Třinec – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1:2 (kon.) | Příbram – Brno 4:3 (kon.)
Jablonec – Sigma Olomouc 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:0 (kon.) | Znojmo – Jihlava 5:3 (kon.)
Slavia – Liberec 7:1 (kon.) | Dukla Praha – Pardubice 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň 2:1 (kon.)
Teplice – Varnsdorf 2:1 (kon.)
FK Jablonec
3:0 (2:0)
SK Sigma Olomouc
cz Pondelok 18.11.2013, 13:30Juniorská liga (CZ)

46
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Gebert poslal míč na FILIPA NOVÁKA, který již brázdí také ligové trávníky. Novák se s tím nepáral a krásnou střelou otevírá gólový účet druhého poločasu.

41
    Jablonec jde v závěru prvního poločasu už do dvoubrankového vedení a to je pro Olomouc jistě velká sprcha. Gebert přenesl míč na volného VUKADINA VUKADINOVIČE a ten si jej s velkou lehkostí zpracoval a nádhernou střelou poslal Jablonec do dvoubrankového vedení.

24
    Vukadinovič na pravé straně dostal hodně prostoru, pálil z úhlu na vzdálenější tyč, kde míč orazítkoval právě tyčku olomoucké branky. Nešťastníkem poslední chvíle se stal JAN ŠTĚRBA, který si srazil míč do vlastní sítě.