NY Rangers – Pittsburgh 5:1 (kon.) | Chicago – Winnipeg 4:1 (kon.) | Colorado – Nashville 4:6 (kon.)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté to přeci jen zkusili bez brankáře, což potrestal ANDREW COGLIANO. Asistence: Dustin Penner.

51:13
    Ekman-Larsson dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

50:08
    CAM FOWLER okamžitě po vhazování prostřelil Smithe. Domácí se tak ujímají již dvougólového vedení. Asistence: Nick Bonino.

50:06
    David Rundblad dostává 2 minuty za sekání.

39:58
    Pouhé dvě vteřiny před koncem druhé třetiny dává domácím vedení dvou druhou brankou COREY PERRY, který tečoval střelu od modré. Asistence: Hampus Lindholm, Ryan Getzlaf.

35:36
    RYAN GETZLAF se trefil svojí dělovkou přesně k levé tyči a domácí tak vyrovnávají na 2:2. Asistence: Cam Fowler, Nick Bonino.

34:37
    Komerční přestávka.

34:07
    Ekman-Larsson dostává 2 minuty za podražení a vyrovnává tak počet hráčů na ledě.

33:30
    A další vyloučení na straně Anaheimu. 2 minuty si odsedí dnes již podruhé Bryan Allen za hákování.

32:40
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovku krátce před návrat vyloučeného Perryho. Tvrdou střelou překonává Hillera MICHAEL STONE. Asistence: David Moss, Martin Hanzal.

30:55
    Perry dostává 2 minuty za podražení.

22:14
    Vidíme první vyloučení dnešního utkání. 2 minuty za podražení dostává hráč domácích Bryan Allen.

15:00
    Obránce hostů zaváhal ve středním pásmu a dopředu šli domácí, po jejichž pohledné kombinaci se ke střele z mezikruží dostal HAMPUS LINDHOLM, který nejen, že prostřelil Smithe a vyrovnal na 1:1, ale také vsítil svůj vůbec první gól v NHL v kariéře. Asistence: Mathieu Perreault, Devante Smith-Pelly.

04:25
    Střelou zápěstím překonává Hillera SHANE DOAN. A hosté se tak ujímají v 5. minutě vedení. Asistence: Mike Ribeiro, Oliver Ekman-Larsson.

Dušan Šitner

Góly a asistencie: 15. Lindholm (Perreault, Smith-Pelly), 36. Getzlaf (Fowler, Bonino), 40. Lindholm (Lindholm, Getzlaf), 51. Fowler (Bonino), 59. Cogliano (Penner) – 5. Doan (Ribeiro, Ekman-Larsson), 33. Stone (Moss, Hanzal)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Beauchemin, Lindholm, Lovejoy, Fowler, Vatanen, Allen – Perry, Getzlaf, Maroon – Palmieri, Perreault, Etem – Penner, Bonino, Cogliano – Winnik, Holland, Smith-Pelly.
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Morris, Yandle, Ekman-Larsson, Stone, Z. Michálek, Klesla – Doan, Hanzal, Vrbata – Klinkhammer, Vermette, Boedker – Korpikoski, Ribeiro, Moss – Bissonnette, Chipchura, Szwarz

Rozhodca: Pochmara, Pollock – Sharrers, Henderson

Diváci: 14045