Omsk – Lev 2:3 (0:1 po s.n.) | Barys – HC Slovan 6:1 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Riga 1:2 (po pr.)
Jekaterinburg – CSKA Moskva 0:2 (kon.) | Viťaz – Vladivostok 1:3 (kon.) | Novgorod – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Kazaň – Chabarovsk 1:2 (kon.) | D. Moskva – Novokuzneck 3:4 (kon.) | S.Moskva – Čeljabinsk 3:5 (kon.)
Dinamo Minsk – Nižnekamsk 4:3 (kon.) | Doneck – Metallurg Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Záhreb – Ufa 0:1 (kon.)

A ten gól padol a je to 4:3 !
    Tak žeby sme predsa našli víťaza po základnej hracej dobe ? Všetko tomu napovedá ! Dramatický zápas sa teda hrá. Nedávno hostia vyrovnali a zdalo sa, že bude nasledovať predĺženie, ale ALEXANDER MATERUKHIN posiela domácich do vedenia 2 minúty pred koncom a strieľa tak svoj druhý gól v zápase.
    Asistencia : Kitarov.

56:08
    Nižnekamsk dal gól!
    A to je teda šok ! Domáci hrali presilovku a predsa inkasovali gól ! Tak takto sa presilovka nemá hrať ! Domácej obrane ušiel JEGOR MILOVZOROV a vyrovnal tak na 3:3 a strieľa svoj druhý gól v zápase.
    Bez asistencie.

31:30
    A domáci využívajú presilovku ! Dostávajú sa do vedenia 3:2 a dokonali tak obrat z 0:2 ! Výborne zahratá presilovka domácich, ktorú gólom zúžitkoval ALEXANDER KALYUZHNY.
    Asistencia : Irgl, Stas.

24:27
    A je vyrovnané 2:2 !
    Domácim vyšiel lepšie vstup do zápasu a 4 minútach hry dokázali vyrovnať. Zatlačili na hostí a dokázali z toho vyťažiť vyrovnávajúci gól.
    Svojou presnou strelou umiestnil puk do bránky hostí ALEXANDER MATERUKHIN a je to 2:2 !

12:29
    A domáci presilovku 5 na 3 využili a vracajú sa tak ešte do zápasu !
    Presilovkoví kolotoč domácich bol dobre zahraný a priniesol im aj sladké ovocie v podobe gólu. Po sérii krásnych prihrávok sa ku puku dostal GEOFF PLATT a jeho bomba skončila za chrbtom Sudnitsina.
    Asistencia : Kalyuzhny, Stas.

11:12
    A hostia odskakujú domácim na dva góly !
    Rýchly brejk hostí napokon skončil druhým gólom v sieti Haugena.
    Tento raz presne namieril MAXIM RYBIN a je to už 0:2 !
    Asistencia : Khokhryakov.

04:35
    A hostia vedú 1:0 !
    Takže na úvodný gól zápasu sme nemuseli ani dlho čakať. Hostia podnikli výlet do útočného pásma a to sa im oplatilo. Ku puku sa najlepší strelec hostí YEGOR MILOVZOROV a otvára gólový účet hostí.

Miroslav Revaj

Góly a asistencie: 13. Platt (Kalyuzhny, Stas), 25. Materukhin (asistencie), 32. Irgl (Stas), 59. Materukhin (Kitarov) – 5. Milovzorov (bez asistencie), 12. Rybin (Khokhryakov), 57. Milovzorov (bez asistencie)

HC Dinamo Minsk: Haugen ( Milchakov ) – Krajicek, Nogachyov, Kalyuzhny, Irgl, Stas – Shinkevich, Kaznadei, Platt , Materukhin, Surovy – Sheleg , Filichkin , Zakharov, Yefimenko, Chouinard – Lopachuk, Dadonov, Kitarov , Gavrus , Kiryushchenkov.
    Neftechimik Nižnekamsk: Sudnitsin ( Mamedov ) – Belov, Mamashev, Osala, Milovzorov, Mamashev – Berezin, Kosmachyov, Lyuduchin, Taratukhin, Yakimov – Kurbatov, Yarullin, Khokhryakov, Rybin, Polygalov – Tolpeko, Cibak, Belyakov, Trunyov, Belousov.

Rozhodca: Baluska – Soin, Maitak, Pronskikh