Mečbol číslo 2. Kvitová si počkala u sítě až jí míček skočí a zatloukla ho do kurtu.

Francouzka udolala ve výměně Petru a bohužel srovnává na 5:5.

40-30
    Misky vah v tomto gemu se převrátily na stranu Francouzky. Brejkbol pro ní.

4:5
    Další těsný aut z rakety Petry před kterou je jasný úkol, musí doservírovat utkání.

3:5
    Čistá hra pro Petru a dělí jí jeden krok od zisku bodu pro svůj pár.

3:4
    Francouzka to i přes menší komplikace zvládá a dále se drží ve hře.

2:4
    Petra skvěle zabila míček na polovinu soupeřky a navyšuje vedení na 4:2. Důležitý gem ve kterém odvrátila tři brejkboly.

2:3
    Petra se k brejkobolu nedostala a Cornetová se stále drží ve hře o celý zápas.

1:3
    Technický servis na tělo Cornetové přinesl úspěch. Kvitová drží stále náskok jednoho brejku z prvního gemu.

1:2
    A znovu Cornetová zaúřadovala podáním, které ji drží nad vodou.

30-40
    Sice se teď Cornetová skvěle bránila, ale takhle razantním úderům a tlaku, který Kvitová vyvinula se nedalo ubránit.

0:2
    Taktika servis-síť byla úspěšná a potvrzuje brejk. Zvyšuje vedení na 2:0.

0:1
    Skvěle Petro! Ta si povodila svojí soupeřku po kurtu a hned na začátek setu prolamuje její podání.

15-40
    Petra disponuje brejkboly.

6:3
    To je moc a druhý set putuje na konto Cornetové.

40-15
    Další dva setboly pro francouzskou hráčku! V pořadí to bude druhý a třetí. Zapříčinila se o to dvojchyba Kvitové.

5:3
    Cornetová neproměnila setbol a vzápětí prohrává svoje podání. Petra snižuje na 3:5, ale stále je brejk dole.

40-30
    A je to tady. Má setbol.

5:2
    Dobrý levácký servis ven z kurtu, který znamená snížení na 2:5.

5:1
    Ten poslední už ale Alize využívá a je jeden gem od srovnání zápasu.

4:1
    Výborný return pod nohy Kvitové, který nedokázala Petra vrátit zpět. Cornetová podruhé v druhém setu získává podání soupeřky a je blíže zisku druhé sady.

3:1
    Francouzka odvrátila šest brejkbolů a dlouhý gem získává ve svůj prospěch.

15-40
    Kvitová se přeci jen dostala k brejkbolům.

2:1
    Kvitová využila, že je levoruká tenistka a zahrála ven z kurtu. Snižuje na 1:2 z jejího pohledu, podávat však půjde její soupeřka.

2:0
    A Cornetová ukončuje tento gem. Navyšuje tak svoje vedení na 2:0 a má k dispozici brejk.

30-40
    Také Cornetovou potkávají potíže s podáním v špatný moment.

1:0
    Slabší chvíle Kvitové, která má také potíže s druhým servisem a zahrává druhou dvojchybu v rychlém sledu.

40-15
    Dvojchyba v nejnevhodnější moment. Dva brejkboly pro Francouzku. Cornetová má bilanci 0/1.

1:6
    Je to tam! První set je u konce!

30-40
    Petra si přeci jen pro setbol došla.

1:5
    Ještě lepší podání než předtím, to Cornetová vrátila, ale Petra měla celkem jasnou pozici na síti. Zahrála hodně lehkomyslně, ale měla štěstí, že její soupeřka netrefil kurt.

1:4
    Ano, Kvitová prolamuje podání soupeřky podruhé v tomto setu. Především si to zasloužila výbornou délkou všech úderů.

15-40
    To byla bomba z bekhendu Kvitové! Cornetová neměla nárok vrátit míč zpět na druhou polovinu kurtu.

1:3
    Skvěle! Teď zafungoval levácký servis ven z kurtu a následně si počkala na bekhend, který razantně umístila do dvorce.

40-30
    Laciná chyba z forhendu, kdy Petra chtěla ihned po podání zakončit výměnu.

1:2
    Cornetová vymetla forhendový růžek Kvitové a snižuje na 1:2. Velká škoda v tomto gemu, jelikož Petra měla dva brejkboly.

40-A
    Petra se propracovala k brejkbolu. Znovu zatlačila Cornetovou, která trefila svůj úder jen rámem rakety.

0:2
    Variabilita podání Petry, teď zvolila podání na tělo. Cornetová si neporadila. Česká hráčka potvrdila brejk a vede 2:0.

0:1
    Skvělý Kvitové return z bekhendu a připisuje si první vítězný úder. Úspěšný start do utkání od české hráčky.