Nantes – Lille 0:1 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:1)
Lille OSC
cz Piatok 25.10.2013, 20:30 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats

90+6
    Tak přece jen byl žlutou oceněn Pape Souaré.

90+1
    A vzápětí i Florenta Balmonta na poslední minuty vymění na trávníku Jonathan Delaplace.

90+1
    Taktické střídání Lille. Salomona Kaloua nahrazuje Tulio De Melo.

83
    To je pro domácí šok. V největším náporu fauluje Papy Mison Djilobodji a vidí druhou žlutou kartu, což znamená, že se jde postupně sprchovat.

81
    Nový hráč Aristeguieta se ihned ocitl v obrovské šanci, kdy zůstal sám ve velkém vápně. Z voleje trefuje Enyeamu, který mu zmenšil střelecký úhel.

79
    Vincent Bessat pro dnešek dohrál na poslední minuty jej nahradí Banel Nicoliță.

75
    Nolan Roux pak prošlápl Bessata a vidí za to žlutou kartu.

74
    Kjaer zastavil nedovoleně domácího hráče. Nantes bude kopat přímý kop. Hostující hráč vidí žlutou kartu.

69
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Birama Touré, přichází Fernando Aristeguieta.

69
    Ronnyho Rodelina nahrazuje Soualiho Meïté.

51
    Nolan Roux dostal přesný pas za obranu, obešel i brankáře, jenže z velkého úhlu poslal míč přes celou branku mimo.

46
    Žlutou kartu dostává Papy Mison Djilobodji (FC Nantes).

46
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Chaker Alhadhur, přichází Olivier Veigneau.

43
    Žlutou kartu dostává Idrissa Gueye (Lille OSC), který nedovoleně zastavil Sissokha.

41
    Lille právě vstřelilo branku!
    Centrovaný míč poslal před branku Rodelin. NOLAN ROUX předskočil na malém vápně Vizcarronda a v pádu rozvlnil síť za bezmocným Riouem.