Olomouc – Bohemians - NE 4:10 (kon.) | Ne – Židenice 14:0 (kon.) | Jihlava – ELITE PRAHA 3:8 (kon.)
Ne
14:0 (4:0, 7:0, 3:0)
K1 Florbal Židenice
cz Sobota 11.01.2014, 17:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen (CZ)

Skončilo nám utkání šestnáctého kola Extraligy žen mezi domácím Herbadent Praha a hostujícími Židenicemi. Domácí měli zápas plně pod kontrolou. Sokolu nedovolili vstřelit ani jednu branku, naopak sami jich zaznamenali čtrnáct a po zásluze si připisují další vítězství do tabulky. (18:53:15)

60:00

59:01
    Herbadent dělí od vítězství 59 vteřin.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:06
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Další branku v krátkém sledu přidává TEREZA PILÍKOVÁ. Asistence: Amanda Nordin.

55:33
    TEREZA URBÁNKOVÁ vstřelila dnes svůj čtvrtý gól a zvyšuje vedení Herbadentu na 13:0. Asistence: Tamara Hašová.

54:54
    Sokol Židenice svou přesilovou hru neproměnil.

53:44
    Hosté se snaží vytvořit si šanci přihrávkami, ale nedaří se jim to.

52:54
    Vyloučen hráč Anet Jarolímová družstva Herbadent Praha 11 SJM na 2 + 10 minut za nesportovní chování.

52:31
    Dvanáctou branku Herbadentu přidává KRISTÝNA JÍLKOVÁ. Asistence: Barbora Sádková.

51:51
    Herbadent stále vyvíjí tlak na soupeře a snaží se ho nepouštět k míčku.

50:29
    Ferencová vystřelila na branku, ale brankářka hostí na tento balónek viděla a chytila ho.

47:17
    Grufíková nastřeluje z půlky pouze hráčku Herbadentu.

46:04
    Dundelová střílí z půlky, ale obrana Herbadentu míček zblokovala.

45:32
    Jarolímová střílí z rohu, ale trefuje pouze boční sít branky.

45:01
    Herbadent se tlačí do branky soupeře.

43:47
    Grufíková vyvezla balónek a přihrávala na osamocenou hráčku před brankou, ale brankářka domácích svým zákrokem podržela Herbadent.

43:20
    Jarolímová přihrávala před bránu na Šteglovou, která netrefuje bránu.

42:28
    Šteglova přihrávala na Kubišovou, která míjí branku pouze o pár centimetrů.

41:36
    Hašová přihrává na Urbánkovou, která mohla vystřelit, ale radši si balónek podržela a odvezla ho do rohu.

40:52
    Urbánková zpoza brány vystřelila, ale bohužel míjí branku.

40:01

Skončila druhá dvacetiminutovka, ve které domácí excelovali. Po první vyhrané třetině 4:0 přidali ještě dalších sedm branek ve třetině druhé. O vítězi je prakticky rozhodnuto.

40:00

39:57
    Šteglova vytáhla balónek a přihrávala na Jarolímovou, která přestřeluje branku.

39:35
    Střelecké hody ve druhé třetině nekončí. Herbadent přidává další branku zásluhou DOMINIKY KUBIŠOVÉ. Asistence: Tereza Pilíková.

38:26
    Klímová z rohu přihrávala na samotnou TAMARU HAŠOVOU, která neměla problém zakončit a dává tak desátou branku domácích. Asistence: Magdalena Klímová.

36:40
    Jarolímová přihrála na Ferencovou, která netrefuje bránu.

36:13
    Domácí svého soupeře nepouští k ničemu a navíc se trefuje TAMARA HAŠOVÁ přesně do branky a domácí pokračují v exhibici. Asistence: Tereza Urbánková.

35:41
    Hosté se snaží dostat na polovinu soupeře, ale bohužel se jim to daří vždy jen na pár vteřin.

34:54
    Horejšová běžela sama přes celé hřiště a vystřelila, ale její střelu zblokovala obrana hostí.

33:33
    Koncert Herbadentu nekončí. KRISTÝNA JÍLKOVÁ využívá přesilovou hru a zvyšuje na 8:0. Asistence: Anet Jarolímová.

32:51
    Herbadent si přesnými přihrávkami snaží vytvořit gólovou šanci.

32:16
    Vyloučena hráčka Kateřina Humlová družstva EUROSPOLEČNOSTI Sokol Židenice na 2 minuty za opakované přestupky.

31:32
    Další branku vsítila Dominika Šteglová, která využila velikou převahu Herbadentu ke skórování. Asistence: Anet Jarolímová.

30:52
    Krupnová střílí z otočky, ale její střelu vyrazila gólmanka hostí.

29:28
    Obrovská nahazovala z půlky na branku, ale střela nikoho na dorážku nenašla.

28:23
    Šteglová ze standartní situace z rohu přihrávala na nabíhající Ferencovou, která bohužel na balónek nedosáhla.

27:43
    Domácí zvyšují na 6:0. Svojí třetí dnešní trefou uzavírá TEREZA URBÁNKOVÁ hattrick! Asistence: Tamara Hašová.

25:37
    Krupnová přeběhla sama skoro celé hřiště a přihrávala na Hašovou, která míjí branku.

24:46
    Urbánková nahrávala na Hašovou, která bohužel přestřeluje branku.

23:56
    Šteglová předala balónek Jarolímové, které při zakončení sjel balónek z čepele.

23:21
    Hosté se snaží ohrozit branku domácích a nahazuje z půlky, tam ale obrana Herbadentu nikoho nepouští k dorážce.

22:04
    ANET JAROLÍMOVÁ přidává další přesnou trefu domácích a o výsledku je již pravdepodobně rozhodnuto. Asistence: Dominika Šteglová.

21:30
    Krupnová poslala dlouhý balónek na Jílkovou, která na něj bohužel nedosáhla.

20:37
    Hned na začátku druhé třetiny se míčku chopil Herbadent.

20:01

Střely v první třetině: Herbadent 14 a Sokol Židenice 6

Je za námi první třetina mezi Herbadentem a Židenicemi, kde po dvaceti minutách vedou domácí ve velké pohodě 4:0, když se postupně trefili za domácí dvakrát Urbánková, Šteglová a Sádková.

20:00

19:34
    Domácím se daří navýšit skóre na rozdíl čtyř branek ještě před koncem první třetiny zásluhou BARBORY SÁDKOVÉ. Asistence: Eliška Krupnová

18:40
    Hráčka hostí byla po chybě domácí obránkyně ve velké šanci, ale brankářka Herbadentu jistým zákrokem svůj tým podřela.

18:07
    Pilíková ze standartní situace nahrávala na Jarolímovou, která vystřelila a míjí branku pouze o pár centimetrů.

16:50
    Hosté se snaží rychlými výpady ohrozit branku domácích, ale obrana Herbadentu je k ničemu nepouští.

15:41
    Jílková vytáhla balónek na polovinu soupeře a přihrávala na osamocenou Kubišovou, které balónek ujel z čepele.

15:00
    Krupnová přihrávala na Sádkovou, která nahazuje na bránu, kde ovšem nebyl nikdo na dorážku.

13:42
    Šteglová přihrávala na půlku na Ferencovou, která přestřeluje branku.

13:08
    Sádková vystřelila z otočky a balónek míjí branku pouze o pár centimetrů.

12:38
    Horejšová zkoušela nahodit balónek z půlky, ale trefuje pouze protihráčku.

12:12
    Herbadent přidává třetí zásah o který se postarala TEREZA URBÁNKOVÁ. Asistence: Magdalena Klímová.

11:09
    Kubišová běžela na bránu a přihrávala na úplně volnou Jílkovou, která balónek také netrefuje.

10:15
    Dundelová přihrávala na Švecovou, která balónek netrefuje.

09:36
    Herbadent měl opět velkou šanci, ale brankářka hostí svůj tým podržela.

08:16
    Brošová vytáhla míček až do rohu soupeře, ale obrana Herbadentu jí nedovolila zakončit.

07:30
    Hosté se snaží dostat na polovinu domácích, ale nedaří se jim to.

06:43
    Tak to je pro hosty nepříjemné. Po sedmnácti vteřinách se domácí prosazují podruhé. Konkrétně se trefila TEREZA URBÁNKOVÁ. Asistence: Tamara Hašová.

06:26
    Domácí se dostávají do vedení zásluhou DOMINIKY ŠTEGLOVÉ. Asistence: Anet Jarolímová.

06:06
    Herbadent se usídlil na polovině soupeře.

04:48
    Šteglová přihrávala na samotnou Jarolímovou, ta ale ještě přihrávala mezi obránci na Pilíkovou, k té se ale balonek nedostal.

04:07
    Hosté se nyní chopili balónku a běželi na bránu, ale obrana Herbadentu jim nedovolila zakončit a míček končí za mantinelem.

03:09
    Herbadent se snaží vytvořit šanci několika přesnými přihrávkami, ale bohužel se nedostávají do zakončení.

02:30
    Pilíková nahrávala před prázdnou bránu Šteglové, ta bohužel míček netrefuje.

01:50
    Sádková byla v dobré šanci ale její střela byla zblokovaná obranou soupeřů.

01:06
    První větší šanci hostí měla hráčka (12), ale bohužel jí při zakončení sjel míček z čepele.

00:30
    Herbadent se ihned chopil balonku a drží hosty pod tlakem.

00:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Herbadent Praha 11 SJM: Velčická (Horňáková) – Jílková, Pilíková, Krupnová, Jarolímová, Skořepová, Nordin, Sádková, Klímová, Urbánková, Horejšová, Kubišová, Šteglová, Hašová, Ferencová, Kleinová

EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice: Fišerová – Miklíková, Svobodová, Fízeľová, Švecová, Veletová, Kusáková, Brošová, Dundelová, Drápalová, Theimerová, Grufíková, Vránová, Humlová, Valehrachová, Obrovská

Rozhodčí: Jan Drška a Jiří Meisner.

EUROPOLEČNOSTI Brno Židenice

Hostující tým se nachází na osmé pozici tabulky se ziskem šestnácti bodů z doposud odehraných patnácti utkání. Hosté dnes mohou jen překvapit, jelikož domácí hráčky jsou jasným favoritem, nicméně Židenice rozhodně nedají nic zadarmo.