Everton – Southampton 2:1 (kon.) | Newcastle – Arsenal 0:1 (kon.) | Chelsea – Liverpool 2:1 (kon.)
Tottenham – Stoke City 3:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
3:0 (1:0)
Stoke City FC
Nedeľa 29.12.2013, 17:00Anglická Premier League

A máme tu koniec stretnutia medzi Tottenham Hotspur – Stoke City FC. Tak isto ako v prvom polčase tak aj v druhom mali prevahu na ihrisku domáci čo sa im podarilo využiť dvojnásobne lepšie ako v prvom polčase. V 65. minúte sa presadil Dembélé a v 69. minúte zaklincoval konečné skóre Lennon. Zvyšok zápasu sa dohrával a hráči Stoke sa snažili znovu neinkasovať. Domáci tak potvrdili v tomto stretnutí úlohu favorita a poľahky uchovávajú tri body doma.

Štatistiky:
    Držanie lopty:68%-32%
    Strely celkom:20-2
    Strely na bránku:7-1

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (18:55:46)

90+4
    Je to viac menej "bago" než normálny futbal.

90+4
    Tottenham v kľude kombinuje v zadných radoch a čaká na hvizd arbitra Frienda.

90+3
    Assaidiho center znovu smeroval do rúk Huga Llorisa.

90+1
    Domáci sa nikam neponáhľajú kombinácia na polovičke Stoke im vyhovuje a hostia sa taktiež nesťažujú.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

90
    Assaidiho center na Croucha bol dobre myslený no vo vápne Tottenhamu dominuje v dnešnom stretnutí Lloris.

88
    Zbytočná žltá karta pre Lamelu po sklze na Pietersa.

86
    O víťazovi stretnutia je už dávno rozhodnuté. Oba tímy dohrávajú stretnutie. Hráči Stoke sa skôr snažia znovu neinkasovať.

85
    Soldadovi sa nepodarilo presadiť cez Camerona. Lopta ostáva na kopačkách kohútov.

84
    Hra pomaly utícha. Hra prebieha v strede hracej plochy na kopačkách hráčov Tottenhamu a občasne sledujeme nejaký ten útočný výpad, ktorý poväčšine nie je sprevádzaný strelou.

82
    Takmer sa skóre znovu menilo. Soldadova prihrávka sa nečakane dostala pred bránku kde chvíľku poskakovala a pýtala sa do siete, no vôkol nestál nikto z domácich a tak sa hostia poľahky oslobodili.

82
    Assaidi prichytený v ofsajde. Útok Stoke je teda zastavený.

81
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Wilkinson, prichádza Muniesa.

80
    Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Adebayor, prichádza Chadli.

80
    Necelých 10 minút do konca riadnej hracej doby. Po nepodarenom centri sa k lopte po dlhej dobe dostáva aj Hugo Lloris.