1:2 (0:1)
Valenciennes FC
cz Piatok 20.12.2013, 20:30 • Stade Louis II., Monaco • Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:26:49)

Devatenácté kolo francouzské Ligue 1 začalo velkou senzací! Zachraňující se Valenciennes dokázalo vyhrát na půdě druhého Monaka 2:1 a takový výsledek nečekal zřejmě vůbec nikdo! Hosté odehráli na Stade Louis II. velmi dobré taktické utkání, byť mohou děkovat hlavně Penneteauovi, který chytil například i penaltu Falcaa. Monaku také nebyly (správně) uznány dva góly díky postavení v ofsajdu a to vše dohromady dává právě tento překvapivý výsledek!

90+3
    Probíhají poslední vteřiny utkání, s nadějemi domácího týmu to nevypadá dobře.

90+2
    Zatím je ale deptá skvělým výkonem Penneteau, který překypuje velkým klidem.

90+1
    Ještě tři minuty mají domácí na to, aby alespoň vyrovnali. V této fázi zápasu jsou fotbalisté Monaka jasně lepší.

90
    Je tu již devadesátá minuta utkání, Monako stále drtí Valenciennes, dokáží domácí v samém závěru alespoň vyrovnat?

89
    Domácí se nemají na co zlobit, Rodríguez byl ve zcela evidentním ofsajdu, správně posouzená situace.

88
    A pozor, to je gól, který dává Rodríguez, jenže ten byl v ofsajdu, gól neplatí! Již druhý takový gól v dnešním utkání!

88
    Další volný kop domácích, který nyní svírají svého soupeře jako kleště.

87
    Ale také pro gólmana Penneteaua, který si "došel" pro míč.

87
    Zajímavá pozice Monaka pro volný kop, to bude práce pro Moutinha.

86
    Hostující Saez je dalším potrestaným hráčem.

86
    Domácí si rohový kop zopakují. Tentokrát je to přetažený centr na nikoho...

85
    Falcao vybojoval další rohový kop, tentokrát z pravé strany.

85
    Tak to náš čeká zajímavý závěr!

84
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Domácí rozehráli další z mnoha rohových kopů v dnešním utkání, tentokrát si však na míč naskakuje JAMES RODRÍGUEZ, který hlavičkuje přesně k tyči a domácí snižují na 1:2!

83
    Střídání v týmu Valenciennes FC: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Francis Massampu.