Chabarovsk – Barys 3:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Jekaterinburg 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Jugra Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Novgorod – Záhreb 2:1 (po pr.) | Kazaň – Doneck 1:0 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 4:0 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (3:0, 1:1, 0:0)
Avangard Omsk
Streda 23.10.2013, 11:00KHL

55:42
    Admiral v plnom počte. Omsk hral presilovku tri minúty a minútu z toho až o dvoch hráčov, ale domáceho Ivanikova neprekonal.

54:48
    Domáci sú v štvorici. Ivanikov bol pod paľbou súpera, ale gól neinkasuje.

52:48
    Niclas Bergfors – Admiral – 2. min. – hákovanie

45:32
    Gračjov však trestné strieľanie nepremenil. Garon ho vychytal.

45:32
    Gračjov sa dostal do úniku a bol faulovaný. Rozhodca nariadil trestné strieľanie.

44:00
    Kombinačnú akciu hostí zneškodnil Ivanikov po strele Kazianova betónom.

37:31
    Avangard Omsk dal gól!

Hostia sa napokon radujú z gólu, ktorý bol uznaný po preskumaním video rozhodcu. STANISLAV JEGORŠEV strelou od modrej čiary prestrelil Ivanikova, ktorý sa nestihol dostatočne zdvihnúť z ľadu, aby zabránil puku dostať sa do siete.

Rozhodcovia skúmajú vídeo či gól hostí bol regulárny, alebo nie.

31:55
    Vladivostok dal gól!
    Potom čo sa Omsku podarilo ubrániť oslabeniu. Domáci vyšachovali obranu hostí a IGOR BORTNIKOV zvyšuje strelou do prázdnej brány. Asistencie: Anton Poleščuk, Konstatin Sokolov.

22:30
    Admiral v plnom počte.

20:30
    Alexei Ugarov – Admiral – 2. min. -hákovanie.

20:07

19:42
    V presilovke mohli hostia aspoň znížiť, ale Ivanikov si drží čisté konto.

13:05
    Garon neverí vlastný, očiam. Po tretí raz vyťahuje puk so svojej siete. Strelu Lisina dokázal len brankár hostí vyraziť na hokejku úplne voľného ARŤOMA TERNAVSKIJA, ktorý nemal problém skókorovať. Asistencia: Enver Lisin (tretia v zápase).

09:20
    Oddychový čas hostí.

09:20
    Domáca kombinácia dvoch na jedného sa skončila druhým gólom v sieti hostí. Autorom gólu je ALEXEI UGAROV. Asistencie Enver Lisin.

06:08
    Admiral využil presilovú hru po 28 sekunádch. Pred Garonom sa najlepšie zorientoval najlepšie ANDREJ NIKITENKO.
    Asistencia: Enver Lisin.

05:39
    Miroslav Blaták – Avangard – 2. min. – podrazenie.

03:06

Marek Antalík

Góly a asistencie: 7. Andrej Nikitenko (Enver Lisin), 10. Alexei Ugarov (Enver Lisin), 14. Arťom Ternavskij (Enver Lisin), 32. Igor Bortnikov (Anton Poleščuk, Konstatin Sokolov) – 38. Stanislav Jegoršev

Admiral Vladivostok: Ivanikov (Lundström) – Osipov, Ternavskij, Porseland, Antropov, Zemčjonok, Poleščuk, Lisin, Nikitenko, Ugarov – Bergfors, Gygne, Schultz – Sokolov, Gratčjov, Bortninkov – Pervušin, Barbašev, Drugov – Kuznetsov.
    Avangard Omsk: Garon (Mezin) – Lyamin, Pivtsakin, Baranka, Blaťák, Jegoršev, Vorobjov, Miljukov, Dervuk – Sjomin, Kostitsyn, Frolov – Popov, Perežogin, Kazakov – Kvaša, Kalinin, Ivanov – Machanovskij, Berdnikov, Kazionov.

Rozhodca: Kulakov, Romasko – Zacharenkov, Sivov.