BK IMOS Brno – Wisla Can-Pack 61:67 (kon.)
cz Streda 13.11.2013, 18:05 • Hala Rosnička, Brno • Euroliga - ženy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:46:43)

Nejlépe bodující hráčky:

BK IMOS BRNO: Alena HANUŠOVÁ – 19 bodů,

WISLA CAN-PACK: Jantel LEVANDEROVÁ – 34 bodů.

Wisla Can-Pack vítězí na palubovce brněnského IMOSu 67:61 a pro Brno je to tak druhá porážka v soutěži. Oproti prvnímu utkání, kde Brňanky po většinu zápasu vedly, nyní musely stále pouze dotahovat náskok soupeřek, což se jim v samém závěru téměř již povedlo. Nakonec ale vlastními chybami a fauly se domácí tým o možnost vyrovnání sám připravil.

40:00
    Konec zápasu. (61:67)

39:55
    Phillipsová také proměňuje oba trestné hody, je rozhodnuto. (61:67) (61:67)

39:41
    Oddechový čas pro domácí. (61:64) (61:64)

39:41
    Jalčová fauluje, třetí osobní chyba, Szott-Hejmejová proměňuje oba trestné hody. (61:64) (61:64)

39:27
    Phillipsová se netrefuje za dva body, domácí hráčky mohou nyní v klidu zaútočit a dostat se do vedení. (61:62) (61:62)

39:16
    Oddechový čas pro hosty. (61:62) (61:62)

39:16
    Oba proměňuje Hanušová, to jsou nervy! (61:62) (61:62)

39:16
    Zurowská fauluje, druhá osobní chyba, dva trestné hody pro IMOS. (59:62) (59:62)

38:29
    Tak přece jenom alespoň nějaká naděje pro Brno – Hanušová, nejlepší střelkyně domácího týmu, dává za dva body a je to již "pouze" o tři body! (59:62) (59:62)

37:30
    Pokus Julčenkové skvěle zablokovala bránící Tamaneová. (57:62) (57:62)

37:04
    Oddechový čas pro hosty. (57:62) (57:62)

36:59
    Jiskřičku naděje ještě vykřesala domácí Jalčová a poté i Keyová, obě se trefují za dva body. Pro Keyovou, nejlépe bodující hráčku prvního poločasu, je to první bodový příspěvek v tom druhém! (57:62) (57:62)

36:01
    Po dlouhé době opět změna skóre, hostující Levanderová proměňuje oba trestné hody. (53:62) (53:62)

35:11
    Střelba se dnes domácímu týmu nedaří, již přes dvě a půl minuty nedokázaly domácí basketbalistky trefit koš. (53:60) (53:60)

33:46
    Prosazuje se hostující Szott-Hejmejová, která má na svém kontě zatím čtyři body v dnešním utkání. (53:60) (53:60)

33:05
    Dva body z ruky domácí Hanušové. (53:58) (53:58)

32:01
    Po ztrátě míče domácí Vlkové si lavička IMOSu bere oddechový čas. (51:57) (51:57)

Martin Dvořák

BK IMOS Brno: Pecková, Hanušová, Jalčová, Keyová, Jurčenková, Hamilton-Carterová, Kašpárková, Vlková, Mainclová, Křivánková, Zrůstová
    Wisla Can-Pack: Ouvinaová, Pawlaková, Zurowská, Tamaneová, Krezelová, Szott-Hejmejová, Jujkaová, Phillipsová, Levanderová, Quigleyová