Pondelok 18.11.2013, 16:30 • Ledovyj dvorec • KHL

Ďakujem Vám za pozornosť, z komentátorskej stoličky sa s Vami lúči Filip Kubaliak! Prajem krásny zvyšok dňa! (18:41:55)

Vyhraté vhadzovania: 47 – 32
    Strely na bránu: 24 – 18
    Zblokované strely: 6 – 8
    Trestné minúty: 14 – 6

Je dobojované! Lokomotiv Jaroslavľ potvrdil, že na SKA Petrohrad to vie. Opäť ho dokázal zaskočiť a tentokrát na jeho ľade prekvapujúco zvíťazil 2:1! Líder tabuľky si teda pripísal opäť proti Lokomotivu nečakané zakopnutie, ktoré ich neskôr ešte môže mrzieť.

60:00

59:54
    Hostia vyhodili puk z obranného pásma!

59:47
    Time-out si pre zmenu zobrali hosťujúci hráči, ktorí sa budú snažiť v záverečných sekundách ubrániť súčasný stav.

59:45
    Domáci v útočnom pásme, ale veľa času im už neostáva!

59:18
    Plotnikov dokázal vyviezť puk z obranného pásma, ale k zakončeniu do prázdnej bránky sa už nedostal.

58:51
    Domáci si vzali time-out, po ktorom odvolávajú brankára Alexandra Saláka!

58:24
    Domáci útočia, hostia zatiaľ statočne bránia prekvapujúci výsledok.

57:30
    Hostia sú po tomto zásahu dosť zaskočení. Neostáva im však nič iné, ako do konca duelu zabojovať aspoň o predĺženie.

56:01
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!

Hostia šokujú domácich a dostávajú sa do vedenia! SERGEJ PLOTNIKOV sa po vhadzovaní pri bránke Saláka skvele zorientoval a krásnou strelou prekonal bezmocného českého brankára! Asistencie: Danilij Apalkov.

55:00
    Petrohrad má na potvrdenie úlohy favorita už iba päť minút. Každá sekunda hrá do karát Jaroslavľu, ktorý sa bude snažiť ubrániť tento stav.

54:02
    Hostia sa vďaka skvelej defenzíve dokázali ubrániť, no vyhodeným pukom iba vracajú puk do moci Petrohradu.

53:08
    Galimov sa dostal do skvelej pozície, ale Salák skvelým zákrokom podržal svoj tím!

52:13
    Domáci si svoju akciu pokazili ofsajdom.

51:11
    Domáci hráči sa tlačili dopredu, no hostia si v zadných radoch nepripustili chybu.

50:00
    Hosťujúci klub sa napriek nepriaznivému predzápasovému postaveniu drží celkom solídne. Uvidíme, či sa im podarí tento stav udržať do konca záverečnej tretiny.

49:28
    Panarin predviedol peknú prácu s pukom, ale nedokázal už svoju individuálnu akciu zakončiť presnou strelou.

Filip Kubaliak

Góly a asistencie: 4. Kalinin (Tichonov, Kutejkin) – 14. Gorochov (Vasilijev, Apalkov), 57. Plotnikov (Apalkov)

SKA Petrohrad: Salák (Korobov) – Kalinin, Alexandrov, Rjasenskij, Kutejkin, Judin, Semenov, Čudinov – Tichonov, Kovalčuk, Červenka – Kučerjavenko, Ponikarovskij, Panarin – Ketov, Burdasov, Šipačev – Makarov, Sigarev, Skačkov
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Gorochov, Ljubuškin, Holøs, Kronwall, Pašnin, Višnevskij, Vasilijev, Zotov – Plotnikov, Konkov, Apalkov – Redlihs, Musatov, Kapustin – Černikov, Petrov, Mokšancev – Chlopotov, Korenev, Galimov

Rozhodca: Bulanov, Zacharov – Balodis, Nazarov

Diváci: 12 281