Příbram – Pardubice 4:2 (kon.) | Sigma Olomouc – Sparta Praha 0:1 (kon.) | Třinec – Bohemians 2:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 2:2 (kon.) | Slovácko – Varnsdorf 4:0 (kon.) | Znojmo – Liberec 1:0 (kon.)
Teplice – Táborsko 0:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 2:0 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 4:4 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (2:0)
FC Baník Ostrava
cz Pondelok 04.11.2013, 14:00Juniorská liga (CZ)

90
    Ostrava ještě střídá, ze hřiště odchází Jan Staško, přichází Tomasz Gomola.

87
    Lukáš Kndrátek vidí za faul žlutou kartu.

86
    Hosté také střídají. Radkm Čech nahradí Oldřicha Byrtuse.

85
    Boleslav dvakrát střídá. Odchází Šulc s Klímou, přichází Hodač s Fidrichem.

79
    Standardku hosté málem opět proměňují. Překonaného Hankiče nahradil jeden z boleslavských obránců a odkopl z brankové čáry!

77
    Boleslav reaguje střídáním. Jana Prieložného nahrazuje už asi pět minut u čáry stepující Daniel Kozma.

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava vyrovnává z další standardní situace. Z rohu hlavičkoval do brány PATRIZIO STRONATI.

70
    Šašinka se potom pokusil nafilmovat faul, je za to náležitě oceněn.

70
    Nyní se vyznamenal Hidajet Hankič proti uvolněnému Straškovi! DOmácí brankář teď podržel svůj tým.

69
    Za faul vidí žlutou kartu i hostující Staško.

65
    Střídá i Boleslav, ze hřištrě jde Jiří Šimek a nahrazuje ho Jakub Kocourek

64
    Lukáš Vraštil vidí za faul, který ale musel udělat, aby zabránil ohožení branky, žlutou kartu.

61
    Hřiště opouští hostující Patrik Kundrátek a nahrazuje ho Nenad Dedič.

61
    Velká šance Baníku! Zmatky v obraně málem využila dvojice útočníků ostravanů, ale přestřelili.

58
    Míč letěl těsně nad břevno! Hankič by jej neměl, byl-li by lépe zatočený.

58
    Hosté mají vekou šanci vyrovnat, pískán faul domácích před šestnáctkou!

54
    A z této standardní situace posouvá míč do brány OLDŘICH BYRTUS. Hosté zápas ještě dramatizují.

46
    Do druhé půle nenastoupil hostující Josef patřil, nahradil ho Jakub Šašinka.

44
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nařízenou standardku líznul LUKÁŠ VRAŠTIL hlavou a míč doskákal za brankovou čáru.