cz Utorok 05.11.2013, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Michael Frolík (WPG) 1+1, 4 střely, čas na ledě 19:21
    Jakub Kindl (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:06
    Tomáš Tatar (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:17
    Petr Mrázek (DET) 00 minut, 0 zákroků, 0 gólů, 00,0%

Tři hvězdy utkání:
    1. Mark Scheifele (WPG) 0+2
    2. Michael Frolík (WPG) 1+1
    3. Bryan Little (WPG) 1+1

Dnešní utkání končí mírně překvapivým vítězstvím Winnipegu, který dnes díky výborné třetí třetině, v níž vstřelil dvě branky vítězí 4:2. Nutno říct, že domácí byli dnes aktivnějším celkem, když svého soupeře jednoznačně přestříleli. Detroit tedy končí kanadské turné porážkou, ale i tak musí být ze svým bodovým ziskem z tohoto tripu spokojen.

Střely na branku: 48 – 28.

60:00

59:52
    Frolík dostává kotouč do středního pásma. Winnipeg dnes zvítězí.

59:45
    Od levého mantinelu vystřelil Dacjuk, ale ani jeho pokus v brance neskončil.

59:40
    Z pravé strany vystřelil Zetterberg, ale jeho pokus opět končí na Montoyovi.

59:16

59:00
    Od modré čáry vystřelil Kindl, ale jeho pokus branku těsně minul.

58:40
    Branka Detroitu je prázdná! Hosté to zkoušejí v šesti.

58:22
    Cleary nahodil z pravé strany kotouč na branku, ale Montoya vyráží.

58:00
    Kotouč je opět až za brankou Howarda. Ze strany Detroitu je to velmi křečovité.

57:36
    Detroitu se nedaří usadit v útočném pásmu.

57:16
    Detroit bude hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za hákování vyloučen Clitsome.

57:15
    Dacjuk se pokusil překvapit Montoyu, když vystřelil zpoza branky. Domácího brankáře ale překvapit nedokázal.

56:42
    Do útočného pásma Detroitu se dostal po pravé straně Tatar, který ale následně o kotouč přišel.

55:50
    Winnipeg stále těží z přesilové hry a snaží se držet blízko branky Howarda.

55:28

54:33
    Z levého kruhu vystřelil Frolík, ale jeho pokus branku vůbec netrefil.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 19. Little (Setoguchi, Ladd), 38. Frolík (Scheifele), 45. Halischuk (Frolík, Scheifele), 51. Ladd (Setoguchi, Little) – 28. Zetterberg (Dacjuk, Quincey), 31. DeKeyser (Kronwall, Weiss)

Winnipeg Jets: Montoya (Pavelec) – Clitsome, Byfuglien, Bogosian, Enstrom, Pardy, Chiarot – Setoguchi, Little, Ladd – Tangradi, Jokinen, Wheeler – Frolík, Scheifele, Halischuk – Thornburn, Wright, Peluso
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Kronwall, Almquist, Quincey, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Alfredsson, Weiss, Cleary – Abdelkader, Andersson, Tatar – Tootoo, Helm, Miller

Rozhodca: McCauley, VanMassenhoven – Cvik, Henderson

Diváci: 15 004