24:14 (10:5)
DHK Zora Olomouc
cz Piatok 03.01.2014, 18:00 • ŠH Šaľa • Hádzanárska interliga ženy

Pekný zvyšok večera Vám praje Marek Antalík. (19:44:29)

Stretnutie v Šali je na konci. Domáce hádzanárky Dusla zdolali súpera z Olomouca presvedčivo 24:14 (10:5). Strelecky sa darilo v domácom drese Szarkovej (6/2), Póscíkovej (4), Trochtovej (3). V drese Olomouca sa presadila Kubáčková (4/1), Huráňová (3/1), Dostálová (2).

60
    Konec zápasu. (24:14)

60
    Zrejme poslednou strelkyňou je Martina Huráňová, keď zaznamenala svoj tretí gól v zápase. (24:14) (24:14)

28:05
    Šaľa bude dohrávať v oslabení. Stretnutiesa skončilo pre Martinu Blehovú. (24:13) (24:13)

58
    Oddechový čas si v závere berie tréner hostí. (24:13) (24:13)

58
    Šaľa má výhodu presilovky po vylúčení Jany Kalovej. (24:13) (24:13)

57
    AnnaGebre Selassie strieľa svoj prvý gól v stretnutí. (24:13) (24:13)

56
    Martina Huráňová nedokázala premeniť sedem metrový hod. (24:12) (24:12)

55
    Simona Szarková zaznamenala 24 gól Šaľa a svoj šiesty v stretnutí. (24:12) (24:12)

54
    Katarína Pócíková je pri streleckej chutí v krítkom čase dáva ďalší gól. Štvrtý v stretnutí. (23:12) (23:12)

53
    Na druhej strane znížila Klára Sovová. (22:12) (22:12)

52
    Katarína Póscíková pridáva voj tretí gól v stretnutí. (22:11) (22:11)

51
    Na 21 domáci gól odpovedá Kristýna Salčáková. (21:11) (21:11)

51
    Piaty gól mám na konte domáca Simona Szarková. (21:10) (21:10)

49
    V oslabení znižuje najlepšia strelkyňa Olomouca Teraza Kubačková, ktorá dala svoj štvrtý gól. (20:10) (20:10)

48
    Domáce majú ešte výhodu presilovky. Dve minúty dostáva Adéla Samcová. (20:9) (20:9)

48
    Tretí gól v zápase má na konte Ivana Trochtová. (20:9) (20:9)

47
    Lucia Klučková tak isto dáva svoj prvý gól v zápase a Šaľa znovu vedie o 10 gólov. (19:9) (19:9)

46
    Na domáce strane sa presadila Eva Veselková. (18:9) (18:9)

45
    Martina Huráňová pridáva ďalší gól a upravilana rozdiel ôsmych gólov. (17:9) (17:9)

43
    Presilovku Olomouc využil na zníženie. Presadila sa z 7mičky Martina Huráňová. (17:8) (17:8)

43
    Aj Réka Bíziková si musí oddychnuť dve minúty. (17:7) (17:7)

43
    Na desať gólový rozdiel zvýšila Katarína Pócsíková. (17:7) (17:7)

41
    Šaľa znovu skóruje v oslabení. Presadila sa Sofia Demejová. (16:7) (16:7)

40
    Druhý dvojminútový trest v priebehu desiatich minút dostáva Ivana Trochtová. (15:7) (15:7)

39
    Domácim nevadí, že hrajú v poli menej a presadzuje sa Lucia Súkenníková. (15:7) (15:7)

38
    Šaľa bude hrať dve minúty v oslabení. Trest dostala Katarína Pócsíková. (14:7) (14:7)

38
    Kataríne Berovej sa podarilo pribrzdiť Šaľu a znížila na rozdiel siedmych gólov. (14:7) (14:7)

37
    Oddychový čas trénera hostí, ktorý reaguje nastreleckú šnúru domáceho celku. (14:6) (14:6)

37
    Simona Szarková pridávasvoj štvrtý gól v zápase adruhý z 7-mičky. (14:6) (14:6)

36
    Karin Bujnová zvyšuje vedenie Šale na sedem gólov. (13:6) (13:6)

33
    Teraza Kubačková nadruhej strane nepremenila sedem metrový hod. (12:6) (12:6)

33
    Simona Szarková v oslabení zaznemenala svoj tretí gól v stretnutí. (12:6) (12:6)

32
    Po piatich sekundách sa podarilo využiť presilovku z 7mičky Tereze Kubačkovej. (11:6) (11:6)

32
    Ivana Trochtová je následne vylúčená na dve minúty. (11:5) (11:5)

31
    Ako prvá v druhom polčase sa presadila Ivana Trochtová. (11:5) (11:5)

31
    Začal druhý poločas. (10:5)

Skončil sa prvý polčas WHIL, po ktorom Šaľa doma vyhráva nad Olomoucom 10:5. Po dva góly dali v domácom drese Súkeníková a Szarková. V drese Olomouca tak isto dva góly daliDostálová s Kubačkovou. Oba celky majú po tri žlté karty. Rozhodcovia rozdali šesť dvojminútových trestov. Nadomácej strane boli dva a nastraneho hostiek štyri a dva mala na svojom konte Berová.

30
    První poločas skončil. (10:5)

30
    Aj Karin Bujnochová si v závere polčasu otvorila strelecký účet v dnešnom stretnutí. (10:5) (10:5)

29
    Ďalší gól Šale strieľa Katarína Pócsíková. (9:5) (9:5)

28
    Oddychový čas trénera domácich. (8:5) (8:5)

26
    Presilovku si zahrá aj Olomouc potom, čo dve minúty dostála Eva Veselková. (8:5) (8:5)

24
    Po góle odchádza na dve minúty Anna Gebre Selassie. (8:5) (8:5)

24
    Do trojgóvového trháku dostáva Šaľa vojim prvým gólom Eva Veselková. (8:5) (8:5)

23
    Stav v poli sa vyrovná. Dve minúty dostáva aj Lucia Súkenníková. (7:5) (7:5)

22
    Po šiestich sekundách využíva presilovku Simona Szárková prvou sedmičkou v zápase. (7:5) (7:5)

22
    Katarína Berová si odchádza oddychnuť na dve minúty. Je to jej druhý dvojminútový trest a prípadný tretí by znamenal červenú kartu. (6:5) (6:5)

21
    Olomoucu dohovor trénera pomohol a Lucie Dostálová znížila svojim druhým gólom v zápase. (6:5) (6:5)

20
    Oddychový čas trénera hostí. (6:4) (6:4)

19
    Na rozdiel dvoch dostáva Šaľu Réka Bíziková. (6:4) (6:4)

19
    Tretiu žltú kartu Olomouca dostáva Katarína Berová. (5:4) (5:4)

18
    Odpoveď domácich dievčat prišla vzápätí. Sofia Demajová dostáva Duslo do vedenia. (5:4) (5:4)

18
    O vyrovnanie sa postarala Teraza Kubačková. Je to jej druhý gól. (4:4) (4:4)

17
    Aj dvojgólová domáca strelkyňa Lucia Súkeníková je potrestaná žltou kartou. (4:3) (4:3)

17
    Navyše Adála Sancová dostála žltú kartu. (4:3) (4:3)

17
    Viac než sedem minút sa nedokázali hádzanárky presadiť strelecky. Podarilo sa to až v polovici 7. min. Lucii Súkeníkovej jej druhým gólom. (4:3) (4:3)

11
    Je tu úsek hry, kdesa nedarí, ani jednému celku presadiť strelecky. (3:3) (3:3)

10
    Tesne pred návratom vylúčenej hráčky Olomouca vyrovnávaSimon Szarková. (3:3) (3:3)

9
    Lenže dmáce hádzanárky v presilovke inkasujú z ruky Lucie Dostálovej. (2:3) (2:3)

8
    A je tu prvý dvojminútový trest Terezy Kubačkovej. Šaľa hrá presilovku. (2:2) (2:2)

7
    Ďalšia napomenutá hráčka s žltou kartou je Anna Gebre Selassie. (2:2) (2:2)

7
    O vyrovnanie sa postarala Teraza Kubáčková. (2:2) (2:2)

6
    Šaľa ide do vedenia na konci 6. mi. po presne strele z ruky Lucii Súkeníkovej. (2:1) (2:1)

5
    O vyrovnaniesa v polovici piatej minúty postarala domáca Ivana Trochtová. (1:1) (1:1)

4
    V úvodných tri a pol minútach sme mali možnosť vidieť viacej žltých kárt, ako gólových akcií. (0:1) (0:1)

4
    Žlutou kartu dostává Katarína Berová (DHK Zora Olomouc). (0:1)

2
    Žlutou kartu dostává Ivana Trochtová (HK Slovan Duslo Šaľa). (0:1)

2
    Ako prvá sa presadil v stretnutí Lucie Severová. (0:1) (0:1)

1
    Žlutou kartu dostává Karin Bujnochová (HK Slovan Duslo Šaľa). (0:0)

Ako prvé mali rozohrávku hráčky Olomouca. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HK Slovan Duslo Šaľa: Grandtnerová – Bujnochová, Trochtová, Blehová, Klučková, Bíziková, Kováčová, Pocsíková, Haladiková, Demajová, Tulipánová, Szarková, Súkeniková, Sláviková, Veselková, Krebs. Tréner: R. Petrikovič.

DHK Zora Olomouc: Zuzánková – Ružičková, Sovová, Berová, Samcová, Dostálová, Severová, Rašková, Kubačková, Salašová, Kalová, Huráňová, Salčáková, Gebre Selassie. Tréner: Ján Bělka.

Rozhodčí: Oťapka, Sivák.

Po Novom riku pokračuje aj ženská hádzanárska súťaž WHIL. Slovan Duslo Šaľabude na domácej palubovke hostí DHK Zora Olomouc.

Tabuľkové postavenie oboch clkov je lepšie slovenského zástupcu, ktorý je po 9 stretnutiach na 5. mieste s 14 bodmi za 7 výhier a 2 prehry. Olomouc je na 8. mieste z 6 bodmi po 9 stretnutiach za 3 výhry a 6 prehier.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Marek Antalík

DHK Zora Olomouc: Zuzánková – Ružičková, Sovová, Berová, Samcová, Dostálová, Severová, Rašková, Kubačková, Salašová, Kalová, Huráňová, Salčáková, Gebre Selassie. Tréner: J. Bělka.

Rozhodca: Oťapka, Sivák