cz Pondelok 30.12.2013, 04:10WTA Šen-čen - Shenzhen Open (tvrdý povrch)

A Klára ho také hned dokázala využít a vítězí tak v dnešním utkání!

40-30
    Ano, je to tak, je tu první dnešní mečbol pro Zakopalovou!

6:5
    Skvěle! Čistou hrou bere Zakopalová servis své soupeřky a zajistila si minimálně tie-break! Po přestávce však půjde podávat na vítězství v celém utkání!

40-0
    Tak to je výborné! Jsou tu hned tři brejkboly pro českou hráčku!

40-A
    Tak to nevypadá vůbec dobře, po delší době jsme svědky brejkbolu a bohužel ho má Chorvatka!

2:2
    Hned ten první Donna využívá a srovnává tak na 2:2. Zakopalová tak ztratila nabytý brejk.

15-40
    A jsou tu dva brejkboly pro Donnu Vekičovou!

1:0
    Druhá dnešní dvojchyba Vekičové znamená, že hned v prvním gemu druhého setu si bere Zakopalová podání své soupeřky a vede tak 1:0!

40-15
    Teď už však brejkboly přichází, Klára má k dispozici hned dva!

6:3
    Čistou hru získává na své konto jednatřicetiletá tenistka a to znamená, že po 33 minutách vítězí v první sadě 6:3!

40-0
    Jsou tu hned tři setboly pro Kláru Zakopalovou!

5:3
    Tak hned ten první dokázala Klára využít, znovu tak bere své soupeřce servis a v dalším gemu půjde podávat na vítězství v první sadě!

40-15
    V tomhle je ženský tenis poněkud nevyzpytatelný! Zakopalová má hned dva brejkboly!

4:3
    Tak to je nepříjemné, Vekičové své výhody dokázala využít a bere si ztracené podání zpět!

40-A
    Podruhé v tomto gemu bude muset česká hráčka čelit brejkbolu!

30-40
    Tak to je nepříjemné, Zakopalová udělala svou dnešní třetí dvojchybu a daruje tak soupeřce brejkbol!

4:2
    Čistou hrou si bere Klára Zakopalová podání své soupeřky a uskakuje jí tak na 4:2 v prvním setu.

40-0
    Hned tři brejkboly má k dispozici rodačka z Prahy!

2:2
    Vekičová šla do výměny přes druhý servis a česká hráčka nakonec může slavit. Brejk si vzala zpět. Je srovnáno 2:2.

40-15
    Tak tohle je ještě hezčí, hned dva brejkboly má česká tenistka!

1:2
    A ten také Donna Vekičová využívá a jde do vedení 2:1. Navíc půjde podávat. To není úplně nejlepší začátek pro českou hráčku.