Buffalo – Washington 2:1 (1:0 po s.n.) | Florida – Montreal 4:1 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:3 (po pr.) | Toronto – Carolina 5:2 (kon.) | Tampa Bay – NY Rangers 3:4 (kon.)
Calgary – Vancouver 0:2 (kon.) | Minnesota – NY Islanders 4:5 (kon.) | Colorado – Winnipeg 1:2 (po pr.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Winnipeg nakonec vítězí v prodloužení. Hrdinou hostí se stává BLAKE WHEELER, který si dvě vteřiny před koncem prodloužení najel před brankoviště, odkud poslal z první kotouč mezi betony Varlamova a rozhoduje tak o vítězství svého týmu. Asistence: Mark Scheifele, Dustin Byfuglien.

52:11
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Colorado velmi rychle vyrovnává. NATHAN MACKINNON vystřelil přes obránce, který kotouč smolně tečoval a Montoya nedokázal zasáhnout. Asistence: Gabriel Landeskog, Erik Johnson.

51:42
    Winnipeg se dostává do vedení. Wheeler našel zpoza branky mezi kruhy volného ANDREWA LADDA, který střelou bez přípravy dává první branku utkání. Asistence: Blake Wheeler, Jacob Trouba.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 53. MacKinnon (Landeskog, Johnson) – 52. Ladd (Wheeler, Trouba), 65. Wheeler (Scheifele, Byfuglien)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Johnson, Hejda, Benoit, Sarich, Wilson, Barrie – MacKinnon, Duchene, O'Reilly – Parenteau, Stastny, Landeskog – Talbot, Mitchell, McGinn – McLeod, Cliche, Bordeleau
    Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Ellerby, Byfuglien, Enstrom, Pardy, Trouba, Stuart – Wheeler, Little, Ladd – Frolík, Scheifele, Kane – Setoguchi, Jokinen, Thorburn – Peluso, Wright, Tangradi

Rozhodca: Watson, Hasenfratz – Gibbs, Sharrers

Diváci: 17 733