West Ham – West Bromwich 3:3 (kon.) | Aston Villa – Swansea 1:1 (kon.) | Hull City – Fulham 6:0 (kon.)
Manchester City – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Norwich – Manchester United 0:1 (kon.) | Cardiff – Sunderland 2:2 (kon.)
Aston Villa FC
1:1 (1:1)
Swansea City
Sobota 28.12.2013, 16:00Anglická Premier League

Stretnutie medzi Aston Villa FC – Swansea City je na koniec. Na Villa Parku sa nám zrodila remíza 1:1(1:1). Góly padali len v prvom polčase a tak sa ten druhý dá nazvať bezólový. Tak isto ako ten prvý aj ten druhý mali územnú prevahu hráči Swansea City čo však nedokázali zúžitkovať.

Štatistiky:
    Držanie lopty:27%-73%
    Strely celkom:7-17
    Strely na bránku:3-3

Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa. (17:54:00)

90+3
    Agbonlahor triafa z ostrého uhla len bočnú sieť Tremmelsovej bránky.

90+2
    Snaha hostí na strelenie vedúceho gólu stále pretrváva. Hostí však sprevádza veľmi veľa nepresností.

90+1
    Žltú kartu vidí ďalší domáci hráč a to konkrétne El Ahmadi.

90
    Nadstavujú sa +4 minúty.

90
    Delphova strela spoza 16-tky mierila len do rukavíc pozorného Tremmelsa.

89
    Vazquézov útočný faul bol úplne zbytočný a navyše ukončil celú akciu Swansea.

88
    Na oboch stranách sledujeme kopec nepresností. Vyzerá to že tento stav je už konečný ak sa bude všetko niesť v tempe ako doposiaľ.

87
    Žltú kartu vidí domáci stopér Clark.

86
    V ofsajde prichytený Vazquéz. Bolo to veľmi tesné.

85
    Ale hosťom sa nepodarilo vyťažiť z tohto priameho kopu nič.

84
    Albrighton sa previnil na polovičke faulom. Swansea sa urýchlene presúva na polovičku Villy.

83
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Bony, prichádza Vazquez.

81
    Do konca riadnej hracej doby ostáva niečo menej ako 9 minút. V posledných minútach nevyzerá ani jeden z celkov, že si ide za vytúženým víťazstvom.