Mons – Anderlecht 0:2 (kon.)
RAEC Mons
0:2 (0:2)
R.S.C. Anderlecht
cz Piatok 18.10.2013, 20:30 • Stade Charles Tondreau, Mons • Belgická Jupiler Pro League

A to je vše, co se událo v dnešním utkání. 3 body bere zaslouženě hostující celek RSC Anderlecht po výhře 0:2. O branky se postarali již v první půli hráči Mitrović a Mbemba. Domácí RAEC Mons už nestihli zareagovat ani v následujících čtyřiceti pěti minutách hry a tak se mohli rozloučit s jakýmkoliv bodovým ziskem. S pouhými 2 body ta kzůstávají na dně tabulky Jupiler League, Anderlecht se oproti tomu posunul o jednu příčku na místo 4..
    Od nás je to také vše, děkujeme vám za pozornost! (22:28:08)

90+4
    Ale střela Diandyho z 30 metrů hodně nad z dálky jako by symbolizovala celé dnešní snažení domácích.

90+4
    Možná poslední šance hostů, kteří právě teď zahrávají rohový kop.

90+3
    Suarez je velmi šikovný hráč s dobrou technikou, když to potvrdil i nyní. Jen těsně minul pravou tyčku brankáře Wernera.

90+3
    Anderlecht ještě bude kopat z hranice 25 metr na bránu Mons.

90+2
    Mbemba už je opět na nohou.

90+1
    Na zemi nyní leží opět hráč hostů. Zřejmě další pozdržení času krátce před koncem.

90
    Mbemba poslal z pravé strany perfektní centr na volného Suareze před bránou Mons, druhý jmenovaný ale zamířil z pár metrů pouze nad bránu Wernera.

90
    Matthysovému centru se ale i podruhé dokázala obrana hostů ubránit.

89
    Standartka se bude opakovat.

88
    Kaminski vyboxoval střelu z 25 metrů na rohový kop.

87
    Domácím se dnes nedaří prakticky nic, teď leží na zemi hráč hostů a střelec první branky Mitrović a těžko říct, jestli vinou zranění, či simulace.

85
    Mitrović zachytil dlouhý centr z levé strany ještě před čárou, která by znamenala odkop od brány. Následně mu ale obránce Monteyne kulatý nesmysl ukopl.

84
    Hosté už hrají víc na údržbu a zkušeně si hlídají každý metr a uplynulý čas navíc.

83
    I nyní se hosté v pohodě ubránili rohovému kopu v podání domácího Mons. K odkopu si po útočném faulu jednoho z domácích staví míč Kaminski.

81
    Ntambwe vyfasoval žlutou kartu za zatáhnutí za dres protihráče Tielemanse.

80
    Posledních 10 minut hry, dále už domácí vypotřeboval všechny 3 střídání, Anderlecht má ještě 2 k dobru.