4:1 (2:0)
SC Olhanense
cz Piatok 29.11.2013, 21:15Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:12:20)

V dnešním utkání jasně dominovali domácí fotbalisté, kteří svou převahu dokázali vyjádřit i gólově. Hostující gólman Beleč lovil celkem čtyřikrát míč ve své síti a hosté, kteří se dokázali prosadit pouze z pokutového kopu, odjíždí z Bragy po právu s prázdnou.

90+3
    Ještě žlutá karta pro Vieiru, za nafilmovaný pád.

90+3
    Probíhají poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2
    Braga právě vstřelila branku!
    Třiadvacetiletý FELIPE PARDO je na hřišti teprve pár vteřin a hned dává gól! No to je skvělý tah domácí lavičky! Mladý Kolumbijec se prosazuje střelou z pravé strany a domácí vedou již 4:1.

90+1
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Rafa Silva, přichází Felipe Pardo.

90
    Je tu devadesátá minuta, hosté to již zkouší i nakopávanými míči, bez úspěchu.

88
    Statistika držení míče: 61% : 38%.

86
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Alan, přichází Vieira.

85
    Do konce utkání zbývá něco málo přes pět minut, domácí vedou o dvě branky a už to vypadá, že to tak také dopadne.

82
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Dionisi, přichází Mladen.

80
    Centr z pravé strany dopadá až na zadní tyč, kde odhlavičkovává bránící hráč Olhanense.

79
    Volný kop Bragy na polovině soupeře.

78
    Hostující Regula nyní ostrým "šlapákem" zastavil pronikajícího Baiana a dostává za tento faul rovnou červenou kartu!

78
    Beleč vykopává od vlastní branky.

77
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Luíz Carlos, přichází Custodio.

76
    Mehmeti ale odvrací alespoň do autu, domácí vhazují z pravé strany.

75
    Braga má také k dispozici rohový kop, domácí rozehrají z pravé strany.

74
    Mezitím se míč přesouvá před pokutové území Olhanense, domácí kombinují.

73
    Akce hostů končí faulem střelce prvního gólu, Celestina, který dokonce dostává žlutou kartu.

72
    Rohový kop rozehrají i hosté, a to z pravé strany.

70
    Je před námi posledních dvacet minut, domácí znovu vedou o dva góly.

69
    Z pravé strany se ke střele dostal Portugalec ÉDER, který se štěstím překonává Beleče, k velké smůle fanoušků Olhanense.

66
    Domácí rozehrávají z levé strany, ale ani tentokrát se nemusí Beleč obávat o svou branku.

65
    Rohový kop pro Bragu, již šestý.

64
    Další šance italského legionáře ve službách Olhanense, Dionisi však na pravé straně těsně netrefuje.

63
    Hra je nyní často kouskována množstvím nedovolených zákroků.

62
    Hosté kombinují na polovině Bragy.

60
    Po hodině hry je stav 2:1 pro Bragu, přesto se domácí nyní musí o své vedení obávat, hosté proměněným pokutovým kopem snížili na rozdíl jediného gólu!

58
    Dionisi skvěle tečuje před Eduardem přihrávku z pravé strany, míč prolétl jen těsně vedle branky!

57
    Další faul domácích na polovině Bragy.

56
    Olhanense právě vstřelilo branku!
    Pokutový kop proměnil CELESTINO, i když si gólman Eduardo na míč sáhl, ten končí v síti a hosté snižují.

55
    Pokutový kop vybojoval Ital Dionisi, hosté mají jedinečnou šanci snížit na 1:2!

55
    V pokutovém území fauluje domácí Mauro, který za tento zákrok dostává žlutou kartu.

54
    Pozor, to je pokutový kop pro Olhanense!

51
    Z následného rohového kopu se domácí neprosazují, Beleč rozehrává.

50
    Rúben Micael to zkouší z pravé strany, Beleč znovu skvěle zasáhl, míč končí nad brankou.

49
    Další zákrok gólmana Olhanense, který tentokrát již udržel míč ve své náruči.

49
    Beleč vyráží míč na roh, domácí rozehrávají z levé strany.

47
    Hostující Balogun nepřesně centruje z levé strany, míč získává gólman Bragy.

46

46
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Serič, přichází Mehmeti.

Oba týmy se vracejí na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:20 hodin.

V prvním poločase se již nic nestane, rozhodčí právě nyní ukončil první pětačtyřicetiminutovku. V té jsme zaznamenali dva góly, oba do sítě Olhanense, když skóre otevřel v 7. minutě A. Santos a na 2:0 zvýšil ve 13. minutě R. Silva. Hosté toho zatím příliš nepředvedli, domácí jsou jasně lepší.

45+2
    Domácí rozehrávají na krátko, nakonec letí do vápna centr z pravé strany, který ale Beleč vyboxovává.

45+1
    Serič nepovedeným obranným zákrokem málem dopravil míč do vlastní branky, nakonec je z toho "jen" rohový kop pro Braku.

45+1
    Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty, hlavně díky několika ošetřováním.

44
    Rúben Micael v ofsajdu, míč má Beleč, který vykopává.

43
    Jeden útok za druhým se "valí" téměř po celou dobu prvního poločasu na branku Olhanense, platí to i nyní, v jeho závěru.

41
    Éder pálí jen těsně vedle branky Olhanense.

40
    Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu.

39
    Ale stejně jako v předchozích situacích, ani tentokrát to nebyl nijak dobře rozehraný volný kop.

39
    Exekuci volného kopu na sebe bere kapitán Alan.

38
    Luis Filipe nakonec dostává za tento zákrok žlutou kartu.

38
    Luis Filipe fauluje na vlastní polovině a domácí rozehrávají.

36
    Éder ztrácí míč po souboji s bránícím Diakhitem.

34
    Domácí rozehrávají, ale obrana Olhanense odvrací.

34
    Domácí rozehrávají z pravé strany, ze vzdálenosti třiatřiceti metrů.

33
    Volný kop Bragy, po faulu na kapitána domácích, Alana.

32
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází João Ribeiro, přichází Paulo Regula.

31
    Rafa Silva leží na trávníku a musí být ošetřován po tvrdém souboji se Celestinem.

30
    Je za námi první půl hodina dnešního utkání, Braga vede 2:0 a zatím jasně kontroluje průběh zápasu.

28
    Na hřišti přibylo faulů, po jednom takovém rozehrávají domácí volný kop na polovině soupeře.

26
    Ofsajdem končí útočná akce Olhanense, hrají domácí.

25
    Rozhodčí ale neposuzuje tento zákrok jako nedovolený, hraje se dál.

24
    Diakhite faulován na polovině Bragy.

22
    Rafa Silva výtečný i v obranné činnosti, odkop od branky Bragy.

20
    Statistika útočných akcí – 10:4 pro domácí tým.

19
    Míč u Eduarda, který rozehrává.

17
    Braga zůstává na polovině Olhanense, které se znovu pouze brání.

16
    Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.

15
    Obrana Bragy zvládla i tuto standardní situaci.

14
    Na druhé straně nebezpečný centr z levé strany odvrací bránící Echiejile na roh.

13
    Nedůslednou v obraně potrestal nyní zakončující RAFA SILVA, který po narážečce s Rúbenem Micaelem pronikl z levé strany do vápna, pohotově vystřelil a dává druhý gól Bragy.

12
    Hosté se k míči zatím příliš nedostávají, Braga má zřetelnou převahu.

11
    Domácí kombinují na polovině soupeře.

10
    Už se hraje, hosté nyní zatím pouze o deseti.

9
    U postranní čáry leží jeden z hostujících hráčů s bolestivou grimasou.

9
    Hosté rozehrávali z pravé strany, ale obrana Bragy se ubránila, byť to bylo s faulem.

8
    Rohový kop pro Olhanense.

7
    Míč se po přihrávce z pravé strany dostává na zadní tyč, kde je připraven ADERLLAN SANTOS, jeho střela končí v síti, domácí vedou.

5
    Rafa Silva přihrává z levé strany před pokutové území, tam ale získává míč bránící Balogun.

4
    Beleč rozehrává, míč se postupně dostává až k brance Bragy.

3
    Obrovská šance domácích, nejprve střelu Alana Beleč vyrazil, poté se do zakončení dostal další hráč Bragy, který ale byl v ofsajdu, byť míč končí v bráně, gól neplatí.

2
    Beleč má poprvé míč ve svých rukavicích a vykopává.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání začne za malý okamžik

SC Braga: Eduardo – Echiejile, Coelho, Baiano, A. Santos, Micael, L. Carlos, Mauro, Silva, Alan, Éder
    Náhradníci: Cristiano, Hebert, L. Silva, Custodio, Vieira, Edinho, Pardo

SC Olhanense: Beleč – Serič, Krøldrup, Filipe, Diakhite, Celestino, Bigazzi, Lucas, Dionisi, Balogun
    Náhradníci: Ricardo, R. Ferreira, Mladen, Coubronne, Mehmeti, Bastos, Regula.

Vítejte u on-line přenosu utkání jedenáctého kola portugalské Primeira Ligy, v němž domácí SC Braga přivítá SC Olhanense. Utkání se odehraje na Estádio Municipal de Braga v Braze.

04.03.2013 / 21. kolo / Olhanense – Braga 0:1

Domácí vstupují do dnešního utkání z deváté pozice ligové tabulky. V deseti ligových kolech nasbírala Braga dvanáct bodů, což je o tři body více, než dnešní soupeř z Olhanense. Hosté mají velké starosti se záchranou, když se po deseti kolech drží těsně nad hranicí sestupu a jsou čtrnáctí. Jen o bod méně má poslední Arouca a předposlední Ferreira.