Slovensko Ženy – Rusko Ženy 0:2 (kon.)
Slovensko Ženy
0:2 (0:0)
Rusko Ženy
Štvrtok 31.10.2013, 17:00 • Senec • Kvalifikácia Majstrovstiev sveta žien vo futbale 2015

A máme tu koniec zápasu ktoré Slovenské ženy prehrali s Ruskými ženami v pomere 2:0. Bol to vyrovnaný zápas na oboch stranách,ale po rýchlych góloch v 74. a 76. munúte rozhodli o zápase a tak si pripisujú na svoje konto 3 body. (18:54:09)

90+3
    Striedanie v samotnom závere na ruskej strane. Odchádza Sochneva a prichádza Chulolievava.

90+2
    Slovenky sa snažia postupným útokom prekombinovať do útoku.

90+1
    Rozhodca nastavuje 3 minúty.

88
    Veľkú šancu mali domáce hráčky, ale ich dokázala reflexívnym zákrokom vychytať Toduava.

87
    Striedanie na Slovenskej strane. Odchádza Fecková a prichádza Vrabcová.

86
    Posledné 4.minúty zápasu a nastavenie rozhodcu vzďaľujú Slovenky od dnešného 3.bodového zisku.

84
    Ale slovenské hráčky nepresujú tak ako by mali a rusky si v kľude ťukajú na vlastnej polovici.

83
    Oba góly padli veľmi rýchlo, a domáce hráčky sa stým musia rýchlo vysporiadať a pustiť sa čo najrýchlejšie do útoku.

82
    Slovenky bojujú z posledných síl, a snažia sa vybojovať loptu na svoje kopačky.

80
    Striedanie v Ruskom tíme. Odchádza Terekhova a prichádza Cicikiva.

79
    Rusky už v kľude kombinujú na svojej polovici.

78
    Striedanie na Slovenskej strane. Odchádza Škorvánková a prichádza Pálenčíková

77
    Slovenské hráčky opäť vystrelili, ale strela opäť míňa bránku.

76
    Rýchly brejk rusiek končí gólom MOROZOVEJ a rusky vyhrávajú už 2:0

74
    Voľný kop pre rusky a hlavou sa presadila SOCHNEVA. 1:0 pre ruské hráčky.

72
    Prvá vážnejšia situácia v druhom polčase skončila vedľa pravej tyče Toduovej.

71
    Slovenky kombinujú na súperovej polovici, ale do zakončenia sa zatiaľ nedostali.

Góly: 74. Sochneva, 76. Morozova

Karty:   42. Vojteková (SVK ŽENY), 49. Bíróová (SVK ŽENY), 51. Kolenová (SVK ŽENY) – 10. Medved (RUS ŽENY)

Slovensko Ženy: Korenčiová – Vojteková, Mravíková, Kolenová, Fischerová – Cerovská – Bíróová(69.Hondrušová), Škorvánková(78.Pálenčíková), Klechová, Fecková(87.Vrabcová) – Bartovičová
    Náhradníci: Hondrušová, Pálenčíková, Vrabcová.

Rusko Ženy: Todua – Dmitrienko, Tsybutovich, Orlova, Medved – Sidorovskaya – Terekhova(80,Cicikiva), Morozova, Korovkina(67.Savčenkina), Sochneva(99. Chulolievava) – Pantyukhina
    Náhradníci: Savčenkina, Cicikiva, Chulolievava.

Rozhodca: Kulcsár – Hima, Török (všetci Maďarsko)