Vítkovice – Pardubice 4:5 (po pr.) | Sparta – Chodov 6:9 (kon.) | Bohemians – Tatran 1:5 (kon.)
Kladno – Ostrava 4:7 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
BA SOKOLI Pardubice
cz Nedeľa 10.11.2013, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Livesport Superliga (CZ)

Dnešní utkání ovládli hráči Pardubic, kteří zvítězili díky Martinu Zozulákovi v prodloužení. Ode mne je to vše, přeji Vám krásný zbytek neděle a u dalších online přenosů opět na počtenou! (19:04:31)

Střely na branku celkem:

Vítkovice – 27; Pardubice – 17.

65:00

63:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak tenhle gól si Vítkovice za rámeček nedají. Přestože domácí měli jasnou převahu, tak se dostal do zakončení MARTIN ZOZULÁK. Ten dorazil vlastní střelu za záda Lukáše Součka a zajišťuje svému týmu dva body. Asistence: Ivo Teichman.

62:24
    Pardubicím se nedaří dostat z podtlaku.

62:00
    Hosté čekali za svou brankou, až je budou soupeři napadat.

60:55
    Levínský se blýskl zákrokem levou nohou. U míčku však zůstávají stále domácí.

60:26
    Ihned po vhazování se do útoku tlačí domácí.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině:

Vítkovice – 7; Pardubice – 4.

Ani po základní hrací době není rozhodnuto. Na řadu přichází prodloužení. Jestliže se nepodaří rozhodnout o vítězi ani v dalších pěti minutách, proběhnout samostatné nájezdy.

Prodloužení začne přibližně v 18:59.

60:00

59:21
    Trenér Vítkovic zřejmě dal svým hráčům pokyny, jak zahrát poslední minutu třetiny.

59:07
    Timeout 1.SC WOOW Vítkovice.

59:01
    Odpočítává se poslední minuta třetí třetiny.

58:28
    Na hřišti vidíme velmi tvrdé souboje. Rozhodčí prozatím nevylučují.

58:20
    Hájek mohl rozhodnout střelou do odkryté branky, jenže minul!

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Domácí si přihrávají velmi přesně a bojují o střelecké pozice.

57:10
    Veltšmíd se ocitl na zemi, ale i tak o míček nadále bojoval.

56:09
    Třetí dvacetiminutovka se blíží ke svému konci a stále není znám vítěz dnešního zápasu.

55:32
    Střela Veltšmída se neujala. To nic nemění na tom, že u míčku zůstávají domácí.

54:54
    Hodně zběsilou akci předvedli domácí hráči, za které se střelou prezentoval Hubálek.

54:24
    Hrubý mohl ještě doběhnout míček a vystřelit. To se však nestalo a domácí musejí zpátky.

53:30
    Míček je v držení Vítkovic, které se derou k zakončení.

52:49
    Zdeněk Žák obdržel ránu do hlavy a je v péči vítkovického fyzioterapeuta.

52:04
    Jelínek zkoušel vystřelit při zemi, ale míček nakonec minul prostor mezi třemi tyčemi.

51:42
    Rozhodčí nařizuje volný úder pro hráče Vítkovic.

50:57
    Fanouškům to však nestačí a povzbuzují domácí hráče k další brance.

50:35
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Domácí využívají přesilovou hru! Zásluhu na tom má JAKUB HUBÁLEK, který skvěle trefil dolní roh Levínského branky a vyrovnává tak stav utkání. Asistence: Lukáš Hájek.

50:07
    Do konce třetí třetiny zbývá posledních deset minut.

49:55
    Vyloučen Karel Brychta (PCE) na 2 minuty za nedovolené vrážení.

49:25
    O míček bojuje Hubálek a Bahník. Lepší v tomto souboji byl vítkovický hráč.

48:21
    Hubálek se snaží protlačit do střelecké pozice.

47:30
    Hosté drží míček v rohu hřiště a čekají na faul Vítkovic.

47:06
    Fanoušci povzbuzují své oblíbence k vyrovnávací brance.

46:45
    Hosté se mohou opět radovat z branky, která je posunula do vedení! MARTIN ZOZULÁK přesnou střelou překvapil Součka a přidává čtvrtou branku Pardubic. Bez asistence.

45:54
    Levínský zlikvidoval šanci Vítkovic, když se skvěle přesunul ke své tyčce.

45:26
    Brus napadá rozehrávku Pardubic a nedává tak obráncům prostor rozehrát.

44:48
    Hubálek netrefil míček ideálně a musí se vracet zpět na sovu pozici.

44:37
    O míček se bojuje za brankou Součka, kde jsou lepšími právě domácí.

43:27

43:20
    Velké štěstí měl Levínský, který vyrazil střelu protihráče. Míček mu ještě poskakoval brankovištěm.

42:56
    Hájek se snažil o prokličkování mezi všemi hráči. To se mu podařilo, ale následně míček ztratil.

42:30
    Kombinace Pardubic zatím nevedly k vážnějšímu ohrožení branky.

42:07
    Útočný faul Vítkovic. U míčku zůstanou Pardubice.

41:27
    Vyloučen Lukáš Veltšmíd (VIT) na 2 minuty za blokování hole.

41:27
    A byl to opět Lukáš Veltšmíd, který fauloval. Nájezd provede Teichman Ivo.

41:27
    Bylo nařízeno trestné střílení.

40:48
    Do první větší šance se dostal Brus. Ten však nemířil přesně a míček letí mimo branku.

40:01

Druhá třetina byla na góly bohatší, ale stále svítí na ukazateli skóre nerozhodný stav – 3:3. Třetí třetina by nám mohla prozradit definitivního vítěze dnešního klání.

Střely na branku ve 2. třetině:

Vítkovice – 9; Pardubice – 6.

Další třetina začne přibližně v 18:22.

40:00

39:50
    Třetina se dohrává na polovině Vítkovic.

39:36
    Matúšova střela označkovala před ním stojícího obránce.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:16
    Vítkovice zahrávaly standardní situaci, která ale branku nepřinesla.

37:45

37:35
    Burian netrefil z dobré pozice vítkovickou klec.

37:07
    Brankář Pardubic byl seknut přes prsty. Rozhodčí neváhal a nařídil volný úder pro hosty.

36:55
    Pardubice mají možnost početní převahy, která potrvá přibližně 50 vteřin.

36:52

35:50
    Pokračujeme ve hře 4 na 4.

35:45
    Vyloučen Pavel Brus (VIT) na 2 minuty za hru na zemi.

35:22
    Brus na Hubálka, který trefuje pouze masku Levínského.

35:00
    Vítkovice tak mají možnost početní převahy.

34:52
    Vyloučen Jaromír Lisa (PCE) na 2 minuty za nesportovní chování.

34:09
    Rozhodčí signalizuje vyloučení! Vítkovice mohou hrát v šesti!

33:49
    Domácí ihned po inkasované brance zkoušejí napadat a ujat se opět vedení.

33:14
    MARTIN ZOZULÁK nešel do žádné extra kličky, zvolil nakonec střelu, která se odrazila od levé tyčky a zapadla do branky.

33:14
    Lukáš Veltšmíd fauloval v gólové situaci hráče Pardubic a rozhodčí Libor Gavlas nařídil trestné střílení.

33:14

33:05
    Pardubice se většinou u míčku dlouho nezahřejí.

32:34
    Koňařík byl obklopen dvěma protihráči a měl co dělat, aby se z tohoto sevření dostal.

32:12

31:55
    Brus se prezentoval pohlednou střelou zpoza těla. Ta však trefila ruku brankáře Pardubic.

31:15
    Jelínek vybíhá zpoza branky a hledá své spoluhráče z útoku.

30:58
    Domácí kombinují na polovině Pardubic a snaží se navýšit své vedení.

30:24
    Zazněla pravá tyč pardubické branky!

30:12
    Vyloučen Radek Formánek (PCE) na 2 minuty za sekání.

30:05
    Vítkovice odvolávají brankáře a hrají v šesti.

29:53
    Rozhodčí signalizuje vyloučení!

29:32
    Míček drží pod kontrolou stále domácí florbalisté.

28:34
    Kombinace v podání Vítkovic zdobí druhou třetinu.

28:07
    Bratři Jankulárové bojovali o máček za brankou Pardubic. Tento souboj však dopadl lépe pro hosty.

27:43
    Hosté se dostali do střelecké pozice, kterou ovšem neproměnili.

27:07
    Mojžíšek napadá obránce Pardubic, který má co dělat, aby ochránil míček.

26:43
    Na hřišti je opět střelec vyrovnávací branky, který rozehrává novou akci Vítkovic.

25:53
    Po vytření hrací plochy se opět pokračuje ve hře. U míčku zůstávají domácí.

25:20
    Viděli jsme dvě slepené branky Vítkovic. Tyto branky posunuly Vítkovice do vedení.

25:17
    Domácí otáčejí vývoj zápasu na svou stranu, když se přesnou střelou prosazuje LUKÁŠ HRUBÝ a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Pavel Brus.

24:38
    Svou první extraligovou branku zaznamenává MAREK BRÄUER, který tak vyrovnává stav dnešního utkání! Asistence: Lukáš Hájek.

24:08
    Oborák hledal přihrávkou před branku svého spoluhráče, který však nestačil míček zpracovat včas.

23:48
    Uvidíme další standardní situaci Vítkovic, která se odehraje z rohu hřiště.

23:35
    Na hřišti se pohybuje první pětka Vítkovic, která dělá soupeři velké problémy.

23:06
    Žák si vynutil faul pardubického útočníka a může v klidu vystřídat.

22:30
    Standardní situaci budou zahrávat domácí. Respektive Mojžíšek s Hrubým.

22:10
    Jelínek zkouší rozjet novou vítkovickou akci, která by přinesla úspěch.

21:40
    O míček se bojuje za brankou Levínského.

21:19
    Domácí pět musejí dotahovat náskok Pardubic.

20:41
    Už to vypadalo, že se Souček přesunul k tyčce včas, jenže to byl omyl. Přesnou přihrávku od Ďopana zužitkoval střelou z první JAKUB BURIAN a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Marek Ďopan.

20:05
    Byla zahájena druhá část dnešního utkání. Na míčku se drží domácí hráči.

20:01

První třetina je minulostí. Viděli jsme velmi pohlednou hru na obou stranách a ještě lepší atmosféru, která dnešnímu utkání dodává značný náboj. Uvidíme, s čím přijdou obě mužstva do druhé části hry.

Střely na branku v 1. třetině:

Vítkovice – 10; Pardubice – 5.

Další třetina začne přibližně v 17:39.

20:00

19:52
    V posledních minutách se do střely dostal Žák, jehož střela skončila u nohy Levínského.

19:29
    Souček si vyskočil pro míček a rozehrává na své obránce.

19:21
    I v poslední minutě se řádně bojuje o každý míček.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:30
    Dorážka Bräuera neměla razanci a brankář Pardubic ji tak v klidu chytá.

17:56
    Souček nechtěl riskovat s výhozem přes celé hřiště a zvolil lepší a kratší variantu.

17:21
    První dvacetiminutovka se blíží ke svému konci a stále vidíme vyrovnanou hru a vyrovnané skóre.

16:45
    Hrubý úspěšně bojoval o míček za brankou Levínského.

16:18
    Rychlý protiútok Pardubic nedopadl zrovna nejlépe. Na opačnou stranu se vydávají domácí.

15:41
    Pavel Jankulár se nabízí u půlící čáry, ale přihrávka k němu nedošla.

15:01
    U míčku se drží domácí, kteří se snaží dostat ke střele.

14:20
    Od samého začátku musejí rozehrát pardubičtí hráči.

13:25
    Bräuer ustál souboj za vlastní brankou a sklízí potlesk fanoušků.

13:06
    Po levici Součka budou rozehrávat hosté.

12:39
    Domácí uzamykají soupeře na jejich polovině a zkoušejí ohrozit svatyni Pardubic.

12:16
    Přetlačovaná v rohu hřiště dopadla lépe pro domácí, kteří mají možnost rozehrávky.

11:29
    Na druhé straně zachránil situaci Lukáš Souček.

10:48
    Duo Brus – Veltšmíd teď ohrozilo branku Levínského! Byl to Veltšmíd, který mohl zamést míček do odkryté branky, jenže skvělým zákrokem se blýskl pardubický brankář.

10:30
    První třetina se přehoupla do své druhé poloviny a Souček si připisuje další úspěšný zákrok.

09:42
    Bräuer mohl zaútočit směrem dopředu. Zaváhal, a podržel míček vzadu.

09:12
    Mojžíšek bojuje v rohu hřiště o míček.

08:42
    Jelínek přidržel míček za brankou Součka, aby mohli jeho spoluhráči vystřídat.

08:10
    Brus se ihned po naskočení na hrací plochu zapojuje do útočné akce.

08:03
    Hraje se opět s vyrovnaným počtem hráčů na obou stranách.

08:02

07:36
    Domácí drží míček pod svou kontrolou.

07:19
    Velkou šanci měl Petr Jankulár, kterému chyběl kousek od vstřelení branky, která by domácí poslala do vedení.

06:56
    Hosté darovali míček Vítkovicím, které se ženou kupředu!

06:29
    Pardubice prozatím drží domácí hráče pod tlakem a kombinují.

06:02
    Pardubice čeká první početní převaha v dnešním utkání! Budou mít k dispozici volný úder.

06:02
    Vyloučen Pavel Brus (VIT) na 2 minuty za sekání.

05:50
    Rozhodčí signalizuje vyloučení.

05:18
    Velmi rychlá odpověď domácích Vítkovic! JAKUB HUBÁLEK dostal přihrávku od Koňaříka a dokázal s dopomocí pardubického obránce dopravit míček za brankovou čáru. Asistence: Matěj Koňařík.

04:55
    Juniorský Bräuer se ocitá jako poslední možný obránce a zakládá akci Vítkovic.

04:28
    Hra se mezitím přelévá ze strany na stranu, více aktivnější jsou ale domácí hráči, kteří se snaží o vyrovnání.

03:55
    Tak tato úvodní branka byla velmi zajímavá, když míček doskočil až za brankovou čáru Součka. První branku zápasu obstaral FILIP BAHNÍK. Asistence: Nikolas Dominik Chmelař.

03:45
    Domácí budou rozehrávat po pravici pardubického brankáře.

03:36
    Nepřesný pokus z hole Vítkovic přeletěl branku Levínského.

03:12
    Brus společně s Petrem Jankulárem rozjíždějí novou akci domácího mužstva.

02:29
    Role se na okamžik vyměnily. U míčku jsou nyní hosté z Pardubic a snaží se ohrozit soupeře.

02:06
    Volný úder čeká na hráče Pardubic.

01:48
    Útočníci Vítkovic napadají rozehrávky Pardubic a dělají obráncům značné problémy.

01:31
    U míčku se drží stále domácí tým, který se snaží najít střeleckou pozici.

01:07
    Musíme podotknout, že fanoušci Vítkovic jsou výborní a povzbuzují své oblíbence.

00:46
    První střelu na Levínského si připsal Jan Jelínek.

00:25
    Žák rozjíždí první akci Vítkovic.

00:07
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, ale domácí ihned běží pro míček a bojují.

00:01

Line-up Pardubice:

Jakub Levínský – Marek Ďopan, Karel Brychta – Ivo Teichman, Jakub Burian, Martin Zozulák

Line-up Vítkovice:

Lukáš Souček – Pavel Brus, Jan Jelínek – Lukáš Hrubý, Zdeněk Žák, Jiří Mojžíšek

Za pár minut proběhne tradiční nástup obou mužstev. Po celé hale jdou slyšet fanoušci Vítkovic a jejich bubny.

1. SC WOOW Vítkovice: Souček (Ciompa) – Hrubý, Jankulár Petr, Brus, Žák, Heczko, Oborák, Žydel, Šebesta, Mojžíšek, Koňařík, Jelínek, Hájek, Bräuer, Hubálek, Veltšmíd, Jastřembský, Jankulár Pavel, Matúš

Sokol Pardubice: Levínský (Tvrdý) – Raiter, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula.

1. SC WOOW Vítkovice

Vítkovickým hráčům se prozatím v letošní sezoně vůbec nedaří. Drží se na 10. místě extraligové tabulky s jedenácti body. Mají sice k dobru 3 zápasy, to však nemění nic na tom, že Vítkovice zažívají neúspěšný start do sezony. Dnes budou chtít určitě pod novým vedením bodovat na sto procent.

Sokol Pardubice

Za to nováček extraligy, pardubický Sokol si nemusí vůbec stěžovat. Dělá soupeřům značné problémy a obhajuje 6. příčku se celkovým počtem čtrnácti bodů. Na záda pardubickým dýchají hráči Bohemians, Bulldogs Brno a ostravské FBC.

Uvidíme, kdo tento důležitý zápas ovládne. Úvodní vhazování je plánováno na 17:00 a my Vám přineseme veškeré informace přímo ze hřiště.

Dobrý podvečer u sledování mužské AutoCont extraligy, ve které se v dnešním klání střetnou Vítkovice a Pardubice. Toto utkání se odehraje v rámci 10. kola a již teď můžeme říct, že nás čeká velmi zajímavé utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Blakala

Góly a asistencie: 6. Hubálek (Koňařík), 25. Bräuer (Hájek), 26. Hrubý (Brus), 51. Hubálek (Hájek) – 4. Bahník (Chmelař), 21. Burian (Ďopan), 34. Zozulák (t.s.), 47. Zozulák, 64. Zozulák (Teichman)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Ciompa) – Hrubý, Jankulár Petr, Brus, Žák, Heczko, Oborák, Žydel, Šebesta, Mojžíšek, Koňařík, Jelínek, Hájek, Bräuer, Hubálek, Veltšmíd, Jastřembský, Jankulár Pavel, Matúš
    BA SOKOLI Pardubice: Levínský (Tvrdý) – Raiter, Vaculík, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Teichman, Lisa, Bahník, Filip, Burian, Krajcigr, Chmelař, Ďopan, Jirák, Formánek

Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula