AS Rím – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – CFC Janov 2:1 (kon.) | Hellas Verona – Bergamo 2:1 (kon.)
Sampdoria – Catania 2:0 (kon.) | Sassuolo – Chievo 0:1 (kon.) | Turín – Lazio 1:0 (kon.)
Inter – Parma 3:3 (kon.)
FC Turín
1:0 (1:0)
Lazio Rím
Nedeľa 08.12.2013, 15:00 • Stadio Olimpico di Torino • Talianska Seria A

Aj sa tak stalo, rozhodca Tagliavento fúkol do svojej píšťalky a ukončil tak stretnutie za stavu 1:0. V druhom polčase sa aj napriek úmernej snahe hostí gólový stav nemenil a tak sa gól Glika z 19. minúty ukázal ako rozhodujúci. V podstate tak rozhodla jediná príležitosť, ktorú mali hráči domáceho celku v celom zápase.

Po dnešnom stretnutí poskočí FC Turín až nad AC Miláno, pravdepodobne to bude 8. priečka. Lazio sa pochopiteľne v tabuľke prepade, o koľko to bude záležať od výsledkov zvyšných súbojov 15. kola Serie A.

Odomňa je to všetko, ďakujem Vám za pozornosť a niekedy nabudúce dovidenia. (16:59:03)

90+3
    Canaovi sa ušiel veľmi nepríjemný úder do partii, kam by to chcel futbalista dostať najmenej, zostal ležať na trávniku a hlavný rozhodca zrejme ukončí toto stretnutie.

90+3
    Domáci hráči sa pochopiteľne s rozohrávkou nikam nenáhlili, keď sa tak napokon stalo, postranný rozhodca signalizoval ofsajd.

90+2
    V nich sledujeme zúfalú túžbu Lazia po vyrovnaní, v útoku však fauloval Konko, hostia strácajú cenné sekundy.

90+1
    Štvrtý rozhodca signalizuje, že nad rámec riadneho hracieho času sa budú nadstavovať ešte 3 minúty.

90
    Situáciu napokon vzal do svojich rúk Lulič, no jeho strela z 20tich metrov bola veľmi nepresná a končí vysoko nad.

89
    Tento trend pokračuje aj naďalej, hostia sú v útoku aj naďalej bezzubí, nedarí sa im vypracovať si vážnejšiu príležitosť.

88
    Hostia sú čoraz častejšie vytláčaní až k vlastnému gólmanovi, za čo sú vďační najmä obrancovia domáceho celku.

87
    Navyše, Turín začal napádať už aj v strede ihriska, kde je cítiť nervozitu hostí. Odráža sa to najmä na ich kombinačnej hre a taktiež na presnosti prihrávok.

86
    S prehusteným priestorom si hostia nevedia dať rady, momentálne to skúšajú dlhými vzdušnými prihrávkami, no tie nemajú o nič lepší efekt ako ich pokusy o prechod po krídlach.

85
    Hra sa presťahovala do strednej časti ihriska, Turín drží súpera ďaleko od brány a zdá sa, že tesný náskok si už ubráni.

84
    Domáci hráči to opäť skúšali cez Cerciho, no prihrávka naňho bola opäť píliš prudká. Cerci ešte stihol zachrániť loptu pred čiarou, no tam už stál obranca, ktorý si ju bez problémov prebral.

83
    Čas do konca stretnutia sa neúprosne kráti, hráčom hostí sa stále nedarí prekonať brankára súpera, uvidíme, čo vymyslia v posledných siedmich minútach riadnej hracej doby.

82
    V ďalšom zakončení sa ocitol Keita, tentoraz po centri z pravej strany síce zakončoval z uhla, no z veľmi malej vzdialenosti. Aj napriek tomu bránu prestrelil.

81
    Ale ešte pred ním príde posledné striedanie v zápase. Stretnutie končí pre Farneruda, na jeho miesto príde Masiello.

80
    Candreva posielal prudkú prihrávku pred domácu bránu, kde sa snažil v sklze zakončiť Keita, no tentoraz chýbali doslova milimetre. Ďalší rohový kop pre Lazio.

79
    Ďalší rohový kop Lazia Rím zostal nevyužitý, dnes ich mali k dispozícii naozaj požehnane.

79
    FC Turín zbiera sekundy ako sa len dá, na zemi sa ocitol Meggiorini, ktorý sa so vstávaním rozhodne neponáhľa.