Příbram – Pardubice 4:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Sparta Praha 0:1 (kon.) | Třinec – Bohemians 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 2:2 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Znojmo – Liberec 1:0 (kon.)
Teplice – Táborsko 0:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 4:4 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.)
FK Teplice
0:0 (0:0)
FC SILON Táborsko
cz Pondelok 04.11.2013, 14:00Juniorská liga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

FK Teplice: Pechatý – Heger, Verbíř, Stibor, Bubeníček, Richter, Čajič, Urma (c), Strada, Vůch, Krátký.
    Náhradníci: Hejda, Kukačka, Kulhánek, Krušnauskas, Malec, Švejda.

FC MAS Táborsko: Winter – Kukučka, Civič, Stránský, Horváth (c), Kutner, Hric, Prášek, Mariotti, Turek, Mašek.
    Náhradníci: Hladík, Kordina, Brůžek, Hergesell, Bíba, Hňup.

Rozhodčí: Svatík – Štěrba, Daum.

1

4
    Domácí se hned na úvod utkání dostali ke střele, kterou brankář Winter vyrazil na roh. Z něj Teplice nezahrozily.

7
    A další střelecký pokus Teplic, tentokrát se mezi tři tyče nevešel.

9
    Svůj první roh v utkání zahrávalo i Táborsko, ale vše nakonec skončilo útočným faulem.

11
    Po úvodu utkání, kdy byly lepší Teplice, se osmělili i hosté z Táborska. Jejich akce ale zatím k zakončení nevedou.

13
    Druhý roh Teplic v utkání byl zakončený střelou mimo tři tyče Winterovy brány.

16
    Útočnou akci Teplic zastavil zdvižený praporek pomezního sudího.

20
    Na hřišti se přitvrdilo, Táborsko kopalo přímý kop z dobré pozice, ale bránu Pechatého nakonec neohrozilo.

21
    Naopak z následné akce mířily mezi tři tyče Teplice, brankář Winter střelu chytá.

23
    A první střelecký pokus zaznamenali i hosté z jihu Čech. Bránu Pechatého ale neohrozili.

26
    Akce Teplic končí, neboť byl pískán ofsajd.

29
    Teplice kopaly standardku z velice dobré pozice a z ní si nakonec připsaly čtvrtou střelu mezi tři tyče. I tento pokus ale Winter chytá.

35
    Domácí nyní kopali již svůj pátý roh v utkání a na hřišti zatím dominují.

36
    A další střelecký pokus Teplických, tentokrát z přímého kopu. Severočeši vystřelili již desetkrát, z toho polovina pokusů mířila na bránu Wintera.

42
    První poločas se pomalu blíží do svého konce, na branku stále čekáme, ačkoliv střeleckých pokusů bylo mnoho.

První poločas branku nakonec nenabídl. Kralovaly Teplice, které hned dvanáctkrát vystřelily, z toho pětkrát na bránu Wintera. Gól ale nepadl na jedné, ani na druhé straně.

Druhý poločas začne zhruba v 15:00.

46

50
    V druhém poločasu se zatím pokračuje v trendu z toho prvního. I nadále jsou aktivnější Teplice.

54
    Svůj třetí roh kopalo Táborsko, ale veškerá snaha nakonec skončila odkopem od teplické brány.

59
    Nebezpečnou akcí se nyní prezentovalo Táborsko. Prvním gólem utkání to ale neskončilo.

61
    Jihočeši se po rohovém kopu dostali k zakončení, které bylo vytěsněno na další roh.

62
    Další roh už tak úspěšný nebyl.

66
    Hned tři rohy za sebou kopaly Teplice, po tom třetím zakončovaly nad.

70
    Táborsko ve druhém dějství přidalo, nyní kopalo svůj další roh, ale neuspělo.

78
    Teplice budou zahrávat nebezpečnou standardku.

80
    Teplické zakončení nakonec bylo sraženo na roh.

83
    Po další neúspěšné akci Teplic odkopával od brány brankář Winter.

85
    Vypadá to, že se branky, i přes velkou snahu obou týmů, již nedočkáme. Uvidíme, co přinesou závěrečné minuty.