Lovosice – Frýdek-M. 33:25 (kon.) | Zubří – Jičín 22:24 (kon.)
33:25 (17:11)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Sobota 16.11.2013, 17:00 • Hala Chemik • Chance Extraliga mužů (CZ)

To je ode mě z dnešního Onlajnu z Lovosické haly Chemik vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase někdy u dalšího Onlajnu nejen z Lovosické házené, na počtenou! :) (18:35:02)

Lovosice si nakonec připisují další důležité 2 body do tabulky. V dnešním zápase nepustili hosty ani jednou do vedení. Nejmenší brankový rozdíl byly 2 branky. Lovosice si ale dokázali udělat takový náskok, že konec utkání končí 8 brankovým rozdílem – 33:25.

Lovosičtí házenkáři jim za to na palubovce děkují svojí "novou hymnou".

Probíhá děkovačka diváků domácím hráčům.

60
    Konec zápasu. (33:25)

60
    Poslední branka v dnešním utkání se připisuje Stachovcovi, který poslal míč mezi nohami Šálka do sítě domácích. (33:25) (33:25)

60
    Přesto ještě Hes dokázal vsítit branku. (33:24) (33:24)

60
    Zápas se za aplausu ve stoje dohrává. (32:24) (32:24)

59
    Šálek jeho ránu chytá! (32:24) (32:24)

59
    7 metrový hod pro hosty z Frýdku-Místku. (32:24) (32:24)

59
    Šálek si připisuje 3 zákroky. (32:24) (32:24)

58
    Jonáš při signalizované neaktivitě naskočil ke střele a svojí ranou prostřeluje Pyška. (32:24) (32:24)

58
    Stachovec koriguje skóre. (31:24) (31:24)

58
    Hosté v plném počtu. (31:23) (31:23)

57
    Krahulík si musí jít povinně odpočinout za svůj faul – loket v obličeji soupeře. (31:23) (31:23)

57
    Klimt trefuje břevno hostující branky. (31:23) (31:23)

56
    Kolomazník se po nádherné akci Berky probojoval k brance. V pádu dokázal prostřelit Pyška. (31:23) (31:23)

56
    Zároveň je to jeho třetí provinění a tak dostává červenou kartu. (30:23) (30:23)

56
    Dyba jde znovu na další 2 minuty za svůj faul. (30:23) (30:23)

55
    Hosté v plném počtu. (30:23) (30:23)

54
    Landa ale rychle dává Lovosickým znovu 7 brankový náskok. (30:23) (30:23)

53
    Petrovský se ve svém vlastním oslabení dostal ke střele a snižuje stav utkání. (29:23) (29:23)

53
    Dyba jde za svůj surový faul na Jonáše, na 2 minuty mimo hru. (29:22) (29:22)

53
    Hostující trenér dostává žlutou kartu za silné protesty proti rozhodnutí rozhodčího. (29:22) (29:22)

52
    Hečko vystřelil, aniž by to někdo čekal. Ani Šálek na jeho střelu nereagoval. (29:22) (29:22)

51
    Landa míří do levého horního rohu branky. Pyško jde na opačnou stranu. (29:21) (29:21)

50
    Sedmimetrový hod pro Lovosice. (28:21) (28:21)

50
    Mynář vyzrál na Šálka, při jeho pokus o proskok. (28:21) (28:21)

49
    Klaban se trefuje z pozice pravého křídla, i když mu ve střele bránil Sýkora. (28:20) (28:20)

49
    Do branky domácích se postavil Šálek. (28:19) (28:19)

48
    Jonáš se v tváří v tvář brankáři Pyškovi prosazuje. (28:19) (28:19)

48
    Petrovský se po dlouhé době trefuje do branky domácích. (27:19) (27:19)

47
    Oddechový čas pro Frýdek-Místek. (27:18) (27:18)

47
    Na trhák a následnou střelu Hese neměl Pyško sebemenší šanci. (27:18) (27:18)

46
    Další Mikovu střelu vykopává Pyško mimo. (26:18) (26:18)

46
    Mikova nenápadný podstřel za těly 3 hráčů končí v brance! (26:18) (26:18)

45
    To samé se povedlo na druhé straně Rajnohovi. (25:18) (25:18)

44
    Klimt se trefuje do branky hostí. (25:17) (25:17)

44
    Střelu Mynáře chytil Adamík bez větších problémů. (24:17) (24:17)

43
    Oddechový čas pro Frýdek-Místek. (24:17) (24:17)

43
    Miko dostál nádhernou přihrávku mezi všechny obránce hostů a svůj proskok brankovištěm zakončil brankou. (24:17) (24:17)

43
    A další faul Frýdku-Místku. (23:17) (23:17)

43
    Faul na Mika. Lovosičtí rozehrávají. (23:17) (23:17)

42
    Hes načasoval své vyběhnutí, vypíchl míč protihráči a šel sám na Pyška. Nemohlo to dopadnout jinak, než brankou. (23:17) (23:17)

41
    Střela Kalouse mířila pouze do ochranné sítě za brankou. (22:17) (22:17)

40
    Dyba proměňuje svojí šanci v podobě 7 metrového hodu. (22:17) (22:17)

40
    Sedmimetrový hod pro Frýdek-Místek. (22:16) (22:16)

40
    Jonáš střelou o zem prostřeluje Pyška mezi nohami. (22:16) (22:16)

40
    Píská se postavení hostujícího hráče v brankovišti. Rozehrávat budou Lovosice od své branky. (21:16) (21:16)

39
    Kalous je vyloučen. Abych pravdu řekl, vůbec nevím za co. (21:16) (21:16)

39
    Berka proměňuje svojí individuální akci. (21:16) (21:16)

39
    Kroky na straně Frýdku-Místku. (20:16) (20:16)

39
    Domácí v plném počtu. Následně Miko trefil pouze pravou tyč Pyškovi branky. (20:16) (20:16)

38
    Domácí hrají už klasické oslabení. (20:16) (20:16)

37
    Kalous se trefuje z pozice střední spojky. Stál sám proti Adamíkovi. (20:16) (20:16)

37
    Rajnoha se trefuje do černého (branky domácích). (20:15) (20:15)

36
    V čase, kdy se vrátil do hry Jonáš, dostává další dvě minuty Hes. Hosté tak nadále hrají dvojnásobnou "přesilovku". (20:14) (20:14)

36
    Dyba s přehledem proměňuje následný sedmimetrový hod. (20:14) (20:14)

36
    Miko je vyloučen na dvě minuty. Hosté mají výhodu dvou mužů v poli. (20:13) (20:13)

35
    Sýkora vstřelil branku z poloviny hřiště, při signalizované neaktivitě. (20:13) (20:13)

35
    Faul na Landu, na polovině hřiště. (19:13) (19:13)

35
    Petrovský proměňuje ihned první šanci Frýdku v početní výhodě. (19:13) (19:13)

34
    Josef Jonáš je za svůj faul poslán na 2 minuty na trestnou lavici. (19:12) (19:12)

34
    Hosté v plném počtu. (19:12) (19:12)

34
    Po signalizované neaktivitě museli hosté střílet, o to se pokusil Klaban, na Adamíkovi si ale vylámal zuby. (19:12) (19:12)

33
    Landa zvyšuje náskok Lovosic znovu na rozdíl 7 branek. (19:12) (19:12)

32
    Střela Vaculy jde vysoko nad. (18:12) (18:12)

32
    Landa proměňuje sedmimetrový hod! (18:12) (18:12)

32
    Mynář dostává za svůj loket v obličeji Hese 2 minutový trest. (17:12) (17:12)

31
    Petrovský při proskoku mezi dvěma Lovosickými obránci skóruje. (17:12) (17:12)

31
    Druhý poločas začal! (17:11) (17:11)

Lovosičtí si už od začátku zápasu vytvořili náskok, který postupně celý 1. poločas navyšovali. V úvodních minutách si na své konto připsali hráči Frýdku-Místku hned 2 žluté karty a na druhé straně Kolomazník. Od té doby se hraje sice silová házená plná soubojů, ale surovější fauly už se na palubovce neobjevují. Lovosice po siréně prvního poločasu nakonec mají náskok 6 branek. (17:11)

30
    První poločas skončil. (17:11)

30
    Hes se v posledních sekundách prvního poločasu ještě trefuje. (17:11) (17:11)

30
    Strack trefuje pravou tyč Adamíkovi branky. (16:11) (16:11)

30
    Sám Berka se postavil na značku sedmimetrového hodu. Neproměňuje. (16:11) (16:11)

30
    Sedmimetrový hod pro Lovosice po faulu na Berku. (16:11) (16:11)

29
    Prorážení od Berky. (16:11) (16:11)

29
    Jonášova střela sklepnuta a přitom se hosté provinili faulem. (16:11) (16:11)

28
    Druhý faul za krátkou dobu od Lovosických. (16:11) (16:11)

28
    Dyba netrefuje prostor branky. (16:11) (16:11)

27
    Landa zastavuje rozehrávku hostů. (16:11) (16:11)

27
    Landova střela z 9 metrů byla slabá a Pyško vyráží nad branku. (16:11) (16:11)

27
    Timeout pro Lovosice. (16:11) (16:11)

26
    Strack ihned po rozehrání si to nasměřoval na branku domácích. A také branku vstřelil! (16:11) (16:11)

26
    Semerád proskokem z levého křídla zvyšuje na 16:10. (16:10) (16:10)

26
    Hesův pokus o vstřelení branky překazil Pyškův zákrok. (15:10) (15:10)

25
    Miko je vyloučen na 2 minuty. (15:10) (15:10)

24
    Jonáš si dvakrát prohodil míč v ruce z pravé ruky do levé. Poté vystřelil a střela došla až do branky. (15:10) (15:10)

24
    Hosté v plném poštu. (14:10) (14:10)

24
    Vacula po dlouhé době přidává branku. (14:10) (14:10)

23
    Pyško vychytal úplně osamoceného Kolomazníka, který střílel z brankoviště. (14:9) (14:9)

22
    Dyba je vyloučen na 2 minuty. (14:9) (14:9)

22
    Hes trefuje levou tyč Pyškovi branky. (14:9) (14:9)

21
    Dyba proměňuje svůj sedmimetrový hod! (14:9) (14:9)

21
    Jonáš proskočil přes brankoviště a dal branku padajícímu Pohludkovi. (14:8) (14:8)

20
    Landa navyšuje náskok Lovosic už na rozdíl 5 branek. (13:8) (17:11)

19
    Současně s gólem dostává Hes žlutou kartu. (12:8) (12:8)

19
    Na druhé straně míří do černého Petrovský. (12:8) (12:8)

19
    Hes navyšuje skóre technickou střelou. (12:7) (12:7)

18
    Stachovec nadvakrát překonává Adamíka. (11:7) (11:7)

18
    Hes v dlouhotrvajícím pádu zvyšuje náskok Lovosic. (11:6) (11:6)

17
    Sýkora neproměnil sedmimetrový hod! (10:6) (10:6)

17
    Hostující hráč Dyba za tento faul uviděl žlutou kartu. (10:6) (10:6)

17
    Sedmimetrový hod pro Lovosice. (10:6) (10:6)

16
    Stachovec neproměnil svým výběhem z levého rohu. (10:6) (10:6)

16
    Devítimetrový hod pro Frýdek. (10:6) (10:6)

15
    Z brankoviště ale znovu dotahuje Strack. (10:6) (10:6)

15
    Dnešní první zásah do sítě hostů si připisuje Miko. (10:5) (10:5)

14
    Landa z následného trháku proměňuje svojí šanci. (9:5) (9:5)

13
    První sedmimetrový hod pro Frýdek. Adamík nadvakrát vychytal Petrovského! (8:5) (7:5)

12
    V oddechovém čase se vyměnili brankáři hostů Za hosty nyní chytá Pohludka. (8:5) (8:5)

12
    Domácí polevili a toho využívá Petrovský, který snižuje už jen na rozdíl dvou branek. (8:5) (8:5)

12
    Jonášovu přihrávku nikdo nezachytil. Rozehrávají hosté. (8:4) (7:4)

12
    Strack trefuje břevno domácí svatyně. (8:4) (7:4)

11
    Sýkora dostal žlutou kartu za dohrání souboje s povyběhnuvším Pyškem. (8:4) (7:4)

10
    Krahulík si připisuje druhou branku v dnešním utkání. Střela přes hráče znemožnila Pyškovi zásahu. (8:4) (8:4)

10
    Ihned z následného protiútoku snižuje stav Klaban. (7:4) (7:4)

10
    Jonášův polopodstřel vyšel. (7:3) (7:3)

9
    Petrovský si naskočil z pozice střední spojky a jeho rána se zastavuje až v síti. (6:3) (6:3)

9
    Timeout pro hosty z Frýdku-Místku. (6:2) (6:2)

8
    Krahulík dostal milimetrovou přihrávku před brankoviště, odkud se nemýlil a propálil vše, co mu stálo v cestě. (6:2) (6:2)

8
    Frýdečtí šli 2 na 1, ale stačil se vrátit jeden z Lovosických házenkářů a míč jim sebrat. (5:2) (5:2)

7
    Na druhé straně úspěšně zasahuje Adamík nohou. (5:2) (5:2)

7
    Z pravého křídla si seběhl na pozici spojky Hes, který také brankáře hostí překonává. (5:2) (5:2)

6
    Landa svojí individuální akcí překonává Pyška. (4:2) (4:2)

6
    Mynář se ocitl sám na hranici šesti metrů. Překonat Adamíka pro něj nebyl problém. (3:2) (3:2)

5
    Na zemi se objevil po jednom ze střetů Rajnoha. Ten je odnášen za pomoci svého spoluhráče a maséra na lavičku. (3:1) (3:1)

4
    Sýkora zvyšuje z levého křídla už na 3:1. (3:1) (3:1)

4
    Kolomazník dostal za svůj zásah do obličeje soupeře od rozhodčích žluté napomenutí. (5:2) (5:2)

4
    Dybova střela prolétla za záda Adamíka. (2:1) (2:1)

4
    Landa přidává už dnešní svojí druhou branku. (2:0) (2:0)

3
    Další žlutou dostal Mynář (FRM). (1:0) (1:0)

3
    Petrovský dostal žlutou kartu za faul na hranici šesti metrů. (1:0) (1:0)

2
    Adamík vytáhl zákrok na střelu Mynáře. (1:0) (1:0)

2
    Landa se trefuje v náskoku z 9 metrů. (1:0) (1:0)

2
    Frýdek zahrál nepřesně a Hes zachytil míč, který automaticky rozehrál na Landu. (0:0) (0:0)

1
    Berka střelou z levé ruky nastřeluje tyč! (0:0) (0:0)

1
    První faul na straně Frýdku. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Lovosičtí Lovci nastupují v černých dresech. Hosté z Frýdku-Místku v barvách žluto-modrých.

Hráči přicházejí na palubovku za hlasu vyvolávání hlasatele.

Domácí fanklub už se zahřívá rozbubnováním a všemi dalšími hlasitými povzbuzovadly, které si na dnešní zápas donesli.

HK .A.S.A. Město Lovosice: Šálek (Adamík) – Krahulík, Landa, Sýkora, Jelínek, Klimt, Hes, Berka, Semerád, Jonáš, Kolomazník, Miko, Malý
    Trenér: Andrea Řezníčková

SKP Frýdek-Místek: Pyško (Pohludka) – Gřešek, Rajnoha, Klaban, Mynář, Petrovský, Hečko, Dyba, Vacula, Stachovec, Kalous, Strack
    Trenér: Aleš Chrastina

Rozhodčí: Bohumil Brůna, Petr Halada
    DS: Václav Formánek.

Dobrý den, hlásím se Vám z Lovosické haly Chemik, která se pomalu zaplňuje nadšenci domácích i hostů.

Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohumil Brůna a Petr Halada. Svazem byl na toto utkání delegován Václav Formánek.

HK .A.S.A. Město Lovosice
    Domácím se v letošní sezóně vede a určitě budou chtít zvítězit i v dnešním utkání, před vlastními fanoušky, kteří je budou hnát za vítězstvím. Lovosice se už nějakou dobu drží na špici tabulky, domácím Lovcům patří první příčka (16 bodů) za 8 výher a 2 porážky. Pohárové naděje vyhasli domácím na palubovce Dukly. Ve svém posledním ligovém zápase vybojovali 2 body na palubovce Karviné, kde vyhráli 22:27.
    Domácí se s největší pravděpodobností budou muset znovu obejít bez svého nejlepšího hráče – Jiřího Motla, ale uvidíme, v jakém zdravotním stavu se nachází a zda nastoupí, či nikoliv.

SKP Frýdek-Místek
    Frýdku-Místku patří po deseti kolech 8. příčka (10 bodů) za 5 výher a 5 porážek. V ligovém poháru však celek ze severu Moravy postoupil v minulém týdnu do semifinále, když se hráčům Frýdku povedlo na domácí palubovce porazit Plzeň 31:29. Ve svém posledním ligovém představení hrál Frýdek na své palubovce, stejně jako v poháru, proti Plzni, ale tentokráte to už pro dnešní hosty nebyl tak hezký výsledek. Frýdek-Místek prohrál 16:27.

Dobrý den, vítejte u dnešního 11. kola Triglav Extraligy. V dnešním zápase se střetnou týmy HK .A.S.A. Město Lovosice proti SKP Frýdek-Místek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.