Wacker – Grodig 5:3 (kon.) | Ried – Rapid Viedeň 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Salzburg 1:2 (kon.)
Neustadt – Admira Wacker Mödling 1:0 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
1:2 (0:0)
FC Salzburg
cz Streda 04.12.2013, 20:30 • Leventtal Arena • Rakúska Bundesliga

90+2
    Tak to je pro domácí škoda. Velkou šanci měl Lucas, ale trefil z metru pouze Gulácsiho.

90
    Na hřiště se podívá na pár minut jěště Falch za Putcheho.

87
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Tak tenhle tak se trenérovi podařil. Během minuty na hřišti vstřelil gól DUŠAN ŠVENTO. Krásně si vyskočil na centr a hlavou překonává Dobnika.

85
    Hosté již vyčerpali všechny střídání, na plac se podívá na posledních pár minut Švento na úkor Leitgeba.

83
    Sollbauer nyní poslal k zemi Berishu, Vypadalo to, že to nebyl záměr, ale i tak to rozhodčí trestá žlutou kartou.

75
    Střela, který letěla po zemi se kupodivu dostala až ke Gulácsimu, který s ní měl velké problémy a nadvakrát ji zachytil.

71
    Druhé střídání v podání hostů odchází Kempl a nahrazuje jej Berisha.

70
    Pozor! Hosté kombinují na půlce Salzburgu.

58
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Zvýšená aktivita domácích se vyplatila. Hráči si tak dlouho přihrávali, až se míče zmocnil MICHALE LIENDL a bez problému vstřelil výstavní gól.

56
    První střídaní hostů. ODchází střelec zatím jediného gólu Alan a přichází Nielsen.

52
    Jak jsem říkal. Kepl hlavičkoval k tyči, ale brankář jen s velkým štěstím míč vyrazil, ale jen pouze před dobíhajícího ALANA, který si počínal jako starý mazák.

49
    Kombinaci však přerušil faul Alana, který poslal k zemi Rnice.

44
    Polverimo zcela zbytečně naběhl na Maného a poslal ho k zemi. Za tento zákrok obdržel žlutou kartu.

40
    Mané měl gól na svých kopačkách! Běžel sám na brankáře, ale trefuje pouze brankáře. Tohle bude hosty velice mrzet.

6
    Leitgeb vystřelil zhruba z dvaceti metrů! Jeho střela minula branku jen o pár centimetrů.