Letohrad – Plzeň 1:0 (1:0 po s.n.) | Hr. Králové – Most 3:2 (kon.) | Jihlava – Kert Park Praha 1:3 (kon.)
Karviná – Kladno 2:6 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Třinec – Vlašim 2:4 (kon.)
po s.s. (1:0)
SK Hokejbal Letohrad
1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
HBC Plzeň
cz Sobota 23.11.2013, 13:00 • Letohrad • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Příjemné odpoledne z Letohradu, kde se dnes uskuteční další kolo extraligy hokejbalu mezi Letohradem a Plzní.

00:01

01:01
    Vzhledem k technickým problémům budeme první třetinu přinášet pouze změny stavu. Děkujeme za pochopení!

05:37
    Oba týmy zatím hrají velmi opratrně. Zatím mají oba týmy po jedné velké šanci.

06:54
    Plzeň v poslední chvíli nastěhovaná před brankářem Letohradu Šimarou.

07:34
    Hosté z Plzně nadále aktivní a Letohrad za poslední dvě minuty nepustili do své třetiny.

08:21
    Plzeň vyhodila, až na zakázané uvolnění a bude se vhazovat před brankářem hostů.

10:25
    Hra se opět hodně uklidnila opět se oba týmy snaží vyčkávat na chybu soupeře.

10:55
    Z týmu Letohradu vyloučen na dvě minuty Jiří Krejsa za podražení.

12:55

13:58
    Z týmu Letohradu vyloučen na dvě minuty Tomáš Friml za nedovolené bránění.

14:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

14:23
    Plzeň nadále okupuje branku Šimary.

14:43
    Z týmu Letohradu vyloučen na dvě minuty Jiří Krejsa za podražení. Letohrad bude hrát ve třech.

15:00

SK Hokejbal Letohrad: Šimara – Friml, Dalecký, Malík, Urban, Košťál, Halbrštát, Protzner, Kormunda, Minařík, Furik, Grund, Lux, Voleský, Vychytil, Krejsa.

HBC Plzeň: Marek (Novický) – Benedikt J., Edl, Slanec, Vodrážka, Kavalír, Valenta, Benedikt O., Švarc, Krpal, Polívka, Kejř, Gřonka, Krásný, Zeman.

Rozhodčí: Vokurka, Horský.

Je za námi první třetina, ve které zatím dominují hosté z Plzně. Ti se doslova nastěhovali před branku Šimary a okupovali. Ten zatím perfektně odolává.

Vše se připravuje na zahájení druhé třetiny.

15:01

15:51
    Edl nyní prozkoušel pozornost Šimary. Ten v klidu chytá.

15:58
    Domácí ve čtyřech.

16:33
    Slanec nyní vyslal dělovku od modré. Šimara opět připraven.

16:43

16:52
    Z týmu Plzně vyloučen na dvě minuty Jíří Benedikt za podražení.

17:02
    Hostům se podařilo vyhodit míček, až k Šimarovi. Domácí Jeleni musí začít přesilovou akci tedy od svého brankáře.

17:42
    Friml nyní poslal trvdou ránu na Marka, ten ale zasahovat nemusel. Frimlův projektil minul cíl.

18:21
    Z týmu Plzně vyloučen na dvě minuty Michal Slanec za podražení. Plzeň bude hrát ve třech.

18:49
    Halrštát nyní prozkoušel Markovu pozornost. Ten kryje.

18:52
    Plzeň ve čytřech.

19:30
    Domácím se nedaří přechod do útočné třetiny. Plzni tak oslabení naprosto vychází.

19:59
    Frimlovo nahození skončilo na zadním mantinelu.

20:21

20:58
    Šimara nyní vyhodil míček na střed hřiště. Tam se míčku, ale opět ujímá aktivní Plzeň respektive Vodrážka.

21:22
    Halbrštát nyní vybojoval míček před Valentou, ale k zakončení se už nedostal. Přišel o míček díky výborné práci Kavalíra.

21:50
    Vhazování před Šimarou vyhráli domácí.

22:33
    Friml se nyní snažil vybojovat míček před vlastním brankářem. Šimara, ale nakonec míček přeci jen raději přikryl.

23:06
    Voleský se nyní dostal k dobré střele na Marka. Ten míček, ale ukryl do lapačky.

23:43
    Nyní byl míček zašlápnut u mantinelu domácím hráčem a hra je přerušena.

24:14
    Zeman nyní poslal další nekompromisní ránu na Šimaru. Ten pohodlně chytá. Dnešní utkání zatím patří spíše brankářům.

24:45
    Protzner se snažil napadat rozehrávku hostůjícího celku. Toho si, ale Polívka pohlídal.

24:58
    Protzner nyní nezpracoval míček a ten končí za zakázaném uvolnění.

25:53
    Domácí se nyní snaží o přechod do útočné třetiny. Tam, ale hlídkoval Kejř a Edl. Ti si v klidu pohlídali domácí fovardy.

26:30
    Letohrad nyní vyhodil míček s tečí Plzeňských hráčů mimo hřiště. Vhazovat se bude před Markem.

27:00
    Krejsa nyní úřadoval za branku Marka. Tam, ale o míček přišel díky Švarcovi.

27:48
    Krásný nyní poslal míček na Šimaru. Ten pravým betonem vykopává.

28:44
    Voleský se nyní snažil podržet míček ve třetině Plzně. To se mu vůbec nepovedlo.

29:10
    Z týmu Letohradu vyloučen na dvě minuty Jan Malík za podražení.

29:34
    Plzeň se snaží rozjet přesilovkou akci. Letohrad, ač zatlačen zatím výborně brání.

29:56
    Poslední vhazování ve druhé třetině před Šimarou.

30:00

Je za námi druhá třetina, která i tentokrát byla bez branek. Oba týmy měli k dispozici po jedné přesilovce pět proti třem, ale ani jeden jí nevyužil. Zatím tedy na hřišti zatím dominují pouze brankáři.

Další třetina začne přibližně v 14:14.

Vše se schyluje k zahájení poslední třetiny.

30:01

30:26
    Plzeň zahájila i poslední třetinu tlakem. Navíc má stále k dispozici ještě přesilovou hru díky vyloučení Malíka.

30:38
    Voleský v poklidu vyhodil a Letohrad oslabení nejspíše přežije.

31:10

31:19
    Slanec nyní poslal střelu od modré na Šimaru. Ten v klidu chytá do lapačky.

32:00
    Letohrad se nyní natlačil před Marka, ten míček raději ukryl do lapačky.

32:00
    Z týmu Plzně vyloučen na dvě minuty Benedikt Jíří za vražení na hrazení.

32:26
    Plzeň opět vyhazuje. Letohradu se nedaří se usadit před branku Marka.

33:09
    Protzner se pokoušel najít volného spoluhráče ke střele na branku. Plzeň, se ale výborně rozestavěla na oslebení a Protzner tak poslal pouze míček na Halbrštáta, který mu míček vrátil.

34:00

34:04
    Benedikt J. hned získal míček poté co se vrátil z trestné lavice. Jenže nakonec nezvládl zakončení a Šimara pohodlně chytá.

34:53
    Hosté z Plzně se opět nastěhovali do třetiny domácích a bude se vhazovat po pravici Šimary.

35:20
    Halbrštát nyní upaloval sám na Marka, jenže ve finální fázi mu míček sjel po holi a tak střela byla nemastná neslaná.

35:41
    Nyní Šimara zalehl míček a za jeho brankou se strhla menší šarvátka mezi Daleckým a Zemanem.

35:41
    Z týmu Plzně vyloučen Petr Zeman na 2+2 minuty za hrubost.

35:41
    Z týmu Letohradu vyloučen na 2+2 minuty Ondřej Dalecký za hrubost.

36:14
    Hra se nyní stěhuje před Šimaru. Bude se vhazovat po jeho levici.

36:53
    Další šarvátka mezi oběma mužstvy. Bude se opět vylučovat. Jedná se o hráče Polívka a Grundem.

36:53
    Z týmu Letohradu vyloučen Matěj Grund na 2+2 minuty za hrubost.

36:53
    Z týmu Plzně vyloučen Václav Polívka na 2+2 minuty za hrubost.

37:00
    Hra je opravdu velmi rozostřená. Letohrad, ale neskládá zbraně. Nyní se bude vhazovat po levici Marka.

37:42
    Plzeň nyní na dvakrát prozkoušela Šimaru. Nejprve ho vyzkoušel Slanec a poté Kavalír. Šimara napodruhé míček ukryl do lapačky.

38:16
    Hra je velmi rozkouskována. Zřejmně to vypadá na to, že kdo vstřelí první branku vyhraje.

38:22
    Míček opět mimo hřiště.

38:24
    Edl vyslal dělovku na Šimaru. Tomu míček propadl na zadní mantinel. Šimara, ale vůbec nevěděl, kde míček skončil. Vše vyřešil, až Furik.

39:58
    Letohrad vyhodil na zakázané uvolnění. Dalecký se Zeman se vrací opět na hřiště.

39:58
    Minařík je nyní odváděn ze hřiště za pomoci spoluhráčů.

40:32
    Malík nyní poslal míček do středu hřiště. Tam ho, ale opět získávájí hosté z Plzně.

40:51
    Oddechový čas pro domácí.

41:12
    Nyní byl v brankovišti Šimary sražen jeden z hráčů hostujícího celku.

41:12
    Grund a Polívka jsou opět na hřišti.

41:33
    Slabá střela v podání Krásného. Šimara, proto míček chytá do lapačky.

42:04
    Malík se snažil nyní vybojovat míček před Polívkou. Ten, ale míček odpálil a ten končí mimo hřiště.

42:35
    Začíná tlak v podání Letohradu. Friml nyní minul odkrytou klec Plzně.

43:25
    Malíkův projektil končí na zadním mantinelu.

44:04
    Valenta nyní nedokázal poslat míček na volného Kavalíra.

44:43
    Letohrad začal tlačit na pilu. Jejich tlak začíná nabírat na obrátkách.

45:00

Ani tentokrát jsme branku neviděli. Jsou tedy před námi nájezdy.

Letohrad se sice pokusil o závěrečný tlak, ale ten jim nakonec nevyšel. Body se nám tedy dělí. Teď záleží, kdo získá ten bonusový.

Samostatná střílení začínají.

Jako první jel Halbrštát, ale nedal. 0:0.

Kejř nyní trefil tyčku Šimary. Stav stále 0:0.

Třetí v pořadí jel Friml a ten orazítkoval horní tyčku.

Beneditk J. nedokázal překonat Šimaru. Stav stále platí 0:0.

Košťál nedokázal vyzrát na Marka. 0:0.

Edl příliš zvedl míček a stále jsme branku neviděli.

Další pokračoval v nájezdech Kejř, ale ani on nevyzrál na Šimaru. 0:0.

Minařík nepořekonal Marka. Stále platí stav 0:0.

Slancova střela byla přizvednuta. Stav 0:0.

Ani Protzner nepromněňuje.

Gřonka nepřekonává Šimaru.

Další v pořadí byl Grund, ale ani on nedokázal vyzrát na Marka.

Nyní jel Malík, ale jeho střela končí na vyrážečce Marka.

Další na programu byl Polívka, ale jeho střela končí mimo.

Jiří Krejsa promněňuje jako první nájezd. 1:0.

Valenta musí dát.

Valnetova střela končí na tyčce Šimary a Letohrad vítězí.

V samostatných stříleních zvítězil tým SK Hokejbal Letohrad, díky JIŘÍMU KREJSOVI, který jako jediný promněnil nájezd.

Dnešní utkání sleduje 45 diváků.

Je za námi další kolo extraligy hokejbalu mezi týmy Letohradu a Plzně. Dnes jsme branku v základní hrací době neviděli a tak museli rozhodnout o vítězi, až nájezdy. Jediným exekutorem byl Jíří Krejsa a tak Letohrad získává do tabulky dva body.

Ode mne je to pro dnešek vše, já se Vámi loučím a budu se na Vás těšit opět v jačni části z Letohradu nashledanou. (15:03:09)