Slovensko Ženy – Rusko Ženy 0:2 (kon.)
Slovensko Ženy
0:2 (0:0)
Rusko Ženy
Štvrtok 31.10.2013, 17:00 • Senec • Kvalifikácia Majstrovstiev sveta žien vo futbale 2015

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

Základné zostavy:

Slovensko:Korenčiová – Vojteková, Mravíková, Kolenová, Fischerová – Cerovská – Bíróová, Škorvánková, Klechová, Fecková – Bartovičová

Rusko:Todua – Dmitrienko, Tsybutovich, Orlova, Medved – Sidorovskaya – Terekhova, Morozova, Korovkina, Sochneva – Pantyukhina

Rozhodcovia: Kulcsár – Hima, Török (všetky Maďarsko)

Na štadióne v Senci si pred začiatkom zápasu vypočujeme Ruskú a Slovenskú hymnu.

Všetko je už pripravené a zápas čoskoro začne!

1

2
    Výkop mali domáce futbalistky.

3
    Ale Rusky výborne začali napádať a získali loptu na svoje kopačky.

4
    Cerovská faulovala Orlovú a Rusky budú rozohrávať voľný kop.

5
    Z voľného kopu nič nebolo a domáce hráčky tak v kľude kombinujú na svojej polovici.

6
    Po centri Cerovskej sa k zakončeniu dostala Bartovičová, ale ju krásnym zákrokom vychytala Todua a loptu vyráža na rohový kop!

7
    S rohovým kopom si Ruská obrana dokázala v pohode poradiť.

8
    Rusky kombinujú na svojej polovici a k ničomu domáce hráčky nepúšťajú.

9
    Center do malého vápna dokázala Korenčiová vyboxovať.

10
    Máme tu prvú žltú kartu zápasu a dostáva ju Medvedová.

11
    Domáce hráčky výborne napádajú a Rusky stým majú veľké problémy.

12
    Strelou nad bránu sa prezentovala Pantyukhina. Domáca brankárka tak bude v kľude rozohrávať od svojej bránky.

13
    Ruskám bol odpískaný prvý ofsajd v zápase.

14
    A opäť sa k strele dostala husťujúca hráčka Pantyukhina ale jej delovka skončila vedľa pravej tyče.

15
    Rusky držia na kopačkách loptu a v kľude kombinujú.

16
    Slovenky stratili loptu v strede ihriska a vyzeralo to že Rusky idú do brejku, ale výborne zakročila Vojteková a loptu vypichla.

17
    Domáci fanúšikovia povzbudzujú naše hráčky, tak uvidíme či ich to v zápase motivuje.

19
    Barotovičová výborne napáda ale zatiaľ nevybojovala loptu pre domáce Slovenky.

20
    Po kombinácií hosťujúce hráčky odkopávajú loptu len do autu.

21
    Len to tak zahučalo, rusky sa mohli dostať do vedenia 1:0!

22
    Na druhej strane zahrozila Fecková ale jej strela nemala gólové parametre.

23
    Hra sa nám dosť často kúskuje zbytočnými faulami v strede ihriska.

24
    Rusky zahrozili po štandardnej situácií, ale domáca hráčka Kolenová výborne odhlavičkovala loptu.

25
    Voľný kop zahrávali domáce hráčky, ale nič z neho nevyťažili.

26
    Domáce hráčky v kľude držia loptu na svojich kopačkách.

27
    Výborná lopta do vápna hostí, ale center bol zblokovaný.

29
    Slovenky sa ubránili veľkému náporu hosťujúcich hráčok.

30
    Rusky len odkopli loptu do autu, a tak budú domáce hráčky vhadzovať.

31
    Opäť zahrozila domáca hráčka Bartovičová, ale jej strela minula bránku Toduavej.

33
    Todua tak bude v kľude rozohrávať od svojej bránky.

35
    Loptu rozohrava veľmi nepresne a k lopte sa mohla dostať Cerovská, ale ju faulovala Orlova.

36
    A opäť išli domáce hráčky do brejku, kde musela Tsybutovichová zastaviť nedovolene jednu s domácich hráčok.

37
    Z tohto voľného kopu nič nebolo a tak sa do kombinácie pustili hosťujúce hráčky.

38
    Ale o loptu rýchlo prišli a tak sa k lopte dostala Cerovská, ktorá dlhým pasom hľadala Bartovičovú ale tá sa k lopte nedostala.

39
    A loptu zachytila do svojich rukavíc hosťujúca brankárka.

40
    Blíži sa nám záver prvého polčasu a stav po 40 minútach je 0:0.

41
    Strely na bránu-2:1 pre Ruské hráčky.

42
    Vojteková dostáva žltú katru po faule na Terekhovú.

43
    Strelou vedľa bránky sa prezentovala hosťujúca hráčka Sochneva.

45
    Rozhodca nastavuje 1 minútu.

45+1
    Domáce hráčky držia loptu na svojich kopačkách, a čakajú na hvizd rozhodcu.

Prvý polčas sa nám skončil. Videli sme šance na oboch stranách ale strav po 45.minútach je nerozhodný 0:0. Dúfame že druhý polčas bude záživnejší a uvidíme aj nejaké góly.

Druhý polčas nám čoskoro začne!

46

47
    Druhý polčas nám začal, a výkop mali Rusky.

49
    Za tvrdý faul dostáva žltú kartu Bíróová

50
    Slovenky idú dopredu ale o loptu rýchlo prišli.

51
    A opä žltá karta pre domácu hráčku Kolenovú.

52
    Slovenky budú zahrávať voľný kop z nebezpečného priestoru.

53
    Rusky sa ubránili, a šprintujú do rýchleho brejku.

54
    Na ihrisku leží jedna s domácich hráčiek, a bude potrebovať ošetrenie.

55
    Ale vyzerá že všetko je v poriadku a bude sa pokračovať v hre.

56
    Domáce hráčky mali obrovskú šancu skórovať, ale nepresne zakončovala Bartovičová.

57
    Slovenky odkopli loptu do autu, a rusky budú v kľude vhadzovať na svojej polovici.

58
    Rusky išli do rýchleho brejku, ale výborný sklz predviedla Mravíková a odkopla loptu do autu.

60
    Neprijemný center do malého vápna stihla Kolenová odkopnúť pred dobiehajúcov Sochnevovov.

61
    A opäť rusky výborne nacentrovali do malého vápna ale výborne dokázala vybehnúť Korenčiová a loptu chytila do svojich rukavíc.

62
    Domáci fanúškovia ženú domáce hráčky do útoku.

63
    Pád v ruskom pokutovom území sa nepíska.Na penaltu to nebolo.

65
    Slovenky držia loptu na svojich kopačkách, a v kľude kombinujú na svojej polovici.

66
    Feckovej ušla lopta do autu, a tak budú rusky vhadzovať.

67
    Striedanie v Ruskom týme. Odchádza Korovkina a prichádza Savčenkina.

69
    Stridanie aj na slovenskej strane odchádza Bíróová a prichádza Hondrušová.

70
    Beží nám 70.minúta zápasu a stav je nerozhodný 0:0

71
    Slovenky kombinujú na súperovej polovici, ale do zakončenia sa zatiaľ nedostali.

72
    Prvá vážnejšia situácia v druhom polčase skončila vedľa pravej tyče Toduovej.

74
    Voľný kop pre rusky a hlavou sa presadila SOCHNEVA. 1:0 pre ruské hráčky.

76
    Rýchly brejk rusiek končí gólom MOROZOVEJ a rusky vyhrávajú už 2:0

77
    Slovenské hráčky opäť vystrelili, ale strela opäť míňa bránku.

78
    Striedanie na Slovenskej strane. Odchádza Škorvánková a prichádza Pálenčíková

79
    Rusky už v kľude kombinujú na svojej polovici.

80
    Striedanie v Ruskom tíme. Odchádza Terekhova a prichádza Cicikiva.

82
    Slovenky bojujú z posledných síl, a snažia sa vybojovať loptu na svoje kopačky.

83
    Oba góly padli veľmi rýchlo, a domáce hráčky sa stým musia rýchlo vysporiadať a pustiť sa čo najrýchlejšie do útoku.

84
    Ale slovenské hráčky nepresujú tak ako by mali a rusky si v kľude ťukajú na vlastnej polovici.

86
    Posledné 4.minúty zápasu a nastavenie rozhodcu vzďaľujú Slovenky od dnešného 3.bodového zisku.

87
    Striedanie na Slovenskej strane. Odchádza Fecková a prichádza Vrabcová.

88
    Veľkú šancu mali domáce hráčky, ale ich dokázala reflexívnym zákrokom vychytať Toduava.

90+1
    Rozhodca nastavuje 3 minúty.

90+2
    Slovenky sa snažia postupným útokom prekombinovať do útoku.

90+3
    Striedanie v samotnom závere na ruskej strane. Odchádza Sochneva a prichádza Chulolievava.

A máme tu koniec zápasu ktoré Slovenské ženy prehrali s Ruskými ženami v pomere 2:0. Bol to vyrovnaný zápas na oboch stranách,ale po rýchlych góloch v 74. a 76. munúte rozhodli o zápase a tak si pripisujú na svoje konto 3 body. (18:54:09)

Góly: 74. Sochneva, 76. Morozova

Karty:   42. Vojteková (SVK ŽENY), 49. Bíróová (SVK ŽENY), 51. Kolenová (SVK ŽENY) – 10. Medved (RUS ŽENY)

Slovensko Ženy: Korenčiová – Vojteková, Mravíková, Kolenová, Fischerová – Cerovská – Bíróová(69.Hondrušová), Škorvánková(78.Pálenčíková), Klechová, Fecková(87.Vrabcová) – Bartovičová
    Náhradníci: Hondrušová, Pálenčíková, Vrabcová.

Rusko Ženy: Todua – Dmitrienko, Tsybutovich, Orlova, Medved – Sidorovskaya – Terekhova(80,Cicikiva), Morozova, Korovkina(67.Savčenkina), Sochneva(99. Chulolievava) – Pantyukhina
    Náhradníci: Savčenkina, Cicikiva, Chulolievava.

Rozhodca: Kulcsár – Hima, Török (všetci Maďarsko)