Vladivostok – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 4:3 (kon.)
Novosibirsk – Barys 2:3 (kon.) | Kazaň – Dinamo Minsk 5:1 (kon.) | Viťaz – Doneck 4:2 (kon.)
Novgorod – S.Moskva 3:4 (po pr.) | D. Moskva – Záhreb 4:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
Avtomobilist Jekaterinburg
Sobota 19.10.2013, 08:00KHL

Skončil sa nám zápas KHL, v ktorom nováčik Admiral Vladivostok porazil Avtomobilist Jekaterinburg 2:1. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám príjemný deň. (10:18:42)

60:00

59:50
    Kovářa odchádza z bránky, posledný zúfalý nápor hostí.

59:05
    Oddychový čas hostí.

57:36
    Hosťom už veľa času neostáva, a hokejisti Admiralu sa veľmi efektívne bránia.

56:44
    Hostia sa snažia dostať do útoku, zastavilo ich však postavenie mimo hry.

55:25
    Domáci už sa zameriavajú na pozorné bránenie, puk smeruje cez všetky čiary za bránku Jakuba Kovářa.

54:51
    Hostia v plnom počte.

53:30
    Bergfors ukázal parádnu akciu a Kovář ešte krajší zákrok. Stav je stále 2:1.

52:51
    Vylúčenie na strane hostí, Fedorov dostáva 2 minúty.

52:30
    Lisin poriadne šliapol na plyn, preletel okolo dvoch obrancov hostí, Kovář však jeho strelu chytil.

51:24
    Hostia už začínajú byť trochu nervózni, do konce tretiny ostáva už pomerne málo času a stále prehrávajú o gól.

50:11

50:02
    Nuž, domáci majú výhodu krátkej presilovej hry, Ugarov Kovářa neprekonáva.

49:41
    Domáci v plnom počte.

49:36
    Sily vyrovnané a tak to vyzerá i na ľade.

48:11
    Vylúčenie na strane hostí, Černov dostáva 2 minúty za hákovanie, budeme hrať 4 na 4.

47:55
    Hostia okamžite nasťahovaní pred Ivanikovom, streľba však hapruje.

47:41
    Vylúčenie na strane domáceho Admiralu, 2 minúty dostáva Antropov.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 5. Lisin, 7. Schutz (Osipov) – 40. Malychin (Viklund, Jegin)

Admiral Vladivostok: Ivanikov (Lundstrom) – Osipov, Antropov, Porseland, Ternavskij, Zemčjonok, Poleščuk, Kostromitin – Lisin, Bergfors, Schutz – Gynge, Nikitenko, Ugarov – Drugov, Gračov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuznecov.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Farafonov) – Viklund, Antonov, Antonovskij, Jegin, Gusev, Trjamikin, Rybnitskij, Žilin – Lazarev, Černov, Malychin – Lewandowski, Stewart, Jemelejev – Fedorov, Simakov, Jefimov – Strelcov A, Strelcov V., Arkalov.

Rozhodca: Vasiliev, Cyplakov. Petrov, Fateev.