Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Třebíč – Most 2:4 (kon.) | Kadaň – Jihlava 3:1 (kon.)
Olomouc – Havířov 4:0 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 0:3 (kon.) | Litoměřice – Beroun 4:2 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
HC Most
cz Pondelok 06.01.2014, 17:301. liga (ČR)

59:24
    Most právě vstřelil branku!
    Dujsík rozehrál na střed, kde rozehrávku vystihl PAVEL PÍSAŘÍK a trefil opuštěnou klec. Bez asistence.

59:04
    Zelenka na střídačce domácí v šesti.

57:38
    Marek Zavřel (MST) – 2 minuty vysoká hůl.

48:21
    Dnešní utkání sleduje 1250 diváků.

43:38
    Fořt si udělal z hráčů Mostu slalomové tyče, úspěšnému zakončení chyběly jen milimetry, puk se otřel o pravou tyč hostující branky.

40:11
    Tak to je začátek Mostu ve třetí třetině! Pavelka našel za obranou JANA BOJERA, který Zelenkovi poslal puk mezi betoony. Asistence: Tomáš Pavelka, Marek Kasal.

36:25
    Michal Mikeska nestihl včas dorazit puk za záda Horáka a dostává 2 minuty za sekání.

28:31
    Tomáš Vondráček (TRE) – 2 minuty nedovolené bránění.

27:48
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Horák udělal na brankové čáře chybu, když si stahoval puk pod svoji ochranu. Puk mu podjel pod tělem a ten doklepl do branky PETR MRÁZEK. Asistence: Jan Wasserbauer.

26:34
    Dlapa dopstal nabito na modr čáře, před Horákem ještě tečoval TOMÁŠ VONDRÁČEK. Asisstence: Ondřej Dlapa, Marek Laš.

26:22
    Jakub Havelka (MST) – 2 minuty podražení.

20:00
    Za pozdní příchod dostávají hosté 2 minuty. Michal Szabo odsedí nařízený trest.

15:26
    Filip Vlček (MST) a Tomáš Vondráček (TRE) oba 2 minuty hrubost.

14:23
    Kaut mohl snížit. Odražený puk však nedokázal usměrnit za záda Horáka.

12:29
    Martin Šimon (MST) – 2 minuty nedovolené bránění.

09:07
    V momentě kdy vyloučený Pavelka skákal na led, přejel Bojer modoru čáru, nahrál na PAVLA SMOLKU, který trefil výstavně růžek Zelenkovy branky. Asistence: Jan Bojer.

07:06
    První vylopučení zápasu obstará hostující Tomáš Pavelka, který u hrazení krosčekoval Eduarda Kadelu. Odpyká si dvou minutový trest.

02:57
    Pavelka zavezl kotouč do útočného pásma, vystřelil na Zelenku, ten puk vyrazil k domácímu obránci, který odrazil puk k najíždějícímu MICHALU SZABO a ten se štěstím prostřelil Zelenku. Asistence: Tomáš Pavelka, Marek Kasal.

David Sochor

Góly a asistencie: 27. Vondráček (Dlapa, Laš), 28. Mrázek (Wasserbauer) – 3. Szabo (Pavelka, Kasal), 10. Smolka (Bojer), 41. Bojer (Pavelka, Kasal), 60. Písařík

SK Horácká Slavia Třebíč: Zelenka (Dusík) – Bilčík, Malena, Dujsík, Dietz, Dlapa, Peroutka, Přibyl, Čejka – Vondráček, Nahodil, Laš – Čuřík, Mikeska, Fořt – Kadela, Kaut, Čech – P. Mrázek, Raška, Wasserbauer. Trenér: Pokorný.
    HC Most: Horák (Hanuljak) – Kasal, Pavelka, Hora, Čížek, Havelka, Šimon – Bojer, Smolka, Tauš – Písařík, Vlček, Zavřel – Sedláček, Slavíček, Nedrda – Palaščák, Szabo, Homer. Trenér: R. Mrázek.

Rozhodca: Mrkva – Adamec, Poruba