Karaganda – Solún 0:2 (kon.) | Kazaň – Maribor 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Gallen 4:0 (kon.)
Machačkala – Tiraspol 1:1 (kon.) | Alkmaar – Haifa 2:0 (kon.) | Genk – D.Kyjev 3:1 (kon.)
Légia Varšava – Lazio 0:2 (kon.) | Liberec – Freiburg 1:2 (kon.) | Lyon – Real Betis 1:0 (kon.)
Rapid Viedeň – Thun 2:1 (kon.) | Rijeka – Guimarães 0:0 (kon.) | Sevilla – Praia 1:1 (kon.)
Trabzonspor – Limassol 4:2 (kon.) | Tromso – Tottenham 0:2 (kon.) | APOEL – Tel Aviv 0:0 (kon.)
Bordeaux – Frankfurt 0:1 (kon.) | Dnipropetrovsk – Pandurii 4:1 (kon.) | Elfsborg – Salzburg 0:1 (kon.)
Esbjerg – Liége 2:1 (kon.) | Ferreira – Fiorentina 0:0 (kon.) | Odesa – D. Záhreb 2:1 (kon.)
Razgrad – Eindhoven 2:0 (kon.) | Swansea – Valencia 0:1 (kon.) | Wigan – Waregem 1:2 (kon.)
Anži Machačkala
1:1 (0:0)
Sheriff Tiraspol
Štvrtok 28.11.2013, 18:00 • Stadion Saturn • Európska liga

Zápas Anži Machačkala : Šerif Tiraspol sa skončil myslím si, že zaslúženou remízou 1:1 po góloch Isa a Epureana. Duel to dnes nebol až tak kvalitný. Videli sme veľa nepresností na oboch stranách a hlavne v prvom polčase aj problém vytvoriť nejakú akciu. Druhý polčas už bol o čosi lepší a aj zaujímavejší po gólovej stránke, ale aj streleckej stránke, keď si tímy vytvárali zaujímavejšie šance na gól. O niečo aktívnejši tím bol domáci, no na druhej strane hostia mali väčšie šance na gól. Tie ale nevyužili ako napríklad posledná šanca v nadstavenom čase a preto je výsledok spravodlivý pre oba celky. Po tomto zápase je rozhodnuté. Postupujúcim sa zaručene stáva Anži Machačkala a pre Tiraspol sa európske súťaže pre tento ročník končia v nasledujúcom 6. kole skupinovej fázy. (19:57:09)

90+3
    V poslednej minúte sa už ani jeden tím v šanci neocitol a zápas sa nám tak končí.

90+2
    Ďalší odmenený útočný faul žltou kartou. Pre Ricardinha však bola druhá a tak dnes končí.

90+1
    Jhulliam zahodal v nadstavení nemožné!!! Na pravej strane získal loptu Ricardinho, ktorý poslal center na nikým nestráženého Jhuliama. Jemu sa ale lopta asi 2 metre pred bránov zamotala medzi nohy. Pred sebou mal len brankára. Neuveriteľne premárnené šanca na víťazný gól.

90
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Penaltu si chcel vypýtať Sobolev. U rozhodcu ale neuspel.

89
    Po útočnom faule si žltú kartu odváža aj Ricardinho a tak sa zase k bráne ani jedne tím nejaký ten čas nedostane.

88
    Práve naopak, znovu sme sa dostali do fázy, kde sa lopta len prekopáva pri strede ihriska.

87
    Pár minút pred koncom je stav stretnutia stále vyrovnaný. Do väčšieho tlaku sa ale nedostáva ani jeden tím.

86
    Sám faulovaný aj zahral následný priamy kop s ktorým si ale obrana Machačkala v pohode poradila.

85
    Žltú kartu vidí po údere lakťom do tváre Cadúa Adeleye.

84
    Domáci si vybojovali štandardku, no predtým sa ešte striedalo. Priamy kop od moldavského klubu vzrušenie nepriniesol. Lopta skončila v rukách Kezhakova.

83
    Striedanie v tíme Anži Machačkala: z ihriska odchádza Sobolev, prichádza Eschenko.

82
    Do akcie sa stále dostávajú domáci futbalisti, no sami si ich kazia neskutočne zlými prihrávkami.

81
    Akcia Machačkali bola ukončená po nepresnej prihrávke Soboleva.

80
    Desať minút pred koncom sú o niečo viac aktívnejší futbalisti z Ruska, ale na druhej strane sa v útoku ukazuje aj Tiraspol. Koniec zápasu ešte bude zaujímavý.

79
    Tentoraz ho vytvárali domáci na ľavej strane ihriska a neskončil sa nijako inak ako strelením do súperovho hráča.