Maďarsko – Albánsko 0:2 (kon.) | Chorvátsko – Švajčiarsko 0:2 (kon.) | Slovensko U21 – Holandsko U21 2:2 (kon.)
Slovensko – Holandsko 2:2 (kon.) | Škótsko – Gruzínsko 1:1 (kon.) | Bosna – Španielsko 1:6 (kon.)
Anglicko – Fínsko 3:0 (kon.) | Francúzsko – Arménsko 6:0 (kon.) | Taliansko – Sev. Írsko 3:0 (kon.)
Maďarsko
0:2 (0:0)
Albánsko
cz Štvrtok 14.11.2013, 17:00 • József Bozsik, Budapešť (HUN) • Kvalifikácia na ME U21

Rozhodčí Hasanov ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Maďarsko nestačilo na Albánii a podlehlo jí 0:2. Obě branky padly až ve druhém poločase a postarali se o ně Shkurtaj a Shala. První poločas byl velmi vyrovnaný, ale v poločase druhém byla aktivnější Albánie, a zaslouženě tak zvítězila. Bookmakeři označili Albánii jako outsidera, ale hosté překvapili a Maďarsko úspěšně porazili. Toto vítězství je pro Albánii ve skupině číslo 4 první a pro hráče určitě radostné. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:56:19)

Střely na branku: Maďarsko 4:6 Albánie.

Střely celkem: Maďarsko 13:15 Albánie.

90+3
    V závěrečných vteřinách se ke střele dostal Bese, ale jeho pokus byl velmi nepřesný a Maďarsku nepomohl.

90+2
    V ofsajdu uvízl Bese a sudí musel hru přerušit. Rozehrávat budou hosté.

90+1
    Kopačku ke střele napřáhl Windecker, ale jeho pokus byl nepřesný.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Snížit stav skóre se snažil Bese, ale nepodařilo se mu to. Brankář Teqja si připsal úspěšný zákrok a nebezpečnou střelu zneškodnil.

89
    Gjokaj zahrával volný přímý kop, ale střela se mu vůbec nepodařila.

85
    Herolind Shala vyfasoval od sudího žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází István Kovács, přichází Richárd Vernes.

83
    Albánie právě vstřelila branku!
    HEROLIND SHALA posílá přesnou trefou Albánii do dvoubrankového vedení a Maďarsko to bude mít v posledních minutách velmi těžké.

81
    Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Arsid Kruja, přichází Florind Bardulla.

76
    Hrací plochu opouští Klodian Gino, kterého nahrazuje Idriz Batha.

75
    Na levém křídle se výborně uvolnil VASIL SHKURTAJ, jenž obdržel přihrávku, obehrál svého protihráče a poté se s míčem dostal až do vápna, kde si jej navedl na střelu a přesnou trefou k tyči poslal hosty do vedení. Brankář Jova byl bez šance, protože SHKURTAJ to provedl opravdu báječně.

71
    Kovács obdržel míč a podnikl sprint přes půlku hřiště, avšak celá akce ztroskotala na nepřesné přihrávce.

68
    Útočnou akci domácích zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajd, ve kterém uvízl Radó.

64
    Bese si hned řekl o míč a dostal se ke střele, avšak jeho pokus byl úspěšně zablokován protihráčem.