VK Ostrava
0

Belogorie Belgorod
3

cz Utorok 05.11.2013, 20:00 • Zimní stadion Sareza, Ostrava-Poruba • Liga majstrov

0:0
    Ruský gigant Belogorie Belgorod tedy ani ve svém třetím vystoupení v letošní Lize mistrů neztratil jediný set, ale v Ostravě se hodně nadřel. Domácí byli vyrovnaným soupeřem hlavně ve druhém setu, kdy neproměnili dva setboly, za svůj výkon se však rozhodně stydět nemusí. Já vám děkuji za pozornost a pro tuto chvíli se s vámi loučím. (21:31:22)

18:25

18:25
    Kosarev vybil Záhorského a je konec.

18:24
    Pantelejmoněnko zápas nedoservívuje, toto podání bylo příliš dlouhé.

17:24
    Žigalov vybojoval svým prvním bodem v utkání sedm mečbolů pro Belogorie Belgorod.

17:23
    Pantelejmoněnko předvedl snad nejhezčí servis celého utkání, když technicky překvapil všechny v čele s Castellem.

17:22
    Grozer je na konci třetího setu při chuti.

17:21
    Oddechový čas pro domácí.

17:21
    Ruský celek se dvakrát výborně ubránil a Grozer pak opět předvedl své dělo.

17:20
    Sedmatřicetiletý Pantelejmoněnko ukázal obrovskou zkušenost a technicky posunul Belgorod k vítězství.