Koukalová – Mayrová-Achleitnerová 0:2 (kon.) | Čepelová – Friedsamová 2:0 (kon.)
6 7
cz Streda 01.01.2014, 12:06WTA Šen-čen - Shenzhen Open (tvrdý povrch)

Z Číny je to vše, budu se na vás těšit u dalších on-line přenosů. Zase někdy napočtenou.

Utkání by se dalo rozdělit na dvě části. V prvním setu byla jasně lepší hráčkou Záhlavová, která nekazila, zato její soupeřka udělal velké množství chyb.
    Ve druhém setu se hra vyrovnala a Čengová měla hodně velké šance na vítězství, ale česká tenistka dokázala ustát i nepříznivě se vyvíjející tiebreak a po zásluze postupuje do čtvrtfinále!

Konec zápasu

6:7
    Výborný servis na kříž znamená, že česká hráčka toto utkání zvládla a vítězí!

6-7
    Neskutečná obrana od české hráčky! Ta dokázala vrátit do hry několik nechytatelných úderů a má další mečbol!

6-6
    Záhlavová chtěl opět přejít dopředu, ale soupeřka její záměr vystihla a dokázala ji prohodit!

5-6
    To byla velká paráda. U sítě hraje česká hráčka skvěle a vybojovala si první mečbol!

5-5
    Výborný servis a je srovnáno!

5-4
    Výborně sehrané. Úder na čáru a pak rychlý přechod na síť s přesným volejem.

5-3
    Čengová ještě dává naší hráčce naději, míček dopadl vedle postranní čáry!

5-2
    I přesto, že se míček otřel o pásku, tak si Záhlavová na síti poradila a zahrála přesný volej.

5-1
    Česká tenistka přichází i o další podání, když skončil její úder kousek od boční čáry. Vypadá to, že se bude muset hrát třetí set.

4-1
    Čengová ještě vrací českou hráčku do hry, když trefuje dvojchybu.

4-0
    Záhlavová si musela počkat, kam dopadne míček u základní čáry, bylo to hodně těsné, ale míček se otřel o čáru. To nevypadá moc dobře.

3-0
    Čengová trefila po dlouhé výměně míček přesně na čáru a má k dispozici nyní už dva minibrejky!

2-0
    A po chybě české hráčky z bekhendu je tady první minibrejk.

1-0
    Čengová vytáhla na úvod tiebreaku přesný forhend.

6:6
    Výborný křižný úder od Záhlavové, který svou soupeřku vyhnala úplně mimo dvorec a ta navíc přestřelila.