Sunderland – Newcastle 2:1 (kon.) | Swansea – West Ham 0:0 (kon.) | Tottenham – Hull City 1:0 (kon.)
Chelsea – Manchester City 2:1 (kon.)
Sunderland AFC
2:1 (1:0)
Newcastle United
Nedeľa 27.10.2013, 14:30Anglická Premier League

Tak a je tu koniec dnešného zápasu Priemer League medzi Sunderland AFC a Newcastle United. Z víťazstva sa napokon radujú domáci po výsledku 2:1. Toto senzačné víťazstvo im zabezpečili v 5.minúte Fletcher a v 85.minúte striedajúci Borini. Za hostí strelil gól v 58.minúte Debuchy.

Zápas nestratil na tempe ani v 2.polčase a šancí sme videli naozaj dosť. 3 z nich napokon aj skončili gólom.

Takže domácemu celku sa podarili konečne v tejto sezóne po prvý krát vyhrať a naladiť sa tak na správnu vlnu. Ani hostia svojim výkonom dnes nesklamali ale doplatili na nepremenené šance.

To je na dnes všetko. Dúfam , že sa vám môj textový prenos páčil. Lúči sa s vami Miroslav Revaj. Dovidenia nabudúce. (16:30:34)

90+
    Cabaye vystrelil na domácu bránu ale nepresne. Asi posledná šanca to bola.

90+
    Hosťom sa loptu nedarí získať.

90+
    Domáci pri lopte a idú s loptou do kúta aby naťahovali čas.

90
    Nadstavujú sa 4 minúty.

89
    Shola Ameobi vyskúšal pozornosť Westwooda. Ten loptu skryl pod svojím telom a nikam sa s rozohrávkou neponáhľa.

89
    Hostia pri lopte a všetci hráči sú už nasťahovaný pred bránou domácich.

88
    Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Gouffran, prichádza Ameobi Sa. .

88
    O loptu však prišli a teraz musia veľmi vysoko napádať rozohrávku domácich.

87
    Hostia pri lopte a všetko už vrhajú do útoku.

85
    Sunderland AFC dal gól! A domáci sú vo vedení 2:1 !!!!!!
    Z rýchleho protiútoku domácich padol gól. Ku lopte sa dostal BORINI a ten z hranice 16-tky krásne zavesil do pravého horného rohu.

83
    Hostia pri lopte a domáci sa musia brániť.

82
    Boriniho pokus bol nepresný a Krul bude odkopávať od svojej brány.

79
    Fletcher zahrával priamy kop z hranice 16-tky ale trafil len dobre postavený múr.

78
    Ameobi teraz poriadne vystrašil domácich priaznivcov. Jeho pokus letel naozaj len veľmi tesne vedľa Westwoodovej pravej tyčky.

76
    Santon to teraz skúsil po prihrávke od Ben Arfa ale jeho pokus bol nepresný.

76
    Bardsleyho trápilo svalové zranenie a tak radšej zo zápasu odstúpil. Na jeho miesta prichádza český obranca Čelůstka.