Rybáriková – Pervaková 2:0 (kon.) | Kovinićová – Koukalová 0:2 (kon.)
Doloncová – Cibulková 2:1 (kon.) | Parraová-Santonjaová – Hantuchová 0:2 (kon.)
4 3
Klára Koukalová
2
6 6
cz Utorok 15.10.2013, 11:33WTA Moskva - VTB Kremlin Cup 2021 (krytý tvrdý povrch)

3:6
    Gem, set a zápas! Klára Zakopalová svůj třetí mečbol využila a postupuje do dalšího kola turnaje WTA v Moskvě.

3:5
    Nakonec však Danka Koviničová dokázala tento gem získat a snižuje na 3:5.

2:5
    Hned ten první z nich je využit a Kláru Zakopalovou tak dělí jediný gem od postupu do dalšího kola.

2:4
    Naopak Zakopalová využívá hned první gembol v tomto gemu a potvrzuje tak předchozí brejk.

2:3
    Hned ten první je využit, před krátkou přestávkou tak může být Zakopalová spokojena. Ustála dlouhý čtvrtý gem a hned po něm soupeřce vzala servis.

2:2
    Tak toto byl jistě velmi důležitý moment, Zakopalová celou situaci zvládla a podržela svůj servis v maratónském gemu.

2:1
    Ve třetím setu pokračuje úspěšnost hráček na servisu.

1:1
    V tomto gemu ani nepříjde, Zakopalová srovnala na 1:1.

1:0
    V naprostém poklidu uhrála Danka Koviničová úvodní gem druhého setu.

4:6
    Nakonec z toho byl boj, ale česká tenistka situaci ustála a vítězí v prvním setu.

4:5
    Na začátku setu to vypadalo na jasnou záležitost Zakopalové, nyní je česká hráčka pod tlakem. Musí si udržet servis, aby nedovolila soupeřce srovnat krok.

3:5
    Série prolomených servisů pokračuje, ten poslední ztratila česká tenistka, která nedokázala první set dopodávat.

2:5
    Koviničová se mohla dotáhnout na rozdíl jediného gemu, místo toho čistou hrou přišla o své podání.

2:4
    Zakopalová měla tři šance vést 0:5, místo toho je zde snížení už na 2:4.

1:4
    To se také povedlo, dlouhý gem nakonec Koviničová uhrála a snižuje.

0:4
    Nyní je z toho dokonce čistá hra a naprosto sebevědomý výkon pokračuje.

0:3
    Výměna přes druhé podání = téměř jistý úspěch pro Zakopalovou. Ta vede už 0:3 a má velmi dobře nakročeno k zisku úvodního setu.