Havířov – Beroun 4:3 (po pr.) | Jihlava – Litoměřice 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 2:4 (kon.)
Most – Šumperk 3:4 (0:2 po s.n.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:0 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 1:2 (po pr.)
Olomouc – Motor ČB 4:2 (kon.)
AZ Havířov
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Medvědi Beroun 1933
cz Streda 16.10.2013, 17:30 • K&K Pneu Aréna, Havířov • 1. liga (ČR)

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji Vám krásný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů opět na počtenou. (20:13:15)

AZ Havířov bojoval až do poslední vteřiny a to se vyplatilo! Zápas to byl velice pohledný a opět jsme viděli výbornou diváckou kulisu, která určitě Havířovu dnes pomohla. Po třetinách 1:1, 1:1, 1:1 bylo skóre po šedesáti minutách nerozhodné a vítěznou trefu si připsal na konci 64. minutě Martin Jakúbek. Druhý tým tabulky nechal dnes v Havířově dva body!

63:57
    Havířov právě vstřelil branku!
    Domácí přece jen vstřelili rozhodující branku dnešního střetnutí! Vítěznou trefu zaznamenává MARTIN JAKÚBEK, který umístil kotouč za záda berounského brankáře velmi přesně! Asistence: Jiří Krisl.

63:02
    Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.

62:44
    Pechanec sám před brankářem! Dvakrát s kotoučem zamíchal, ale i přes zmatení brankáře Medvědů nedokázal propasovat puk za brankovou čáru.

62:15
    Havířov se dostal do situace 3 na 2, ale do přímé střely se nedostali.

61:54
    Hra se přesouvá před branku Šimbocha, který musí být ve střehu.

61:38
    Vhazuje se před brankou Lukáše Danečka.

61:15
    Jakúbek výborně přihrál před branku, jenže následná střela skončila u prvního obránce Berouna.

60:03
    Začíná pětiminutové prodloužení, ve kterém by se mohlo rozhodnout o vítězi dnešního zápasu.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 19:58.

60:00

59:21
    Tým Berouna si vyžádal oddechový čas.

59:21
    Zakázané uvolnění Havířova. Vhazovat se bude u branky domácích.

58:46

58:16
    Berounští chybují a puk jim skáče za modrou čáru.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Velký potlesk sklízí i brankář Lukáš Daneček, který drží svůj tým před inkasováním branky.

56:46
    Hráč Berouna se skácel k ledu a rozhodčí následně vyloučil havířovského hráče.

56:46
    Vyloučen Jan Kolařík (HAV) na 2 minuty za sekání.

56:00
    Kotouč vybojoval Šedivý s Honzou Danečkem. Druhý zmiňovaný se ujal střely, jenže jeho pokus těsně minul branku Šimbocha.

55:19
    Jakúbek od poloviny hřiště prudce vystřelil na brankáře Berouna. Ten schovává kotouč v lapačce.

54:20
    Střela od modré v podání berounských Medvědů končí tečována v ochranné síti.

53:36
    Berounští napadají rozehrávku Havířova.

52:25
    Dnešní utkání sleduje 1.684 diváků!

52:18
    Hra je na okamžik přerušena – brankář Berouna si spravuje své betony.

52:07

51:46
    Azet sevřel soupeře v útočné třetině a zkouší se dostat do vedení.

50:57
    Vyrovnávací branka přichází ve dvojnásobné přesilové hře, kdy přihrával z rohu hřiště Šedivý na volného DAVIDA KLIMŠU. Ten z mezikruží prostřelil brankáře Medvědů! Asistence: Ondrej Šedivý.

50:26
    Další střela od modré v podání Jiřího Krisla. Šimboch opět pozorný.

50:20
    Střelou od modré se prezentoval David Roupec z Havířova, jehož střelu hbitě pokryl Šimboch.

50:08
    Domácí hráči mají možnost dvojnásobné přesilové hry (5 na 3).

50:07
    Vyloučen Jan Dresler (BER) na 2 minuty za sekání.

49:52
    Havířov pokračuje v přesilové hře a rozhodčí signalizuje další vyloučení!

49:23

49:21
    Vyloučen Zbyněk Hrdel (BER) na 2 minuty za vysokou hůl + 10 minut osobní trest za nesportovní chování.

49:08
    Píská se další ofsajd Berouna.

48:46
    Menší potyčka dvou hráčů před havířovskou svatyní. Rozhodčí odtahuje hráče od sebe. Hra bude pokračovat vhazováním v obranném pásmu Havířova.

48:23
    Píská se ofsajd Medvědů, kteří se nebezpečně přibližovali k brance Havířova.

47:29
    L. Daneček dokázal skrýt kotouč ve své lapačce. Vhazovat se bude po jeho levici.

47:23
    Vyloučen Jan Daneček (HAV) na 2 minuty za nedovolené bránění.

46:52
    Michal Sztefek zkoušel kličku do forhendu, ale proti brankáři Šimbochovi neuspěl!

46:52
    Bylo nařízeno trestné střílení.

46:11
    Beroun právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení! Kubica přihrával na JAKUBA MARKA, který objel branku a zavěsil kotouč nad rameno L. Danečka. Asistence: Zdeněk Kubica.

45:33
    Matějka se dostal až před branku L. Danečka. Svou kličku nedokázal poslat za jeho záda.

44:57
    Zakázané uvolnění. Hra se přesouvá k brance Medvědů.

44:47
    Domácí se vyklidili z útočné třetiny.

44:05
    Kolařík a Pechanec byli osamoceni před Šimbochem, jenže nedokázali propasovat kotouč za brankovou čáru!

43:37
    Divíškovi utekl kotouč z hole a daroval jej tak hráčům Havířova.

42:35
    Havířovští ztrácejí kotouč v útočné třetině a útok mohou založit hosté z Berouna.

42:09
    Klimša se rozjel za pukem až k brance Berouna. Kotouč však skončil v icingu.

41:29
    Oba celky střídají své pětky. Kotouč mají v držení stále domácí.

40:55
    U puku se drží převážně domácí hráči Azetu, kteří si tvoří další šance ke skórování.

40:06
    I třetí vhazování vyhrává domácí celek z Havířova.

40:01

Hokejisté přijíždějí na led. Třetí dějství bude zhruba za minutu zahájeno.

Druhá část, stejně jako ta první, nám přinesla dvě branky. Prvně se dostal do zakončení David Klimša, který zakončil za pololežícího Šimbocha a Havířov se dostal do zaslouženého vedení. O čtyři minuty později vyrovnával mezi nohy L. Danečka Zbyněk Hrdel. Hráči obou mužstev odcházejí do šaten za stavu 2:2 a právě třetí třetina rozhodne o dnešním vítězi!

Další třetina začne přibližně v 19:17.

40:00

39:50
    Pár vteřin před koncem zkoušel vystřelit Pechanec, jehož střelu vyrazil Šimboch.

39:08
    L. Daneček si připisuje další zákrok, když puk udržel u brankové čáry.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:53
    Hráči Berouna zdržují hru. Zřejmě jim docházejí síly a nestačí na hru domácích!

38:31
    Brankář Medvědů drží svůj tým jak jen to jde! V dnešním zápase má hlavně obrovské štěstí.

37:23
    Hrdel s Jonášem se dostali do protiútoku. Prvně jmenovaný střílel pouze do obránce domácího celku.

36:41
    Škumát se ocitl ve třetí gólové situaci! Byla před ním plně odkrytá klec, jenže kotouč ho neposlechl tak, jak by on chtěl a vedení se Havířov nedočká.

36:13
    Sztefek posunul kotouč za sebe na volného Kolaříka. Ten vyslal prudkou střelu, která byla těsně před brankářem Šimbochem tečována.

35:29
    Puk vyletěl do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankou Medvědů.

35:12
    Šimboch si připisuje další úspěšný zákrok na své konto.

34:47
    Azet pokračuje v další útočné akci. Uvidíme, zda se jim podaří z této situace něco vytěžit.

34:30

34:02
    Hráči Havířova zahrávají přesilovou hru zatím výborně. Ale v tažení na branku Berouna je zastavuje ofsajd.

32:49
    Domácí mají možnost se ujmout vedení.

32:30
    Vyloučen Zbyněk Hrdel (BER) na 2 minuty za zdržování hry (vyhození puku mimo hrací plochu).

32:18
    Hrdel dostal přihrávku na střed hrací plochy, jenže proti němu stál Lukáš Daneček, který zasáhl pravým betonem.

31:19
    Další gólová situace během 10 vteřin! Nejdříve se dostal k puku Pechanec a v ještě lepší pozici se ocitl Martin Jakúbek, který se snažil umístit střelu nad nohu brankáře Berouna.

30:38
    Pechanec vybojoval puk v mezikruží. Ten mu ale v poslední moment utekl z čepele.

30:30
    Zakázané uvolnění. Následuje vhazování po pravici Šimbocha.

29:37
    Chyba havířovských hráčů na modré! A. Půlpán společně se Šteinerem se vydali vpřed. Druhý jmenovaný však přestřelil branku Lukáše Danečka.

29:06
    Akce Havířova sklízí velký potlesk místních diváků. Odražený puk bohužel neskončil v berounské síti.

28:06
    Havířov pokračuje v přesilové hře 5 na 4.

27:33
    Střelu havířovských od modré čáry skryl v lapačce brankář Berouna.

27:13
    Tyto minuty jsou plné emocí. Fanoušci povzbuzují své oblíbence ke vstřelení branky, která by je opět posunula do vedení.

27:00
    Jaroslav Koma se dostal ke střele, kterou umístil do hrudi Šimbocha.

26:34
    Pokračuje hra 4 na 3, tudíž havířovští hrají přesilovou hru.

26:34
    Vyloučen Jiří Jebavý (BER) na 2 minuty za podražení.

26:20
    Skóre je vyrovnáno! Hráči Berouna se dokázali postavit v útočné třetině. Marek přihrával na volného ZBYŇKA HRDELA, který mířil přesně. Asistence: Jakub Marek.

25:54
    V tom stejném čase potrestán taktéž Petr Kanko (HAV) osobním trestem 10 minut + do konce utkání za nesportovní utkání.

25:54
    Vyloučen Lubomír Vosátko (HAV) na 2 minuty za nedovolené bránění.

25:37
    Pechanec byl držen protihráčem, ale rozhodčí zůstává klidným.

25:30
    Přesilová hra Berouna je u konce. Na trestnou lavici usedá Zdeněk Kubica (BER) na 2 minuty za nedovolené bránění.

24:24
    Medvědi mohou srovnat stav zápasu využitím početní převahy.

24:09
    Vyloučen Jan Maruna (HAV) na 2 minuty za držení protihráče.

23:43
    Berounští se snaží o přesnou rozehrávku, kterou napadají hráči havířovského Azetu.

23:16
    Krisl nahazoval kotouč do rohu kluziště, kde si pro něj sjížděl Maruna. Následuje vhazování po levici berounského brankáře.

22:58
    Havířov se dostává do dalších střeleckých pozic a snaží se vystřelit na branku Berouna.

22:17
    Početní výhodu domácí nevyužívají, ale to je nemusí vůbec mrzet! Do pohledné akce se dostala posila Azetu, Ondrej Šedivý, který stihl poslat puk k volnému DAVIDU KLIMŠOVI! Ten dorážel do odkryté klece Šimbocha. Asistence: Ondrej Šedivý, Jan Daneček.

21:38
    Hosté se dokázali protlačit až před branku Lukáš Danečka, ale do střelecké pozice se nedostali.

21:02
    Kombinace Havířova nemohou dostat berounští hráči ze své třetiny.

20:03
    Vhazování opět vyhrávají hráči Havířova, kterým pokračuje početní výhoda.

20:01

Hráči vyjíždějí na ledovou plochu. Druhá část zápasu bude za pár vteřin zahájena.

První třetina dnešního duelu je za námi a hráči odcházejí do kabin za stavu 1:1. Na havířovském stadionu jsme viděli velmi zajímavou hru. Jako první se sice dokázali prosadit hráči Berouna, za které v přečíslení dokázal skórovat mezi betony Lukáše Danečka T. Půlpán. V první části měli hráči Azetu k dispozici čtyři početní převahy. Jednu z nich využil v poslední minutě Martin Jakúbek, který na dvakrát prostřelil Šimbocha a rozjásal tak havířovské tribuny.

Další třetina začne přibližně v 18:23.

20:00

19:48
    Vyloučen Tomáš Půlpán (BER) na 2 minuty za hrubost.

19:32
    Rozhodčí zvedá svou pravici a bude se vylučovat na straně Berouna.

19:11
    Přece jen se havířovští dočkávají vyrovnávací branky! Klimša dokázal zavést puk do útočné třetiny a následovala střela od MARTINA JALÚBKA, který na dvakrát dokázal prostřelit Šimbocha. Asistence: David Klimša.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:44

18:00
    Domácí se snažili procpat puk přes bránícího hráče. To se jim ale vymstilo.

16:42
    Havířov čeká další početní převaha. Možná se již dočkáme vyrovnání, které si hráči Azetu určitě zaslouží.

16:44
    Vyloučen Lukáš Špelda (BER) na 2 minuty za podražení.

16:25
    Havířovští zahráli přesilovou hru velmi slibně a vytvořili si několik střeleckých pozic, ze kterých bohužel nedokázali domácí vytěžit branku.

16:23

15:19
    Havířov se vlastní chybou vyhodil z útočné třetiny.

14:52
    Koma lobem na Šedivého, kterému utekl kotouč v poslední moment. Následuje vhazování u branky Berouna.

14:23
    Havířov má další možnost vyrovnat skóre dnešního duelu.

14:23
    Vyloučen Aleš Půlpán (BER) na 2 minuty za krosček.

13:40

13:03
    Sztefek pálil v oslabení k betonům Šimbocha. Bude se vhazovat před brankou Berouna.

12:15
    Havířov vyhazuje kotouč k brance Berouna. Kanko ještě dotíral před Šimbochem, který musel skrýt puk pod lapačkou.

11:40
    Vyloučen David Klimša (HAV) na 2 minuty za podražení.

11:19
    Milimetrový ofsajd zastavuje rozjeté tažení Havířova na branku Berouna.

10:30
    Zakázané uvolnění Havířova. Hra se přesune k brance Lukáše Danečka.

10:05

09:48
    Berounští sevřeli domácí v jejich třetině, ale o puk brzy přišli. Havířov již přečká toto oslabení.

08:53
    Domácí celek vyhazuje kotouč až k Šimbochovi, který zastavuje kotouč o hůl a rozehrává novou akci Berouna.

08:25

08:05
    Přesilová hra Havířova končí. Na trestnou lavici usedá Jiří Krisl (HAV), který si odpočine na dvě minuty za sekání.

07:56
    Škumát měl na holi druhou gólovou situaci, kterou ale nevyřešil správně! Odražený kotouč neusměrnil mezi tři tyče berounské branky!

07:06
    Havířov pokračuje další kombinací a puk se dostává až k betonům brankáře Berouna!

06:41
    Nastává početní převaha Azetu, který se snaží sevřít soupeře v jejich třetině.

06:25
    Vidíme první vyloučení v dnešním zápase. Vyloučen hráč Zdeněk Kubica (BER), který si odpyká dvouminutový trest za vysokou hůl.

05:58
    Peter Bezuška vystavil stopku najíždějícímu hráči Berouna, který padá na led.

05:37
    Bylo nařízeno vhazování po levici brankáře Šimbocha.

05:23
    Michal Sztefek se dostal opět do krásné akce! Rozjetý se dostal až k brance Berouna, jenže obránce ho dokázal vytlačit mimo střelecký úhel.

04:48
    Kolarz zachytává kotouč u modré čáry a snaží se rozpohybovat útok Havířova.

04:07
    Jan Daneček byl sevřen dvěma hráči Berouna a byl tak připraven o puk.

03:37
    Bylo nařízeno vhazování u branky Berouna. Havířovští se dostali ihned po vyhraném buly ke střele, kterou chytá lapačkou Šimboch.

03:27
    Sztefek se dostal ke dvěma dorážkám, které ale stačil pokrýt brankář Medvědů.

02:45
    Z ničeho nic se dostali do protiútoku 2 na 1 hráči Berouna. Matějka posouval kotouč na TOMÁŠE PŮLPÁNA, který střelou zápěstím zamířil mezi betony Lukáše Danečka. Asistence: Jan Matějka.

02:13
    Začátek utkání nám přináší velmi pohledný hokej. Bude následovat vhazování u branky Lukáše Danečka.

01:30
    Výborná akce Havířova! Škumát se dostal v mezikruží k odraženému puku, ale bohužel brankáře Šimbocha nepropálil!

00:48
    Daneček bojoval v rohu kluziště o puk. V osobním souboji byl však ten méně úspěšný a na tahu jsou Medvědi.

00:06
    Utkání bylo zahájeno. Vhazování vyhrál domácí Azet a podniká první útočnou akci.

00:01

Hráči jsou již na hrací ploše. Utkání nám za malou chvíli začne!

AZ Havířov: Daneček L. (Matoušek) – Bezuška, Vosátko, Sztefek, Pechanec, Kanko – Roupec, Krisl, Maruna, Daneček J., Škumát – Graca, Koma, Šedivý, Jakúbek, Klimša – Klimíček, Kolarz, Kolařík, Rimmel, Matějek
    Trenér: Stanislav Sztefek.

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Pravda) – Jebavý, Špelda, Marek, Kubica, Kubeš – Kužel, Chalupa, Divíšek, Hrdel, Jonáš – Dresler, Látal, Půlpán A., Šteiner, Babka – Sklenička, Půlpán T., Matějka, Malý
    Trenér: Petr Novák.

Rozhodčí: Šír, Mrkva – Štěpán, Reich.

Ještě jednou zdravím všechny příznivce hokeje! Do začátku utkání zbývá 20 minut, hráči pomalu ukončují svou rozcvičku a my si představíme sestavy obou mužstev.

Přeji krásný středeční podvečer všem sportovním fanouškům! Vítám Vás u sledování online přenosu z utkání druhé nejvyšší hokejové soutěže (tzn. I. ligy). Dnes se v havířovské K&K Pneu Aréně střetnou domácí hráči AZetu Havířov, kteří změří síly s berounskými Medvědy.

Po odehraných jedenácti kolech se drží Havířov na desáté příčce se ztrátou tří bodů na deváté Ústí nad Labem. Na záda však Azetu dýchají hned dva týmy. Draci z Šumperka a Kadaň. Berounští v letošní sezoně dokázali překvapit a utrpěli pouze dvě porážky a se ztrátou jediných dvou bodů obhajují druhou pozici za zkušeným celkem z Mladé Boleslavi.

Poslední zápasy obou mužstev

Medvědy čekal zápas v Litoměřicích. Beroun již od začátku zápasu ztrácel na litoměřické hráče a tahal za kratší konec „provazu“. O prohře berounských rozhodla třetí třetina, kterou prohráli značně, 3:0. To havířovští hráči zajížděli na zimní stadion do Olomouce. Na tento zápas se vydalo přes 300 fanoušků Havířova, kteří tvořili společně s diváky Mory neuvěřitelnou atmosféru. Azet však prohrál na ledě Kohoutů 7:0.

Dnešní utkání bude zahájeno v 17:30 a již teď můžeme říct, že se na havířovském ledě odehraje další pohledné utkání s vynikající diváckou kulisou!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petr Blakala

Góly a asistencie: 20. Jakúbek (Klimša), 23. Klimša (Šedivý, Daneček J.), 51. Klimša (Šedivý), 64. Jakúbek (Krisl) – 3. Půlpán T. (Matějka), 27. Hrdel (Marek), 47. Marek (Kubica)

Rozhodca: Šír, Mrkva – Štěpán, Reich

Diváci: 1.684