové byla pro Rousovou třešničkou na dortu.

49:37
    Kristýna Bachmaierová mohla střílet, ale na poslední chvíli si to rozmyslela a zvolila přihrávku na ZUZANU TUČKOVOU, jejíž střela rozvlnila síťku v bráně. Asistence: Kristýna Bachmaierová.

48:30
    Keicková střílí z otočky, ale Tučková přítomně klekla do rány.

48:04
    Steinbachová netrefuje bránu.

47:13
    Kadlecová přihrává před bránu Klabanové, chyběla jí tam ale spoluhráčka.

45:21
    Jana Vojáčková střílí do noh Rousové, které se míček odrazil na neubráněnou DOMINIKU STEINBACHOVOU a ta prostřeluje bezmocnou brankářku. Asistence: Jana Vojáčková.

45:05
    Vojáčková nahrála míček do běhu Tučkové, ta ale míček posílá vysoko nad konstrukci brány.

43:56
    Paulovičová se snažila tečovat míček, jež na ní letěl, ten ale změnil trajektorii letu a vyhnul se jí.

43:16
    Domácí mají rozehrávku na útočné polovině.

42:36
    Chodov je ještě hladovější po gólech než v minulých čtyřiceti minutách.

41:20
    Kovalská míček posunuje do noh Rousové, zavánělo to malou domů a vlastním gólem.

40:34
    PETRA BERÁNKOVÁ proměňuje trestné střílení, kdy střelou pod víko upravuje stav na 1:5.

40:24
    Vojáčková dává gól-je to sporné,bud provedený nájezd.

40:01

Poslední třetina začne přibližně v 15:43.

Střely v druhé třetině FBC ČPP Bonusia Ostrava – TJ JM Pedro Perez Chodov : 5:8

Druhá třetina byla svědkem dvou gólů ze strany hostů. Na to, že se jedná o zápas žen, i když extraligových, tak je zápas nezvykle tvrdý.

40:00

39:48
    Škopková si vysloužila potlesk fanoušků po střele do helmy Klabanové.

39:00
    Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:00
    Némethová střílí z otočky, Klabanová na svém místě.

38:25
    Tožíčková střelou z půlky hřiště trefuje jen mantinel za brankou.

37:41
    Nejspíš tvrdá hra zapříčinila převlečení Sielecké do týmové soupravy, na lavičce sedí zhrouceně.

36:12
    Díky sekání Paulovičové získávají ženy Bonusie rozehrávku na území hostů, a to bez nějakých bojů.

35:48
    Hosté hrají zodpovědně dozadu, nechtějí se nijak ukvapit.

34:30
    JANA VOJÁČKOVÁ se ujala volného míčku a z pozice na levém křídle poslala míček na bránu, kde propadl brankáře do brány. Bez asistence.

34:00
    Ženy z Prahy mají rozehrávku, FBC jim odebírá míček.

32:43
    Svobodová se snaží být napodobit Vojáčkovou a působí problémy domácí obraně.

32:40
    U míčku opět Chodov a zakládá útok.

31:00
    Kiecková se dostala do úniku, překvapila jí ale Klabanová, která si vyjela z brány a pokryla si její střelecký úhel.

30:40
    Když už se domácím podaří proniknout na polovinu soupeře, vždy situací řeší nahrávkou na druhou stranu, která je ale zachycena.

29:28
    Zuzana Tučková nahrála míček naslepo na KRISTÝNU BACHMAIEROVOU, ta se nemýlila. Asitence: Zuzana Tučková

28:15
    Řepková poslala míček před bránou na opačnou stranu, adresát však zásilku nečekal.

27:12
    Zmatek před Rousovou, nikdo neví, kde je míček!

26:49
    Škopková v prvním vážném útoku FBC, ale Svobodovou, kterou si obhodila nestihla včas oběhnout, takže přichází o míček.

26:01
    Ani nová strategie přistupování dvou Ostravanek na hráčku s míčkem není úspěšný.

25:22
    Uplynulo pět minut od hvizdu píšťalky a stav hry je pořád stejný-Ostrava se brání pod výpady Chodova.

24:40
    Vojáčková dělá očividně problémy i samotné Rousové.

23:13
    Nahrávku Sielecké zachytila Svobodová, avšak o něj záhy přišla-Sielecká si ho bere zpět.

23:31
    Ostravankám se nedaří vymanit ze sevření, dělají jednu chybu za druhou.

22:56
    Drama před bránou Bonusie zachraňuje duchapřítomně Rousová.

22:43
    Matějová neúspěšná v boji o míček.

21:52
    Vojáčková rozehrává standartku na polovině soupeře.

20:57
    Paulovičová se mohla zmocnit míčku a střelou navýšit, byla ale odstavená Sieleckou.

20:28
    Nepřesná přihrávka Némethové zavinila rozehrávku před bránou domácích.

20:15

20:01

Střely v první třetině FBC ČPP Bonusia Ostrava – TJ JM Pedro Perez Chodov : 5:8

V první třetině jsme byli svědky tří gólů, takže stav utkání je 1:2 z domácí Bonusie Ostrava.

20:00

19:46
    Bachmaierová nastřelila tyčku!

19:15
    Chodov svírá Ostravu, úžasná Rousová chytá!

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:09
    Svobodová dorážela na Rousovou, Kovalská jí za to poslala k zemi – zákrok za dvě minuty.

17:46
    Kadlecová odtlačila soupeřku od míčku, hraje se na druhou stranu.

16:39
    Škopková v brejkové situaci, ale neúspěšná.

15:49
    Tučková posílá míček mimo hřiště, domácí mají rozehrávku, se kterou kvůli napadání soupeřek trápí.

15:03
    Tožíčková kontroluje míček a nechává vystřídat své spoluhráčky.

14:15
    Vojáčková zakládá po levém křídle útok.

13:34
    Tožičková si sebrala míček na půli hřiště a nahrála jej před bránu, kde číhala MARTINA ŘEPKOVÁ. Asistence: Gabriela Tožíčková.

12:57

12:50
    Ani Řepková nic nezmohla.

12:18
    Vojáčková odpálila míček ve vzduchu, avšak ke změně skóre nedošlo.

10:52
    Ursiniová tak dlouho nadzvedávala florbalku své soupeře, až si toho všimli rozhodčí – odsedí si dvě minuty.

10:37
    Domácí sekaly, půjdou si odsedět trest.

10:11
    Kadlecová v brejku, její střela nebyla nijak ohrožující.

09:48
    Paulovičová nedokázala najít své spoluhráčky, a tak míček odevzdala.

08:40
    Domácí jsou aktivnějším týmem, Chodov pasivně přijímá jejich styl hry.

07:59
    ELIŠKA HOFMANOVÁ z poloviny hřiště poslala míček tahem na bránu, kde výborně clonily domácí hráčky. Bez asistence.

07:43
    Řepková netrefila míček před odkrytou klecí!

06:34
    Kovalská nedokázala zpracovat míček a poslat ho na druhou stranu, proto mají hosté rozehrávku.

06:02
    Chyby, kterých se obě strany dopouštějí se daří lépe zvládat domácím, a tak se Chodov dostává často pod tlak.

05:36
    Lacková nahrála na Svobodovou, ta ale nezpracovala míček před brankou.

05:02
    Ostrava má rozehrávku.

04:57
    Sczuzurová společně se Škopkovou potrápily obránkyně hostí svojí aktivní hrou.

03:37
    Tožičková se na poslední chvíli ujala volného míčku, hrozil by jinak brejk ze strany Bonusie.

03:23
    Chodovským ženám se nedaří vystřelit na bránu Rousové.

02:13
    Kadlecová aktivně napadá rozehrávku Chodova.

01:33
    Ostrava právě vstřelila branku!
    SILVIE KOVALSKÁ si prošla přes celé hřiště a neodradil jí ani nápor obránkyň, kdy následně prostřelila Klabanovou. Asistence: Michaela Matějová.

01:19
    Tožíčková nastřelila míček na bránu Bonusie.

00:40
    Domácí mají rozehrávku u brány hostí.

00:38
    Kiecková prověřila střelou Klabanovou.

00:01

Line-up hostů: Klabanová, Tožičková, Kuchařová, Steinbachová, Vojáčková, Beránková

Line-up domácích: Rousová, Kahánková, Bořučká, Piecková, Kalnayouvá, Némethová

Nejproduktivnější hráčka domácích:
    Simona Némethová 15 Z., 11 KB (7+4)

Nejproduktivnější hráčka hostů:
    Jana Vojáčková 14 Z., 32 KB (15+17)

Statistiky brankářek domácích:
    Kateřina Kouřilová (803 Min., 3 V., 5.97 Ø BO)
    Markéta Šulejová (50 Min., 0 V., 10.80 Ø BO)
    Johana Rousová (46 Min., 0 V., 14.28 Ø BO)

Statistiky brankářek hostů:
    Kristýna Klabanová (340 Min., 6 V., 2.12 Ø BO)
    Kristýna Provázková (486 Min., 6 V., 2.22 Ø BO)

4.1. 15 FbŠ "pipni.cz" Bohemians FBC ČPP BONUSIA Ostrava 15:1

Dnešní zápas nám nabídne utkání mezi domácími FBC ČPP Bonusia Ostrava a TJ JM Pedro Perez Chodov. Ženy z Ostravy potřebují nutně zabrat a začít sbírat body-zatím se pohybují mimo osm týmů postupující do play off. To na opačné straně, tedy u týmu z Prahy, jejich ženy by vítězství a tři body posunulo a na třetí pozici, kterou právě drží ženy z Bohemians.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Tomáš Matoušek

Góly a asistencie: 2. Kovalská (Matějová) – 8. Hofmanová, 14. Řepková (Tožičková), 30. Bachmaierová (Tučková), 35. Vojáčková, 41. Beránková (t.s.), 46. Steinbachová (Vojáčková), 50. Tučková (Bachmaierová), 54. Tožičková (Vojáčková), 54. Paulovičová (Dvořáková), 58. Vojáčková (Beránková)

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Kouřilová (Rousová) – Viciánová, Stankušová – Kahánková, Kiecková, Ursiniová, Matějová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Nováčková, Vinklerová, Kovalská, Kadlecová, Kalnayouvá, Nguyenová, Szczurová, Némethová
    FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Klabanová) – Hofmanová, Dvořáková, Tožičková, Mrázková, Kuchařová, Bachmaierová – Tučková, Koubová, Steinbachová, Lacková, Kodhajová, Řepková, Jiříčková, Vojáčková, Paulovičová, Beránková, Svobodová.

Rozhodca: Tomáš Podlesný a Martin Petřík