Buffalo – LA Kings 3:2 (2:0 po s.n.) | NY Islanders – Nashville 3:1 (kon.) | NY Rangers – NJ Devils 2:3 (kon.)
Washington – Columbus 4:3 (po pr.) | Carolina – Colorado 2:1 (kon.) | Montreal – Tampa Bay 1:2 (0:1 po s.n.)
Ottawa – Philadelphia 0:5 (kon.) | Detroit – Winnipeg 2:3 (1:2 po s.n.) | Florida – Anaheim 3:2 (kon.)
St. Louis – Arizona 2:3 (po pr.) | Calgary – San Jose 2:3 (po pr.)
po s.n. (1:2)
Detroit Red Wings
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Winnipeg Jets
cz Streda 13.11.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

63:54
    Následně je na 2 minuty za sekání vyloučen Kindl. Winnipeg má šanci ukončit dnešní utkání.

52:21
    Za vysokou hůl je vyloučen na 2 minuty Kane. Detroit bude hrát přesilovou hru pět na tři.

51:10
    Za podražení je vyloučen na 2 minuty Wheeler. Detroit má šanci na vyrovnání.

41:55
    Winnipeg bude hrát přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na 2 minuty Andersson.

14:02
    Detroit bude hrát přesilovou hru. Za hákování je vyloučen na 2 minuty Scheifele.

9:05
    Přesilovou hru si zahraje Winnipeg. Franzen je vyloučen na 2 minuty za sekání.

3:28
    Detroit bude hrát první přesilovou hru v utkání. Na 2 minuty za držení je vyloučen Clitsome.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 15. Dacjuk (Zetterberg, Kronwall), 54. Dacjuk (Franzen, Alfredsson) – 8. Little (Wheeler, Ladd), 51. Bogosian (Jokinen, Kane), rozh. náj. Ladd

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – DeKeyser, Kronwall, Ouellet, Quincey, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Helm, Franzen – Samuelsson, Andersson, Tatar – Abdelkader, Glendening, Miller
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Clitsome, Byfuglien, Enstrom, Bogosian, Pardy, Ellerby – Wheeler, Little, Ladd – Setoguchi, Jokinen, Kane – Frolík, Scheifele, Halischuk – Thornburn, Wright, Tangradi

Rozhodca: Lee, Pollock – Cherrey, Driscoll

Diváci: 20 066