Chabarovsk – D. Moskva 1:4 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 0:1 (kon.) | Novokuzneck – Kazaň 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Novgorod 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Záhreb 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – S.Moskva 3:2 (kon.)
Ufa – Dinamo Minsk 5:2 (kon.) | Nižnekamsk – Doneck 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jugra Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Riga – Jekaterinburg 3:1 (kon.) | Lev – Barys 2:3 (po pr.) | HC Slovan – Omsk 3:1 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
3:2 (0:0, 3:0, 0:2)
Spartak Moskva
Utorok 19.11.2013, 14:00KHL

53:42
    Hostia sa navyše okracujú o dve minúty zo svojho času. budú hrať totiž v oslabení. Domáci to spravili skvele, dlho sa točili s pukom v strednom pásme, potom prišla rýchla prihrávka na modrú čiaru, kde sa krásne uvoľnil domáci útočník, no bol faulvoaný Kulikom.

47:53
    Malechin si odsedí na trestnej lavici menší trest za držanie.

34:13
    Početná výhoda pre Magnitku. Pešečkonov už sedí na lavici hanby.

27:51
    Malenchin dostáva dvoj minútový trest, po tom, čo po kontakte s ním padol jeden z hráčov hostí v rohu na ľadovú plochu.

15:07
    Podrazením sa previnil Kovář, ktorý si posedí na trestnej lavici dve minúty.

Michal Bakoš

Góly a asistencie: 22. Denis Zaripov (Jan Kovář), 25. Jaroslav Kosov (Jevgeny Timkin), 32. Viktor Antipin (Sergej Mozjakin) – 51. Deron Quint (Tom Wandell), 57. Rastislav Špirko (Andrej Sergejev)

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin – Tereščenko, Lee, Birjukov, Antipin, Malenchich, Chabarov, Metľjuk, Ibragimov – Zaripov, Kovář, Mozjakin, Kazjonov, Zdunov, Shenfeld, Ptechin, Brent, Timkin, Grigorenko, Kosov, Platonov.
    Spartak Moskva: Ivanov – Nekolenko, Grišin, Mamkin, Sorokin, Bodrov, Kulik, Quint, Sergejev – Wandell, Anderson, Špirko, Kozlov, Junkov, Krutov, Mikulin, Volkov, Nesterov, Černyk, Bobrov, Pešečkonov.

Rozhodca: Naumov, Safjullov – Streltsov, Tarasov