Mladenovicová – Smitková 0:2 (kon.) | Šafářová – Becková 1:2 (kon.)
Tereza Smitková
Tereza Smitková (Q)
2
7 6
cz Streda 16.10.2013, 11:08WTA Luxemburg - BGL BNP Paribas Luxembourg Open (krytý tvrdý povrch)

Turnaj v Lucemburku bude mít ve druhém kole dvojité české zastoupení! Po nasazené Lucii Šafářové se do druhého kola podívá poprvé na elitním turnaji WTA i Tereza Smítková. Ta postoupila z kvalifikace a dnes přehrála Kristinu Mladenovičovou 7:5, 6:1! Rozdíl více než dvou set míst v žebříčku nebyl znát, Smítková nastřílela neuvěřitelných patnáct es a zaslouženě postupuje. V dalším kole se potká s třetí nasazenou Sabine Lisickou z Německa. Obrovská gratulace Tereze! Pro tuto chvíli je to ode mě vše, přeji vám hezký den. (12:33:12)

Konec zápasu

1:6
    Výborně! Tereza Smítková to dokázala! Porazila velmi překvapivě Kristinu Mladenovičovou a postupuje do druhého kola!

40-A
    Eso a další mečbol! Pojď, Terezo!

40-40
    Naštěstí se Tereza ubránila a nyní bude moci znovu zaútočit na vítězství.

A-40
    A pozor! Dvojchyba znamená brejkbol pro Francouzku.

40-40
    Radost se musí ještě odložit. Mladenovičová srovnala na shodu.

30-40
    Je tu mečbol! Smítková má druhé kolo na dosah!

30-30
    Po druhém podání boduje Mladenovičová.

15-30
    Výborně. Další fiftýn pro Češku. Celkem čtrnácté eso!

15-15
    Smítková nechce připustit další drama a i přes druhý servis vyrovnává.

15-0
    Míček získává Mladenovičová.

1:5
    Tereza Smítková bere podruhé ve druhém setu své soupeřce podání, co je ale důležitější, vede už 5:1 a bude podávat na vítězství!

40-A
    Bude mít ale šanci na reparát! Další, už osmá, dvojchyba Mladenovičové znamená další brejkbol.

40-40
    Bohužel, opět přichází shoda. Smítková příležitost nevyužila.

40-A
    Teď však přichází změna! Výhodu a zároveň brejkbol má díky dvojchybě soupeřky Smítková!