ZVVZ USK Praha – Záhřeb 57:52 (kon.) | Uniqa Šopron – BK IMOS Brno 73:67 (kon.)
73:67 (14:27, 28:40, 49:56)
BK IMOS Brno
cz Streda 06.11.2013, 18:05Euroliga - ženy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:45:50)

Je dobojováno. Brňanky měly dnešní utkání velmi dobře rozehrané, když ještě po třech čtvrtinách vedly o sedm bodů. Ve čtvrté čtvrtině však zatížily konto soupeřek pouze jedenácti body, naopak, Šoproň nasázela Brňankám čtyřiadvacet bodů a to rozhodlo o vítězi zápasu. Uniqa Euroleasing Šoproň vítězí 73:67, IMOS Brno se vrací do České republiky s prázdnou.

40:00
    Konec zápasu. (73:67)

39:54
    Oddechový čas pro domácí, ale o osudu zápasu je již rozhodnuto. (73:67) (73:67)

39:30
    Oddechový čas pro domácí. (73:67) (73:67)

38:57
    Naopak, Fegyvernekyová dává svůj pětadvacátý bod a domácí již vedou o šest bodů. (73:67) (73:67)

38:34
    Hostujícím basketbalistkám již nic nezbývá, než riskovat, Keyová nedává za tři body. (71:67) (71:67)

37:52
    Fegyvernekyová je v závěru zápasu k nezadržení, dva body pro domácí tým. (71:67) (71:67)

37:35
    A dává, Fegyvernekyová proměňuje trestný hod a Šoproň vede již o dva body. (69:67) (69:67)

37:35
    Fegyvernekyová dává za dva body, navíc byla faulována Hanušovou, pro kterou je to druhá osobní chyba. Trestný hod pro Šoproň. (68:67) (68:67)

37:23
    Přetahovaná o každý bod pokračuje, Hanušová drží "akcie" brněnského týmu nad "vodou". (66:67) (66:67)

37:07
    Simonová proměňuje svůj pokus a Šoproň znovu vede. (66:65) (66:65)

36:09
    Hanušová dává již svůj pětadvacátý bod, je tak jasně nejvíce bodující hráčkou utkání. (64:65) (64:65)

35:22
    Poprvé od druhé minuty zápasu se domácí basketbalistky dostávají do vedení, může za to úspěšný tříbodový pokus domácí Simonová. (64:63) (64:63)

35:05
    Oddechový čas pro domácí. (61:63) (61:63)

35:05
    Hanušová vrací vedení na stranu Brna díky dvoubodovému koši. (61:63) (61:63)

34:45
    Ale Farisová dává za tři body, po velmi dlouhé době je vyrovnáno! (61:61) (61:61)

34:30
    Hanušová dává za dva body, Brno odskakuje na rozdíl tří bodů. (58:61) (58:61)

33:05
    Po faulu Stankovičové proměňuje jeden ze dvou trestných hodů Hamiltonová, jenže Maďarky zásluhou Fegyvernekyové snižují na rozdíl jediného bodu! (58:59) (58:59)

32:01
    Pecková ztrácí míč, Stankovičová snižuje již pouze na rozdíl dvou bodů. (56:58) (56:58)

Martin Dvořák

Uniqa Šopron: Fegyvernekyová, Lucskaiová, Sinonová, Zsovárová, Weningerová, Stankovičová, Böröndyová, Hawkinsová, Krnjičová, Kuttorová, Tetemondová, Farisová
    BK IMOS Brno: Hanušová, Vlková, Mainclová, Key, Hamiltonová, Křivánková, Kašpárková, Jalcová, Jurčenková, Zrůstová, Pecková