Žilina – B. Bystrica 3:4 (2:3 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Nitra 3:4 (po s.n.) | Skalica – Spišská N. Ves 3:2 (kon.)
Trenčín – Zvolen 4:0 (kon.) | HC Slovan – Poprad 4:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
4:3 (2:2, 1:0, 1:1)
HK Poprad
Sobota 07.12.2013, 17:00 • Arena Ondreja Nepelu • Extraliga juniorov

Po 60-ich minútach hry poznáme víťaza, ktorým sa stal tím Slovana Bratislava. Hostia síce tento celok trápili počas celého stretnutie, ale gól z hokejky Patricka Brodeka, ktorý padol necelé tri minúty pred koncom, zabezpečil domácemu celku výhru a teda zisk troch bodov.

Ďakujeme vám za pozotnosť a prajeme ešte príjemný zvyšok večera. (19:10:46)

60:00

57:05
    Slovan Bratislava dal gól!
    Necelé tri minúty pred koncom riadneho hracieho času strieľa PATRICK BRODEK gól a posiela svoj tím do vedenia.
    Asistencie: Tomáš Môcik, Blahoslav Novák

44:21
    Poprad dal gól!
    PETER HREHORČÁK prekonáva Godlu a stav je opäť raz vyrovnaný, 3:3!
    Asistencie: Patrik Varholík, Filip Stanislav

40:01

40:00

33:30
    Až v polovici zápasu tu máme prvé vylúčenie, presilovú hru si zahrajú hostia kvôli faulu Matúša Trenčana (podrazenie – 2 min.)

26:44
    Domáci celok sa po porvý raz v dnešnom zápase ujíma vedenia, konkrétne zaslúhou OLIVERA MIKŠÍKA.
    Asistencie: Patrick Brodek, Andrej Bednarič

20:01

20:00

18:17
    A opäť je stav vyrovnaný! ANDREJ BENČAT posiela puk za chrbát Širokého a tak je na konci prvej tretiny stav 2:2!
    Asistencia: Blahoslav Novák

15:08
    Popradčania sa opäť dostávajú do vedenia, Godlu prekonal PETER HREHORČÁK.
    Asistencie: Andreas Štrauch, Martin Vojsovič

07:16
    Domáci potrebovali presne jednu minútu a jednu sekundu nato, aby vyrovnali na 1:1. Zaslúžil sa o to MICHAL KOJDA.
    Asistencia: Samuel Petráš

06:15
    V 7. minúte zápasu je otvorené gólové skóre, postaral sa oň FILIP STANISLAV.
    Asistencie: Jakub Lapšanský, Samuel Ján Pavličko

00:01

HC Slovan Bratislava: Godla – Jurkovič, Gula,Benčat, Ficel, Turan, Černák – Ernst, Mikšík, Trenčan – Kratochvíla, Petráš, Klimčík – Môcik, Novák, Brodek – Bednarič, Kojda

HK Poprad: Široký – Pitka, Kramár, Babinský, Kasanický, Varholík, Bjalončík – Hrehorčák, Vojsovič, Štrauch – Ženčuch, Jenčo, Tomečko – Lapšanský, Pavličko, Stanislav – Kasaj, Paczkowski

Rozhodca: Bundil, Kacej, Tvrdoň.

Pekné poludnie všetkým hokejovým fanúšikom!

Prvá decembrová sobota nám prináša súboj 27. kola extraligy juniorov, v ktorom domáci HC SLOVAN BRATISLAVA privíta na svojom ľade hostí, HK POPRAD.
    Domácim patrí aktuálne štvrtá priečka v tabuľke a na svojom konte majú 43 bodov. Hostia sú na tom o trošku horšie, momentálne sa nachádzajú s 32 bodmi na šiestom mieste.
    V lepšej forme sa nachádzajú belasí, ktorí ťahajú štvorzápasovú sériu výhier, naopak hostia z Popradu prehrali trikrát po sebe a tak si dnes budú chcieť určite napraviť reputáciu.
    Tieto dva celky sa v tohtoročnej sezóne stretli už dvakrát a v oboch prípadov boli úspešnejší Slovanisti po výsledkoch 4:3 doma a 7:2 v Poprad.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Janka Danková

Góly a asistencie: 8. Kojda (Petráš), 19. Benčat (Novák), 27. Mikšík (Brodek, Bednarič), 58. Brodek (Môcik, Novák) – 7. Stanislav (Lapšanský, Pavličko), 16. Hrehorčák (Štrauch, Vojsovič), 45. Hrehorčák (Varholík, Stanislav)

Rozhodca: Bundil, Kacej, Tvrdoň