ELITE PRAHA – Olomouc 3:1 (kon.) | Bohemians - NE – Bonusia Ostrava 15:1 (kon.) | Židenice – Jihlava 1:0 (2:1 po s.n.)
Královské Vinohrady – Vítkovice 0:4 (kon.) | Liberec – Ne 4:9 (kon.)
FbŠ pipni.cz Bohemians
15:1 (3:1, 4:0, 8:0)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
cz Sobota 04.01.2014, 17:00 • SH Děkanka • ČEZ Extraliga žen (CZ)

Neskutečná třetí třetina v podání domácích FbŠ pipni.cz Bohemians, ve které dokázali vstřelit hned osm branek a nedat hostům absolutní šanci. Nejlepšími hráčkami jsou zvoleny na hosty Simona Némethová a za domácí Andrea Satýnková. Ve třetí třetině byl poměr střel jednoznačný a to 14:8. To je pro dnešek z mé strany vše, krásný zbytek sobotního večera a někdy příště zase na počtenou. (19:09:11)

60:00

59:16
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    A přeci jen ještě jedna branka, tentokráte v podání GABRIELY ŽŮRKOVÉ. Asistence: Barbora Burdová.

58:42
    Hattrick dneska dokonává ANDREA SATÝNKOVÁ. Asistence: Barbora Burdová.

58:00
    Dvě minuty před koncem přidává již třináctý gól HANA POLÁKOVÁ. Asistence: Kristýna Jarešová.

56:34
    Dvanáctou branku domácích vsítila NIKOLA ČERNÁ. Bez asistence.

53:33
    Ostravská gólmanka chytá výbornou střelu Nemravové a vzápětí Bočanová neproměňuje stoprocentní šanci.

52:06
    Némethová parádně trefuje vysoký balón, ale Christiánová se prezentovala stejně dobrým zákrokem.

48:36
    Jedenáctou branku vstřelila KRISTÝNA JAREŠOVÁ. Asistence: Ly Nguyen Hai.

46:52
    Oddechový čas pro hosty.

46:52
    A je tu i branka číslo deset, neuvěřitelné. KARIN VAVREČKOVÁ zvyšuje neuvěřitelné vedení. Asistence: Andrea Satýnková.

46:15
    Ze středu hřiště prostřeluje hostující brankářku HANA POLÁKOVÁ. Asistence: Ly Nguyen Hai.

45:36
    Po povedeném signálu proměňuje přesilovou hru ADÉLA BOČANOVÁ. Asistence: Iveta Hyršlová.

45:05
    Hostující brankářka se vyznamenala proti dorážce Suré.

44:19
    Veronika Viciánová je vyloučena na 2 minuty za opakované přestupky.

43:43
    Christianová stihla ukopnout balónek před Némethovou.

40:01

Dnešní utkání sleduje 63 diváků.

Druhá část skončila a domácí dokázali přidat hned čtyři branky, ačkoli poměr střel je relativně vyrovnaný a to 9:5.

40:00

Nikol Kuncová

Góly a asistencie: 13. Hyršlová (Černá), 14. Burdová (Vojnarová), 18. Satýnková (Vojnarová), 29. Hyršlová (Žůrková), 30. Satýnková (Vavrečková), 34. Surá (Poláková), 38. Žůrková (Bočanová), 46. Bočanová (Hyršlová), 47. Poláková (Nguyen), 47. Vavrečková (Satýnková), 49. Jarešová (Nguyen), 57. Černá, 58. Poláková (Jarešová), 59. Satýnková (Burdová), 60. Žůrková (Burdová) – 20. Kadlecová (Kovalská)

FbŠ pipni.cz Bohemians: Christianová (Brunclíková) – Vavrečková, Chełstowska, Černá, Burdová – Zielenkiewicz, Jelínková, Hyršlová, Zlámalová, Nguyen, Žůrková, Nemravová, Surá, Šmídová, Poláková, Vojnarová, Satýnková, Jarešová, Bočanová
    FBC ČPP Bonusia Ostrava: Kouřilová (Rousová) – Viciánová, Stankušová – Kahánková, Kiecková, Ursiniová, Matějová, Bořucká, Sielecká, Škopková, Nováčková, Vinklerová, Kovalská, Kadlecová, Kalnayouvá, Nguyenová, Szczurová, Némethová

Rozhodca: Milan Baloun a Lukáš Čížek