Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (1:2 po s.n.) | Havířov – Most 5:2 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 4:2 (kon.)
Šumperk – Třebíč 2:4 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Beroun – Olomouc 2:5 (kon.)
Kadaň – Havlíčkův Brod 2:0 (kon.)
AZ Havířov
5:2 (0:1, 3:1, 2:0)
HC Most
cz Sobota 02.11.2013, 17:00 • K&K Pneu Aréna, Havířov Kapacita: 5 100 • 1. liga (ČR)

58:12
    Havířov právě vstřelil branku!
    A je tady pátá branka domácího mužstva! Do prázdné branky Mostu se střelou skoro přes celé hřiště prezentuje MIROSLAV ŠKUMÁT, který snad potvrzuje vítězství Azetu! Asistence: Jaroslav Koma.

56:48
    Hosté zkoušejí hru bez brankáře!

56:48
    Oddechový čas pro hosty.

56:48
    Vyloučen Erik Němec (HAV) na 2 minuty za podražení.

53:22
    Šedivý se dostal rychlou kličkou k zakončení, jenže puk se zastavil o beton mosteckého brankáře!

50:43
    Početní převaha byla využita! Pohlednou kombinaci domácího Azetu zakončoval přesnou přízemní střelou ROSTISLAV MAROSZ. Asistence: Ondrej Šedivý, Patrik Rimmel.

49:42
    Zazněla tyč Volkeho branky!

49:19
    Vyloučen opět Martin Volke (MST) na 2 minuty za podražení. Trest odpyká Ladislav Marek.

48:38
    Vyloučen brankář Martin Volke (MST) na 2 minuty za nedovolené bránění. Trest odpyká Pavel Sedláček.

48:23
    Domácí dostávají soupeře pod tlak! Uvidíme, co z toho vznikne!

45:51
    Další potyčka mezi hráči! Tentokrát u branky Havířova!

45:00
    Dnešní utkání sleduje 2 112 diváků.

36:11
    Neuvěřitelný obrat nastává ze strany domácího Havířova! Ve hře 4 na 4 unikl všem protihráčům ONDREJ ŠEDIVÝ, který se trefil mezi betony mosteckého brankáře! Asistence: Lubomír Vosátko.

35:24
    Tyčka havířovské svatyně zachránila domácí hráče před inkasováním další branky!

34:27
    Vyloučen Michal Sztefek (HAV) na 2 minuty za vysokou hůl.

33:51
    Vyloučen Martin Tůma (MST) na 5 + trest do konce utkání za hrubost! V tom stejném čase vyloučen i Patrik Rimmel (HAV) na 2 minuty hrubost.

33:51
    Domácí dokázali využít přesilovou hru! Za povzbuzování diváků se ke střele dostal JAROSLAV KOMA, kterou přesnou střelou trefil mezeru nad betonem Volkeho. Asistence: Robert Říčka, Lubomír Vosátko.

32:48
    Vyloučen Zdeněk Tauš (MST) na 2 minuty za podražení.

32:36
    Krásně rozjetá akce Azetu končí gólem! Rozjetou akci zakončoval JAN MARUNA, který se dostal k puku a vymetl horní růžek mostecké branky. Asistence: David Roupec, Jan Daneček

31:14
    Menší potyčka mezi hráči obou celků! Na trestnou lavici odchází Patrik Rimmel (HAV) a Bronislav Andres (MST) na 2 minuty za hrubost.

31:01
    Průnik Drtila zastavila lapačka Lukáše Danečka.

28:41
    Vyloučen Tomáš Drtil (MST) na 2 minuty za hrubost.

27:53
    Tečovaná střela jednoho z mosteckých hráčů končí na pravé tyči havířovské svatyně!

25:40
    Jakúbek se dostal do jasné příležitosti ke snížení, jenže svou šanci trestuhodně zahodil!

23:10
    Most právě vstřelil branku!
    Hosté odskakují do dvoubrankového vedení, když se k odraženému puku dostal KAMIL CHAROUSEK. Ten tvrdou střelou po zemi překonal Lukáše Danečka. Asistence: Marek Zavřel, Filip Vlček.

22:12
    Klimša se dostal do zakončení, když stál před brankou Mostu zcela osamocen.

19:16
    Tak to je vážně smůla pro domácí hráče! Ve vlastním oslabení si dokázal brankáře Danečka položit MAREK ZAVŘEL a posílá tak mostecké do jednobrankového vedení! Asistence: Zdeněk Tauš, Martin Volke.

18:26
    Vyloučen Tomáš Drtil (MST) na 2 minuty za krosček.

17:45
    Velká šance Azetu končí v lapačce Volkeho! Bylo jen štěstí, že puk zamířil k ruce mosteckého brankáře.

13:57
    Ostrá střela Bojera končí na zadním mantinelu!

12:57
    Vyloučen Jaroslav Koma (HAV) na 2 minuty za hákování.

10:11
    Marosz se dostal do úniku a trefil pouze vnější část branky! Poté se ještě domácí snažili dopravit kotouč za Volkeho, ale neúspěšně.

07:16
    A další šance pro Smolku, který unikal sám proti Danečkovi! Havířovský strážce svatyně dokázal zakročit proti této střele!

04:42
    První větší šanci měla lajna okolo Sztefka, Němce a Šedivého, kteří se dostali do přečíslení. Kotouč však nepřešel brankovou čáru!

02:35
    Mostečtí umí taky ohrozit branku Azetu. K dorážkám se dostal Gerhát a následně Tůma.

Petr Blakala

Góly a asistencie: 33. Maruna (Roupec, Daneček J.), 34. Koma (Říčka, Vosátko), 37. Šedivý (Vosátko), 51. Marosz (Šedivý, Rimmel), 59. Škumát (Koma) – 20. Zavřel (Tauš, Volke), 24. Charousek (Zavřel, Vlček)

AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) – Bezuška, Vosátko, Roupec, Krisl, Koma, Graca, Rimmel P., Klimíček – Sztefek, Němec, Šedivý – Daneček J., Šlahař, Jakúbek – Klimša, Říčka, Maruna – Škumát, Marosz, Rimmel M.
    Trenér: Stanislav Sztefek

HC Most: Volke (Gutsevich) – Charousek, Kasal, Čížek, Pavelka, Drtil, Tůma, Slavík – Bojer, Smolka, Tauš – Palaščák, Slavíček, Sedláček – Kafan, Gerhát, Andres – Marek, Zavřel, Vlček
    Trenér: Leo Gudas

Rozhodca: Jeřábek – Barteček, Vengřín

Diváci: 2 112