cz Piatok 01.11.2013, 21:16ATP Paríž - Rolex Paris Masters (krytý tvrdý povrch)

Při dalším textovém online přenosu se těší a hezkou noc přeje Tomáš Lysý. (23:41:44)

První servis: 69% – 69%.
    Brejkboly: 3/6 – 2/6.
    Získané míče: 94 – 87.

I z tohoto pohledu jde vidět, že dnešní zápas byl velmi vyrovnaný.

Utkání je rozhodnuté, do semifinále turnaje ATP Masters 1000 v Paříži nakonec postupuje David Ferrer. Hned v prvním gemu prvního setu vzal Berdych svému soupeři podání, což rozhodlo, protože poté už si oba tenisté svoje servisy udrželi.

Ve druhém setu se hned zkraje podařilo Ferrerovi prolomit servis Berdycha, ale Čech se nevzdal a ztracený servis si vzal zpátky. Za stavu 6:5 měl Berdych šanci poslat zápas do tie-breaku, ale ve vyrovnaném průběhu pomohlo Ferrerovi prasátko a ten tak průběžný stav zápasu srovnal.

Třetí set už byl v režii Ferrera, který podával o něco málo lepší výkon. I když vzal Berdychovi podání, neměl nic jistého až do konce. Podání ale na rozdíl od předchozích dvou setů již neztratil, což ho nasměřovalo do semifinále.

Konec zápasu

6:3
    A ten již Ferrer využil, protože return Tomáše Berdycha končí za základní čárou.

A-40
    Na servis ven z dvorce Berdych sice dosáhl, ale Ferrer si s následným úderem poradil. Jeho druhý mečbol v zápase bude následovat.

40-40
    Neuvěřitelné drama se odehrává při čtvrtém čtvrtfinále tohoto turnaje.

40-40
    Shoda, Ferrer namířil svůj míč pouze do autu!

40-30
    První servis Ferrera končí v autu.

40-30
    Tak dlouho bušil Ferrer do Berdycha, až Španěl dostal to, co chtěl. Berdych se pokusil o vítězný úder, který byl o kousek neúspěšný.

30-30
    Tentokrát jestřábí oko potvrzuje dobrý úder Berdycha.

30-15
    Další challenge. Tak pro koho?

30-15
    Ferrer nepřehodil síť.

30-0
    Return Berdycha končí v autu, ale ten je snad dvoumilimetrový. To je neskutečné. Dvoumilimetrový aut při returnu znamená vedení Španěla 30:0 a ten je dva fiftýny od výhry.